>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

czoker 119,7K

czoker

Użytkownik
Możesz grać po niższych kursach niż 2,00 po prostu nie będą się one liczyć do obrotu ;)
Nic nie przepada
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Drążyłem wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi. Skorzystałem z bonusa bah. Przy grze live kurs spadł mi z 2.0 w dół i nieopatrznie zatwierdziłem. Jak teraz wygląda sytuacja? Cały bonus przepada? I co z pieniądzmi wygranymi wcześniej na bonusie? Z góry dzięki za odpowiedź.
Nic sie nie dzieje ???? Nie stracisz zadnych pieniedzy, bonus jest nadal aktualny. Po prostu ten kupon nie jest liczony do obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bbobekk

Użytkownik
Witam, pytam bo już nic nie rozumiem ???? Włpaciłem wczoraj na konto bah 120 zl + dostalem 67.50 zl bonusu. Za 126 zl postawilem na Hiszpanie i przegrałem a za 61 zl na Holandie, czyli weszło kurs był powyżej 2.00. Wygraną (bez 70gr) postawilem na 2 zakłady z Chille mam teraz 571.50 zł. I teraz mam pytanie czy tamten macz z holandia liczy się do obrotu? I czy teraz musze obstawic za całość 571.50 na mecz ze stawka min 2.00 albo np 2 mecze za całosc z taka stawka?
Z góry dzieki za odpowiedz.
 
R 17

raul18

Użytkownik
61 za holandie sie juz liczy do obrotu plus kwota która postawiłes na 2 zaklady z chille jesli kurs byl min 2. Jesli nie to masz z obowiazkowego obrotu(607.5) tylko wykonane 61 za holandie. czyli w tej sytuacji musisz postawic za 548,5zł jeszcze aby mozna bylo wyplacic pieniadze, oczywscie z kursem min. 2 ;] moze to byc cala kwota postawiona odrazu albo i 20 kuponow czy ile tam chcesz kuponow na łaczna kwote do obrotu..
 
B 0

bbobekk

Użytkownik
Ok dzieki bardzo raul18. Jeszcze jedno pytanie do tego. Jesli postawie teraz np 2 kupony z tej kwoty 548,5 w tym samym czasie (kurs oczywiscie min 2.00 oba) i jeden wygra a drugi nie, to 2 czy 1 licza sie do obrotu ?
 
R 17

raul18

Użytkownik
Ok dzieki bardzo raul18. Jeszcze jedno pytanie do tego. Jesli postawie teraz np 2 kupony z tej kwoty 548,5 w tym samym czasie (kurs oczywiscie min 2.00 oba) i jeden wygra a drugi nie, to 2 czy 1 licza sie do obrotu ?
nie liczy sie czy jest kupon trafiony czy nie, poprostu postawiles to masz zrobiony obrot wiec jak najbardziej licza sie oba kupony
 
G 0

gio17

Użytkownik
Witam, pomóżcie mi, bo nie bardzo wiem jak z tym bonusem. Otóż:
Wpłaciłem 20 PLN grałem sobie tym, ale nie wpisałem CUP14, dopiero później jak niestety straciłem.
Za dychę z bonusu zagrałem na 2,8 kurs = 28 zł na koncie. Za 28 zagrałem i wygrałem 114. Ile razy i jaką kwotę mam obrócić ?
Czy przed odebraniem bonusu 10 zł, te zakłady które grałem za wpłacone pieniądze też się liczą do obrotu?
 
D 570

duff999

Użytkownik
wplacajac 20 zl musisz wykonać obrot 6*30 = 180 zl po kursie 2.0 (laczny badz single)

Kupony grane przed wzięciem bonusu nie wliczają się do obrotu - to jest tak oczywiste , że aż szkoda odpowiadać ????
 
G 0

gio17

Użytkownik
A nie 90 zł? Przecież &quot;Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić trzykrotnie (x3)&quot; więc 3x30 to 90, czyż nie?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Czy jeżeli postawie zakład &#39;remis zwrot&#39; po kursie 2 i padnie remis to czy to sie liczy do obrotu ?
Nie, kupony rozliczone jako zwrot nie licza sie do obrotu. Tak samo jakbys postawil dubla: 1,8 i 2,0 na jednym kuponie - mecz po kursie 2,0 rozliczony jak zwrot to ten kupony rowniez nie bedzie sie liczyl do obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 4

szykus

Użytkownik
A ja mam inne pytanie, co prawda konto na Bah-u mam kilka lat, ale praktycznie tam nie grałem. Jest możliwość sprawdzenia gdzieś tam aktualnego obrotu?
 
Do góry Bottom