>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

promocja freebet w Bluesq

Status
Zamknięty.
kubota 76

kubota

Użytkownik
YY ale mi jeszcze konta nie zablokowali ...



Takie uwagi dla tych niecierpliwych !!!


Jeśli nie umiecie dobrze korzystać z promocji to zostawcie przynajmniej innym ją !!!
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jesli ktoś wypłacał to czy przy kwocie do wypłaty wliczaliście również bonus 5ł czy tylko czysty zysk a 5ł zzostawialiście na koncie?
 
chelsea 0

chelsea

Użytkownik
YY ale mi jeszcze konta nie zablokowali ...



Takie uwagi dla tych niecierpliwych !!!


Jeśli nie umiecie dobrze korzystać z promocji to zostawcie przynajmniej innym ją !!!
Prosze Cie dzieciaku, nie odzywaj sie w takich kwestiach.. 100x to ktoś napisał, nie musisz tego powtarzać, nie zyskasz autorytetu.. nie pozdro nabijaczu. Wszystko juz zostalo wyjasnione, jak beda jakies nowe okolicznosci, to ktos napisze. Nie powtarzajcie tych samych bzdurnych postów. Tyle.
 
chelsea 0

chelsea

Użytkownik
Kolo 34 posty i nosa zadzierasz ... :/
Dramat. Dzieciaku z twoich 990 postów, moze 10 napisałeś z rozsądkiem.. nie używasz opcji &quot;edytuj&quot;, nabijasz tylko bezsensowne posty... Myslisz, ze jak bedziesz miał w c*** postów, to bedziesz popularny, zyskasz autorytet? Sam sobie na to pytanie odpowiedz 0. :-D Idz pogadaj sobie z Mu the treble (koles wie o co chodzi) ????
Koniec tematu, posty do usuniecia.
 
E 0

existenz

Użytkownik
Eh zaj.... ta promocja była, zarejestrowałem się, wypełniłem quiz, na livechat się pofatygowałem, obiecali mi że kasa będzie dzisiaj, a tu jeden wielki ch......
:puke: na wszystkich ????
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
ehh... dzieciaki, ręce opadają jak się czyta te wasze kłótnie.
ja mam tam konto od 1,5 roku i nie zablokowali mi. także wystarczy być wobec nich uczciwym i dalej można korzystać z szybkich wypłat ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Potwierdzam wypłata na mb dotarła w 2 godziny, wypłacili mi również bonusowe 5 ł, zagrałem 2 mecze wimbledonu i potem zleciułem wypłate.
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
ehh... dzieciaki, ręce opadają jak się czyta te wasze kłótnie.
ja mam tam konto od 1,5 roku i nie zablokowali mi. także wystarczy być wobec nich uczciwym i dalej można korzystać z szybkich wypłat ????
nie jestem dzieciakiem takze zastanow sie zanim cos napiszesz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom