>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Mikołajkowa Rivalo - Postaw i zgarnij Darmowy Zakład

rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Promocja Mikołajkowa Rivalo - tylko na Forum.Bukmacherskie.com

Postaw i zgarnij Darmowy Zakład 15PLN w Rivalo!


Każdy użytkownik, który w tym tygodniu (3-7.12.2014) wpłaci minimum 55 PLN i postawi zakład kombi lub systemowy za minimum 10 PLN na dwa lub więcej wydarzeń (na dowolne sporty), otrzyma freebet o wartości 15 PLN na następny zakład.

Freebet otrzyma każdy użytkownik forum, który w danym terminie spełni oba warunki, niezależnie od tego, czy jest to jego pierwsza wpłata (wówczas również otrzyma bonus powitalny 100%), niezależnie od tego, czy jego zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Użytkowników chętnych do odbioru freebetu prosimy o wysłanie e-mailu na adres: [email protected] z tytułem tematu: Promocja Mikołajkowa Rivalo. W treści wpisać proszę login z Rivalo.

Nie masz konta? Zarejestruj się teraz i odbierz bonus!

www.rivalo.com

* Promocja jest tylko dla użytkowników forum. W razie pytań, wątpliwości proszę kontaktować się w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 27

pajter

Użytkownik
Witam,
Dwa szybkie pytanka:
1. Czy mogę skorzystać z promocji 100% do 200 zł i jednocześnie otrzymać freebet?
2. Czy freebet jest obciążony jakimiś wymogami, czy jest czystą kwotą bez żadnych warunków obrotu?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Witam,
Dwa szybkie pytanka:
1. Czy mogę skorzystać z promocji 100% do 200 zł i jednocześnie otrzymać freebet?
2. Czy freebet jest obciążony jakimiś wymogami, czy jest czystą kwotą bez żadnych warunków obrotu?
Na pierwsze pytanie masz odpowiedz w poscie Rivalo ze mozesz skorzystac z tego i z tego a co do drugiego otrzymalem kilka dni temu zwrot za pierwszy zaklad bez ryzyka na sporty zimowe i nie bylo zadnych warunkow obrotu.
 
P 27

pajter

Użytkownik
Na pierwsze pytanie masz odpowiedz w poscie Rivalo ze mozesz skorzystac z tego i z tego a co do drugiego otrzymalem kilka dni temu zwrot za pierwszy zaklad bez ryzyka na sporty zimowe i nie bylo zadnych warunkow obrotu.
Przeprasam za zamieszanie, rzeczywiście nie doczytałem pierwszego postu, ale to z pośpiechu, bo nie miałem jeszcze konta u tego bukmachera i chciałem szybko skorzystać. Dzięki za odpowiedź, mail z nick&#39;iem zaraz pójdzie na ten podany w pierwszym poście.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mogą być w dwóch turach.
Jedna lista już została wysłana i czeka na zasilenie (zgłoszenia wysłane do niedzieli)
Zgłoszenia wysłane wczoraj i dzisiaj czekają w kolejce do wysłania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
witam. jeśli wysłałem swój email we wtorek to kiedy mniej więcej mogę spodziewać się freebeta?
Freebet otrzymasz najpóźniej do 24 godzin. Postaram się, aby on jeszcze dzisiaj pojawił się na Twoim koncie.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
W warunkach stawiania za freebet jest napisane ze nie mozna stawiac zakladow head to head, wiec mam pytanie: Czy ten warunek dotyczy tylko singli czy AKO rowniez?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Uwazajcie na nich wczoraj chcieli mnie oszukac mialem wygrany zaklad a oni mi go anulowali bo uznali ze zawarlem po czasie z 3 razy reklamowalem!!!!Wtydzcie sie!!!!Ale po 10 e-mailach przyznali sie do bledu!!!
 
Do góry Bottom