>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

stalon 96

stalon

Użytkownik
Również potwierdzam, wczoraj wieczorem kupon nie wszedł, złożyłem wniosek a dzisiaj rano pieniądze juz na koncie i wypłacać mozna.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Od razu dodam, że jeżeli ktoś nie otrzymał maila z newsletterem to niech nawet nie składa depozytu, bo pieniędzy w przypadku przegranej nie zwrocą - wiem z doświadczenia ????

Jeżeli ktoś ma czas niech się supportu podpyta, czy zakłady mogą być w formie kombi, czy tylko single, bo ja teraz nie mam na rozmowy czasu. Z góry thx
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
Wpłacasz tyle pieniążków ile chcesz, aż do otrzymanej na maila kwoty. Ja miałem 40 i tyle wpłaciłem żeby skorzystać. Składasz zakład może być w formie ako, jeśli nie wejdzie piszesz do nich i zwracają ci kaskę, którą od razu możesz wypłacić bez żadnego obrotu... w przypadku wygranej jesteś do przodu.
 
igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Niestety ale nie dostałem emaila z ta promocją. Napisałem do supportu i napisali że mnie ta promocja nie dotyczy. Nie mam pojęcia dla kogo jest przeznaczona i jakie są warunki żeby móc skorzystać
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Mój kumpel zalogował się na swoje kontu u mnie i już lipa z bonusem od poleconego gracza, ponieważ używamy tego samego IP....lipka!
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik

&quot;Złóż zakład na mecz Ligi Mistrzów, bądź inne spotkanie rozgrywane i zakończone przed 30 maja, a kiedy Twój zakład okaże się przegrany – my zwrócimy Ci stawkę aż do
&quot;:---- właśnie dostałem takiego maila a nie napisali mi do jakiej kwoty ten free zakład-dziwne ???? ale skorzystam i tak ????
edit: sorki za spam firefox mi nie wyświetlił tej kwoty a w explorer bylo widać ????
 
D 4

differus

Użytkownik
Obrotu robić nie trzeba, wczoraj wypełniłem formularz zgłoszeniowy i dziś już z rana miałem pieniądze z powrotem na expekcie i od razu zleciłem wypłatę na MB ????

Polecam tego buka.
 
jk 0

jk

Użytkownik
Czy ludzie w supporcie expekta sa powazni w ogole? Moj kumpel ktoremu polecilem ta promocje 1st zaklad bez ryzyka juz trzeciego maila im wyslal z zalacznikiem skanow dokumenotow o ktore prosili ( tj . wyslal skan prawa jazdy + umowe zalozenia konta w banku zeby sie zgadzalo ) a oni trzeci raz z rzedu odpowiadaj to samo na maila , ze skany dokumentow nie doszly . To jest jakis smiech na sali.
ps. jesli jest tutaj jeszcze na forum czlowiek z supportu to prosilbym o zajecie sie to sprawa , bo to juz naprawde robi sie smieszne.
Pozdrawiam,
JK
 
mik 53

mik

Użytkownik
Witam serdecznie.
Dziekuje za kontakt,
Szanowny Kliencie, promocja ta nie zostala wycofana, wbrew pewnym opiiom, niemniej przeznaczona jest wylacznie dla tych uzytkownikow, ktorzy dostali informacje o niej na email, nie zas dowiedzieli sie o niej z forum.
Szanowny Kliencie, promocyjny zaklad nie moze byc handicapem, oraz musi zostac rozliczony do dnia 7 czerwca, zgodnie z regulaminem promocji.
wszystkie wątpliwości rozwiane
 
Do góry Bottom