>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Ladbrokes- Free Bet 50zł !!!

ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
pisze w pomocy ze nie..

Mam pytanie bo nie wiem czy dobrze zrozumialem w sprawie freebeta..

stawiam sobie na mecz 30 zl i nie siadł mi wiec dostaje freebeta za 30 zl po kursie np 2. wiec mam 60 zl?
a jesli by mi siadl pierwszy mecz to poprostu nie dostaje freebeta i dalej moge 4 freebety dostac??
Niezaleznie od wyniku zakladu otrzymujesz free beta. I druga sprawa stawiasz free beta 30 zl po kursie 2.0 - wynik zakladu to 60 zl, jednak do Twojego konta dopisany zostaje tylko zysk, czyli 30 zl (60 zl minus postawiona kwota 30 zl).
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Niezaleznie od wyniku zakladu otrzymujesz free beta. I druga sprawa stawiasz free beta 30 zl po kursie 2.0 - wynik zakladu to 60 zl, jednak do Twojego konta dopisany zostaje tylko zysk, czyli 30 zl (60 zl minus postawiona kwota 30 zl).
czyli jestem na zero bo wczesniej musialem jeszcze jedno 30 zl postawic zeby otrzymac freebeta ???? dobrze pisze??
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
kurde pierwszego darmowego zaklada dostalem po kilku godzinach ale na nastepne juz czekam ponad 30 ;/ wiem ze pisze do 48h ale dobre meczyki uciekaja hehe ????
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
kurde pierwszego darmowego zaklada dostalem po kilku godzinach ale na nastepne juz czekam ponad 30 ;/ wiem ze pisze do 48h ale dobre meczyki uciekaja hehe ????
zaznacze ze darmowe zaklady dostajesz po rozstrzygnieciu zakladu kwalifikujacego. jesli zaklad kwalifikujacy do free beta sie juz zakonczyl i masz go rozliczonego a nie otrzymales free beta napisz na [email protected]
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Mistrzostwa Polski w wędkarstwie u bukmachera Ladbrokes!
Firma bukmacherska Ladbrokes udostępniła w swojej ofercie zakładów sportowych kursy na zbliżające się Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spławikowym - Poznań 2009.
Według Ladbrokes faworytem do zwycięstwa w zawodach jest Piotr Lorenc. Każda złotówka postawiona na jego wygraną może przynieść pięciokrotny zysk. Drugi na liście faworytów jest Bogusław Brud z kursem na wygrana 6.00. Najwięcej można zarobić na wygranej Adama Przytuły - za każdą postawiona złotówkę aż 30 zl.
Start zawodów już 31 lipca 2009 w Poznaniu.
Więcej na http://www.ladbrokes.com
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
mi odpisywali po 2 h a po kolejnych 2 lub 3 h miałem freebet na koncie mimo iż też zaznaczali że może być do 3 dni roboczych więc nie jest tak źle ;)
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Też korzystałem z promocji 4xfreebet po 100PLN. Bardzo fajna promocja, freebet przyznają zaraz po rozliczeniu zakładu, kasa na MB do 6 godzin. Zero problemów.
 
K 3

kysik

Użytkownik
jakie formy płatności zawsze korzystałem z przelew bankowy a jak wiemy kasa leci dosyc długo mozna płacic karta ?
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam pytania odnosnie promocji 4x100 zl.
1.Jezeli zrobie depozyt 100zl to czy mam juz te 4 zaklady czy tylko jeden?
2.Jak jest z obrotem? Czy po tych 4 freebetach odrazu mozna wyplacic ewentualna wygrana + swoj depozyt?
3.Zaklad musi byc singliem(tylko jeden mecz tak?). Niewazne z jakim kursem?
4.Gdy zrobie depozyt to nie musze ruszac mojej kasy tylko moge grac tymi freebetami?
5.Jak tam jest z kartami typu Visa Debit czy mozna wplacac i wyplacac na nie?
6.Czy sa problemy z wyplatami?

Dzieki wielkie z gory dla osob/y ktora mi odpowie na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
1. Jak zrobisz depozyt 100 zł to jeszcze musisz postawić za 100zł po dowolnym kursie i wtedy masz jednego free beta. Żeby dostać następnego musisz postawić kolejne 100zł ale nie może to być free bet, oczywiśćie wygrana z niego kasa może być jak najbardziej.
2. nie ma żadnego obrotu, możesz wszystko wypłacić
3. tak musi być singlem
4. patrz punkt 1
5. nie wiem, ale przeciez mozesz sam to sprawdzic ( z reszta jak odpowiedzi na wszystkie pytania bo wszystko jest w warunkach promocji)
6. nie ma żadnych, choć jeśli bedziesz wyplacał na konto bankowe to pewnie będą chcieli wyciąg z konta i dowód osobisty. Na mb nie chcą zazwyczaj nic.
 
K 3

kysik

Użytkownik
1. Jak zrobisz depozyt 100 zł to jeszcze musisz postawić za 100zł po dowolnym kursie i wtedy masz jednego free beta. Żeby dostać następnego musisz postawić kolejne 100zł ale nie może to być free bet, oczywiśćie wygrana z niego kasa może być jak najbardziej.
nic.
czyli co mam wpłacić 200 zł czy wystarczy 100 zł gram za te 100 co wpłaciłem i niezależnie od wyniku dostaje 100 zł ?
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik
Nie wiem co tu jest niejasne. Żeby postawić 100 zł nie musisz chyba wpłacać 200 prawda? Wystarczy wpłacić 100 zł, postawić je i bez względu na wynik dostaniesz free bet. Co więcej otrzymasz go od razu, gdy zagrasz za te 100zł, nie będziesz musial nawet czekać na rozliczenie zdarzenia;)
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Wiecie może jak zmienić metodę wpłaty ? Jest u mnie Przelewy24 ale już &quot;na szaro&quot; więc nie mogę zmienić a że jest sobota i mój bank w Przelewy24 jest Closed chciałbym wpłacić przez Neteller kasę.
 
Do góry Bottom