>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja Betway - Dajemy Ci nawet do 200 zł!

kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
mógłby ktoś napisac czy apropo tego bonusu, jedno zdarzenie z kursem powyżej 1,70. Czy oprócz tego zdarzenia mogę dorzucic cos jeszcze z kursem załóżmy 1.50? Czy wszystko musi byc powyżej 1,70 czy wogle na kuponie aby otrzymac darmowego freebeta trzeba zagrac jedynie spotkanie powyzej 1,70. Prosze jak najszybciej odpisac, w poneidzialek planuje cos zagrac ????
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
moze ktos wie czemu przy wplacaniu na betway przez moneybookers przy ostatecznym potwierdzeniu robi mi odswież zamiast akceptowac wplate?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sprawdźcie skrzynki. Ja podobnie jak mój kumpel dostaliśmy ofertę bonusu 100 % do 25 euro / 15 funtów . Obaj przegraliśmy wtedy po 200 zł więc może tylko dla tych którzy zostawili trochę kasy u nich :p
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Plus dla Betway
Chwała im za to, że dla stałych klientów dają promo ????
Również otrzymałem prezencik miły ????

Bonus Doładowujący w Zakładach Sportowych - 100% do 25 EUR!
Witaj Robert!
Pragniemy zaoferować Ci wyjątkowy Bonus Doładowującu 100%, który czeka już na Ciebie na Betway.com!

Jak otrzymać Bonus Doładowujący:
Po prostu zaloguj się, wplać depozyt, postaw zakład na dowolny kurs a my dopiszemy Ci Darmowy Zakład do 25 EUR ( lub 15 GBP ).
 
C 0

cbaaz

Użytkownik
Ponawiam pytanie, ponieważ nie jestem pewien czy buk nie zmienial warunkow, 1 kupon mozna grac ako ? czy tylko pojedyncze zdarzenie po kursie 1.7 ?
 
P 12

polak13

Użytkownik
Panowie wytłumaczcie mi to;) powiedzmy idę jutro wpłacić 30 zł stawiam zakład i dostaje freebeta na 60 zł a jesli przegram to co ? jestem w plecy 30 zł które wpłaciłem &gt;??
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Najpierw klika Pan DEPOZYT, wybiera BANK TRANSFER i wpisuje jakaś kwotę. Pojawi się lista krajów. Wybiera Pan Poland i tam znajdzie Pan kod referencyjny który trzeba wpisać razem z loginem w tytule przelewu. Również tam znajdzie Pan dokładne dane banku.
 
chalgro 0

chalgro

Użytkownik
Nie polecam tego, chyba ze ktos ma naprawde dobre pewniaki. Bo zeby miec ten bonus 200 zl trzeba wpierw postawic kupon za 200 zl z minimalnym kursem jednego zdarzenia 1,70. Nastepnie daja kupon bonusowy za 200 zl i jezeli ten pierwszy nie bonusowy nie wejdzie to ten z bonusa trzeba tak postawic zeby byc na plusie. Czyli kurs ponad 2,00 bo jezeli sie postawi z kursem 1,50 to na konto przychodzi 100 zl o ile kupon bedzie wygrany.
 
C 0

chomik123

Użytkownik
Witam
Chciałem skożystać z bonusu w betway. wpłacić 200zł, postawić i skożystać z darmowego zakładu za 200zł. Moje pytanie jest takie, czy jeśli postawie ten kupon za swoje 200zł to odrazu dostanę 200zł na darmowy kupon czy dopiero wtedy jak wszystkie mecze na pierwszym kuponie się zakończą?
Proszę o szybką odpowiedź gdyż chciałbym jeszcze dzisiaj wpłacic pieniądze
pozdrawiam
 
A 0

arszawin

Użytkownik
a poszukac sobie sam tego nie potrafisz?
&quot;Darmowy zakład pojawi się na Twoim koncie w sekcji „Moje Bonusy”, zaraz po rozliczeniu Twojego pierwszego zakładu.&quot;
 
chalgro 0

chalgro

Użytkownik
dokładnie tak jak napisał arszawin, postawisz kupon za 200 i dopiero jak go rozliczą dostaniesz bonus 200, z tym że już te 200 zł stawki odejmują od wygranej, czyli postawisz mecz z kursem 1,7 to do konta dadz 140 zł a nie 340, czyli jak Ci nie wejdzie pierwszy kupon to będziesz 6 dyszek w plecy, dlatego nie opłaca się ten bonus jeśli niemasz pewności.
 
Do góry Bottom