>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betsson - 100% Bonus na Zakłady

Status
Zamknięty.
K 358

koeman66

Użytkownik
mam pytanie, czy jak podaje przy wyplacie numer konta bankowego, to musze pisac przed tym 26 cyfrowym numerem napis Pl????????
 
M 0

mariush19

Użytkownik
jak to? to jesli sie jest nowym uzytkownikiem i przelewa pierwszy depozyt to nie daja 100%?? bo ja wlasnie mialem tam sie rejestrowac i inwestowac w ten bonus 100%
 
F 24

fibak90

Użytkownik
jesli ugrales cos z tych 5zl co daja free na gry i przelales na zaklady zagrales zaklad to nie bedzie przyznany dla ciebie bonus od depozytu
 
hydrogenium 0

hydrogenium

Użytkownik
Witam .Przez te 5zl co daja na gry teraz nie moge otrzymac u nich 100%od depozytu zal normalnie
To się wkopałeś, ja specialnie tych 5zł nie ruszałem do puki nie otrzymam tego bonusu! Pewnie nie jeden dał się tak zrobić i stracił bonus. Chcociasz troche beznadziejnie to zrobili bo np. w bet-at-home jeśli ktoś grał za bon to nie traktowali tego jako pierwszą wpłate i z tym powinno być tak samo...
 
serce20 0

serce20

Użytkownik
Czy bonus jest jeszcze aktualny dla osób, które mają już założone konto?
Na stronce widzę tylko bonus dla nowych a wpłacił bym te parę stów.
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
rozmawiałem przed chwila na czacie i bonus aktywny dla zarejestrowanych juz o ile nie obstawiales nigdy zakladow takze jesli masz juz tam konto lecz nie wplacales kasy na zaklady i nie obstawiales ( np przelewajac z gier lub cokolwiek innego ) to mozesz skorzystac z bonusu smialo ???? powiekszyli promocje bonus wynosi teraz az 100 procent do 222zl takze bardzo ciekawa propozycja ????
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Jojojo.
Betsson oferuje wszystkim NOWYM Użytkownikom Zakladów Sportowych atrakcyjny bonus 100% pierwszej wpłaty.
Czas oferty ograniczony od godziny 11:11 dnia 31.05.2009 do godziny 22:22 dnia 31.08.2009.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Bonus jest nadal aktualnym. Na głównej stronie zakładów, są takie zmieniające się promocje i tam jest informacja o aktualnym bonusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom