>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Chwila, przeczytalem caly regulamin i nie znalazlem - np. jezeli podstawie kupon z 1 zdarzeniem (singiel), kurs powiedzmy przykladowo 1,3 (bo nie ma tu okreslonego kursu prawda? dopiero przy obrocie bonusem musi byc minimum 1,5?) za 50 zł i wygram (nie bede musial ubiegac sie o zwrot) to bede mial 65 zł i bede mogl je wyplacic? Czy bede musial robic jakis obrot? Nie wiem czy dobrze rozumuje.. a wole sie upewnic ;)
1) Nie ma określonego kursu
2) Będziesz mógł wypłacić...
Wyobraź sobie po prostu, że to zwyczajny bukmacher bez promocji:
-trafisz, wszystko ok, możesz wypłacać.
-miałeś pecha i wtopiłeś - tu ukłon z ich strony, możesz odzyskać pieniądze na odpowiednich warunkach
 
M 0

manidzia

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Do kiedy trwa ta promocja free bet? Zrobiłem dzisiaj konto i gdy jestem zalogowany to informacja o promocji znika. Kiedy bede wysylal to podanie o zwrot to musze sie wylogowac?
 
M 0

murciu

Użytkownik
Cwany ten Expekt. Tak jak dwóch kolegów wyżej obstawiłem zakład, przegrałem i też wymigują się, że na mój adres IP jeden bonus został juz przyznany...
No ale cóż, trzeba walczyć o swoje.
 
M 0

murciu

Użytkownik
Heh... Polski support jakoś nie jest pomocny w tych sprawach. Napisałem, że wysle dokumenty. A oni na to ze Dzial Zabezpieczen podtrzymał decyzje o niewyplacaniu bonusu. I koniec gadki. Wiec interweniuje w zagranicznym supporcie bo z tymi ludzmi chyba sie nie dogadam. Szkoda moich nerwow.
 
papys 0

papys

Użytkownik
Witam, mam jedno pytanie w związku z tym free betem.
A więc założyłem konto, pierwszy zakład za 44 zł i ... przegrałem. Następnie wysłałem swoje ID i sumę za jaką założyłem zakład i dostałem następującego meila:
Dziękujemy za kontakt odnosnie promocji Pierwszy Darmowy Zaklad. Prosze pamietac ze; bonus nie moze; zostac przyznany, dopoki pierwszy zawarty zaklad na koncie gracza nie zostanie rozliczony. Uprzejmie prosimy o kontakt po rozliczeniu pierwszego zakladu na koncie gracza.. Uprzejmie informujemy o przepisach i warunkach tej oraz innych promocji w expekt.com. Zgodnie z regulaminem promocji moze zostac przyznany tylko jeden bonus na jedno IP\domostwo.. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodnosci i w razie jakichkolwiek pytan sluzymy pomoca..
I teraz nie rozumiem czy oni przyjeli ten mój formularz, czy mam go wyslac ponownie jak zostanie kompletnie rozliczony (postawilem w tym zakladzie na mecz ktory bedzie w niedziele, ale juz przedwczoraj mi go zwaliło Atletico Madrid i odrazu wysłalem zgloszenie po free bet). Więc mam jecze raz wyslac formularz w niedziele, jak skonczy sie ten mecz (chociaz kupon juz i tak jest przegrany) czy wszystko jest ok?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc ;)
 
M 0

murciu

Użytkownik
Dla mnie Expekt to nierzetelna firma. Czuje sie przez nich oszukany. Wymiguja sie tym IP, dokumentow nie chca przyjac; to jest zwykle naciaganie graczy na wydanie kasy; czekam jeszcze na wiadomosc w stylu: ,,prosze przeslac na konto gracza x zl, wtedy przyznamy Panu bonus&#39;&#39;. Takie praktyki sie skoncza jak bukmacherka internetowa zostanie w Polsce zalegalizowana. Mysle ze expekt nie bedzie mial racji bytu na polskim rynku.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam, mam jedno pytanie w związku z tym free betem.
A więc założyłem konto, pierwszy zakład za 44 zł i ... przegrałem. Następnie wysłałem swoje ID i sumę za jaką założyłem zakład i dostałem następującego meila:

I teraz nie rozumiem czy oni przyjeli ten mój formularz, czy mam go wyslac ponownie jak zostanie kompletnie rozliczony (postawilem w tym zakladzie na mecz ktory bedzie w niedziele, ale juz przedwczoraj mi go zwaliło Atletico Madrid i odrazu wysłalem zgloszenie po free bet). Więc mam jecze raz wyslac formularz w niedziele, jak skonczy sie ten mecz (chociaz kupon juz i tak jest przegrany) czy wszystko jest ok?
Pozdrawiam i dzięki za pomoc ;)
Moim zdaniem, powinieneś wysyłać zgłoszenie jeszcze raz.
Teraz dostałeś odmowę a Twoja sprawa została &quot;przeanalizowana&quot;.
Trzeba im podesłać jeszcze raz podanie, gdy już będziesz spełniał warunki.


