>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Promocja" na zakład przedmeczowy - wałek

civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Wczoraj chciałem skorzystać z ich promocji na finał LM i postawiłem najpierw przedmeczowo za 20 zł, a później na rynku &quot;na żywo&quot; 20 zł i jakie było moje zdziwienie, kiedy nie dostałem zwrotu - bo mecz wg nich rozpoczął się o 20:46 z sekundami i zakład na rynku &quot;na żywo&quot; się nie liczył, skoro zagrałem go przed pierwszym gwizdkiem wg ich notacji. W regulaminie promocji celowo używali zamiennie słów zakład &quot;na żywo&quot; i &quot;zakład gdy już się mecz rozpocznie&quot; - traktując te określenia jako synonimy. Sam mecz na rynku &quot;na żywo&quot; był możliwy do obstawienia już od godziny 20:35, kiedy było już wiadomo kto zagra a kto nie.
Moim zdaniem taka promocja, w której celowo wprowadza się w błąd, mieszając pojęcia i później zasłanianie się, że chodziło im o zakład na żywo - w sensie po rozpoczęciu meczu a nie oddzielnym rynku nazwanym &quot;na żywo&quot; to wałek. Zniechęciłem się do tego bukmachera i do ich promocji, których i tak mają jak na lekarstwo a jak już jakąś robią to liczą, że zrobią kogoś w konia.
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Ja skorzystałem. Rzeczywiście spotkanie było dostępne &quot;na żywo&quot; przed pierwszym gwizdkiem, jednak coś kazało mi dla pewności poczekać, aż zegar meczu na stronie bet365 ruszy.
Zakładu nie trafiłem, więc zwrot otrzymałem.
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Bo zakład przed meczowy obstawiamy w sekcji piłka nozna&gt;liga mistrzów i zakład na zywo w sekcji na zywo. I nawet jesli obstawi sie przed meczem ale w sekcji &quot;na zywo&quot; to jest liczone jako mecz na zywo a nie przed meczowy
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Bo zakład przed meczowy obstawiamy w sekcji piłka nozna&gt;liga mistrzów i zakład na zywo w sekcji na zywo. I nawet jesli obstawi sie przed meczem ale w sekcji &quot;na zywo&quot; to jest liczone jako mecz na zywo a nie przed meczowy
Przeczytaj dokładnie jeszcze raz pierwszy post tego tematu. Kolega @civilpl właśnie wszystko postawił zgodnie z procedurami dla darmowego zakładu ale zwrotu nie dostał gdyż zakład &quot;na żywo&quot; (w zakładce na żywo) postawił PRZED rozpoczęciem meczu (zakładka na żywo pojawia się zwykle ok. 15 min. przed meczem). Szczerze mówiąc sam już kilka razy w takim przypadku się zastanawiałem czy można postawić &quot;na żywo&quot; jeszcze przed rozpoczęciem meczu ale zawsze pozostawało w pamięci to: &quot;zakład gdy już się mecz rozpocznie&quot; i czekałem jak tylko zegar meczu ruszy i wtedy dopiero stawiałem, jak widać po historii @civilpl słusznie.
 
a150pl 101

a150pl

Użytkownik
W regulaminie było napisane, że zakład &quot;na żywo&quot; musi być postawiony po pierwszym gwizdku, trzeba czytać regulaminy.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
W regulaminie było napisane, że zakład &quot;na żywo&quot; musi być postawiony po pierwszym gwizdku, trzeba czytać regulaminy.
I tak i nie: tam określenie &quot;zakład na żywo&quot; i &quot;zakład gdy mecz się już rozpocznie&quot; są stosowane wymiennie, więc specjalnie to jest tak napisane by kogoś zrobić w konia. Rynek na żywo to osobny rynek i są na nim zupełnie inne wydarzenia i kursy aniżeli na rynku przedmeczowym. Moim zdaniem specjalnie to tak napisali by kogoś na to złapać, tym bardziej że wiele osób ogląda mecz przed TV, więc nie chce im się iść do kompa gdy już się spotkanie zacznie i wolą sobie postawić np. 2-3 minuty przed rozpoczęciem. I na takie osoby &quot;liczył&quot; pazerny bukmacher opisując tak tę promocję.
 
Do góry Bottom