>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

bodi 70

bodi

Użytkownik
Jeszcze z 4 mce temu można było przez MB wpłacac i dawali bonus , ale teraz niestety nie można tzn nie dają bonusu przez przy wpłacie przez MB.
 
Z 0

zielony88

Użytkownik
A odpowie ktoś na moje pytanie ?

Jak BAH definiuje słowo &quot;pierwsza wpłata&quot; ?
Bo ja wpłacałem przez bon to załape się na promocje ?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
jaka opcje depozytu najlepiej wybrac. chce zeby kaska od razu przeszla, a nie potem bede czekac 5 dni, az powiedza bonus nuieaktualny
skoro wiesz ze czeka sie 5 przez bank (chociaz ja nigdy w zyciu tyle nie czekalem max 3 dni robocze) to wybiez inna metode w czym ty masz problem ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie a mam pytanie odnośnie tego buka . Czy jest jakiś konieczny obrót tego vouchera ?
A otrzymałeś coś? a co do obrotu to zawsze u nich 3 razy trzeba obrócić -myślę ,że się nic nie zmieniło.
 
de4th 0

de4th

Użytkownik
Witam,

Mam nastepujace pytanie: wplacilem 77zl i dostalem 77zl bonusu. Zagralem kupon za 77zl (kurs 6) i powiedzmy, ze wygralem 462zl. Na koncie nadal wiec mam 77zl z tego bonusa. Czy moge wyplacic pieniadze i narazie nie ruszac tego bonusa?
 
capone 0

capone

Użytkownik
Panowie szybkie pytanie i prosze o szybka odpowiedz ;)
Czy ta oferta nadal jest aktualna 200 od depozytu ? i czy na
obrot liczy sie kurs ogolny 1,7 ? czy mozna zagrac sobie 1,2 X 1,3 X 1,2 ???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja aktualna, ale to nie jest promocja od depozytu ale od pierwszego zakładu
1.70 musi być jedno zdarzenie, a nie AKO
 
F 0

frantic20

Użytkownik
nie musisz przeciez przelewac kasy na bah z innego konta bankowego ... możesz przez zwykly przekaz uzupelniasz druczek i dajesz kase ;&gt; oplatakolo 2 zl ...a pozatym ja jakos wyplacalem z bah na konto bankowe mojej matki i bez problemu mi wyplacili 2x
mam pytanie konto bet-at-home zalozone musi byc na ta sama osobe co konto bankowe , a mozna przelac pieniadze z innego konta bankowego na bet-at-home troche pomieszalem :p ale prosze o odpowiedz
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Prawie pewne ze beda sei czepia przy wyplacie i kaza dowody doslac.

Chyba ze im wczesniej zglosisz ze nie masz wlasnego konta, to moze Ci pozwola i nie beda problemow robic.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
nie strasz skoro nie wiesz ???? pisalem wyzej ja jakos wyplacalem na konto matki 2x i zadnych dowodow nie wysylalem
Prawie pewne ze beda sei czepia przy wyplacie i kaza dowody doslac.
Chyba ze im wczesniej zglosisz ze nie masz wlasnego konta, to moze Ci pozwola i nie beda problemow robic.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Nie wiem moze miales szczescie, albo moze dlatego ze macie z mamą to samo nazwisko

Jesli nie wierzysz moge Ci podeslac maila ktory dostal kumpel przy wyplacie kasy. Chca skan dowodu i jakis rachunek.
 
Do góry Bottom