Dla mnie Expekt to nierzetelna firma. Czuje sie przez nich oszukany. Wymiguja sie tym IP, dokumentow nie chca przyjac; to jest zwykle naciaganie graczy na wydanie kasy; czekam jeszcze na wiadomosc w stylu: ,,prosze przeslac na konto gracza x zl, wtedy przyznamy Panu bonus&#39;&#39;. Takie praktyki sie skoncza jak bukmacherka internetowa zostanie w Polsce zalegalizowana. Mysle ze expekt nie bedzie mial racji bytu na polskim rynku.
Mówisz o rzeczach o których nei masz pojęcia ;)
Tym bardziej, że prędzej będą wsadzać do pierdla za granie w internecie niż to zalegalizują ;)
To jednak nie temat na takie rozmowy.

Co do problemu to: pisałeś już do angielskiego supportu?
Odpowiedzieli?
 
M 0

murciu

Użytkownik
Pisalem do angielskiego supportu, niestety jedyna odpowiedz jaka otrzymuje brzmi: warunki promocji sa jasne, na jeden adres ip moze przypadac tylko jeden bonus; moja dalsza korespondencja z tymi panami nie ma wiekszego sensu, zadne argumenty do nich nie trafiaja.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Żeby mieć free bet to trzeba tylko złożyć depozyt i postawić zakład czy coś trzeba klikać po utworzeniu konta gracza ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Po przesłaniu wymaganych dokumentów 50 zł w pare minut zwrócone. Takze promocja OK. Tylko po co ta weryfikacja jesli odbieram bonus, a nie wyplacam kasy :]
 
K 0

ksiunc

Użytkownik
To może inaczej.
Wyżej wyczytałem coś o formularzu który mamy wypełnić w wypadku przegranej freebetu, o niego prosiłem. Chyba że się coś zmieniło i inaczej odbywa się zwrot.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Taa free bet jasne :/
Postawiłem swój pierwszy zakład w kwocie 40zł na piątkowy mecz Bristol City - QPR na drużynę QPR no i przegrałem bo było 1-1.Wypełniłem formularz o zwrot depozytu i zaczęły się cyrki...Nie wiem kto pracuje w supporcie,ale przesłałem skan dowodu osobistego oraz skan mojej umowy z bankiem (!) - a to ewidentnie potwierdza moją tożsamość.Jednakże Expekt twierdzi że ktoś inny skorzystał już z promocji z tego samego IP.Mam komputer w sieci osiedlowej i może być przecież jedno IP na nie jeden komputer,więc gdzie tu jest sprawiedliwość ?
Nie polecam tej &quot;firmy&quot; ???? ⛔
Strach tam nawet teraz wpłacać,zresztą aktualnie przez złodziejstwo nie mam nic do wpłacenia ????
Co o tym myślicie ? Do mnie to chore...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie jest to, ani nic nowego, ani zaskakującego.
Każdy bukmacher ma w regulaminie punkt, który zabrania wielokrotnego korzystania z bonusów z jednego IP. Skoro wiedziałeś, że masz sieć osiedlową - mogłeś obawiać się takiego obrotu sprawy.
Nic Ci nie zarzucam ale nawet w tym temacie, kilkukrotnie pojawiły się informacje, że Expekt nie wypłaca zwrotów w takich przypadkach.
Pisz do supportu i staraj się to wyjaśnić ale wątpię, że się uda.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Aha czyli według Ciebie ja mam wiedzieć o każdym użytkowniku sieci czy ma konto na Expekt czy nie ? Gratuluję myślenia...
Zwrotu nie otrzymałem od złodziei.Każdemu kto zastanawia się czy zacząć tam grać stanowczo odradzam.&quot;Pseudo firma&quot; ???? ????
 
Do góry Bottom