>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

J 0

johndoepb

Użytkownik
Witam,
Czy zakłady systemowe również zalicza się do obrotu bonusem?(W regulaminie wymienione są single i zakłady kombinacyjne) czy system zalicza się do kombinacji?
Pozdrawiam
 
K 0

kuba.bartczak

Użytkownik
Czy jak zacząłem robić obrót na koncie to po jednym zakładzie mogę*anulować*bonus ?
mam 750 zł (500 +250 bonus )do obrotu. obecnie mam na koncie 1850 zł..
ewentualnie, co zostanie mi na koncie po 90 dniach jak juz nic nie bede robić*?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Witam,
Czy zakłady systemowe również zalicza się do obrotu bonusem?(W regulaminie wymienione są single i zakłady kombinacyjne) czy system zalicza się do kombinacji?
Pozdrawiam
Nigdy zakłady systemowe nie wliczają się.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Witam, wpłaciłem 50zł u bet-at-home, dostałem 50zł bonusu, jeśli dobrze rozumuję w tej promocji trzeba 4x obrócić po min kursie 2.00. Czyli trzeba łącznie 400zł postawić by ten bonus się obrócił??
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Obrót jest 3-krotny, więc musisz łącznie postawić za 300 zł. Kurs się zgadza. Chyba, że korzystasz z bonusu FIRST, od pierwszego depozytu to jesteś w złym temacie i nie będę tu mieszał jego warunkami, ale są inne.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
No właśnie w tym jest problem nie jest to mój pierwszy depozyt, nie korzystałem z bonusu FIRST, łącznie postawiłem powyżej 600zł ale dalej mi pokazuje że mam nieobrócony bonus 50zł, z supportem nie mogę się skontaktować.... ma ktoś podobny problem??
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
No właśnie w tym jest problem nie jest to mój pierwszy depozyt, nie korzystałem z bonusu FIRST, łącznie postawiłem powyżej 600zł ale dalej mi pokazuje że mam nieobrócony bonus 50zł, z supportem nie mogę się skontaktować.... ma ktoś podobny problem??
Jak to nie mozna pewnie korzystasz z live chatu ktory wiecznie nie dziala????????
Wiadomosc do wszystkich piszcie e-maile service.pl@bet-at-home.com
i do 2h odpisuja raz wyslalem przed 23 ze zapomnialem hasla i odp w 10 min wiec nie mow mi ze serwis milczy tylko napisz e-mail czy az takie trudne to jest????
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ok wczoraj wysłałem im drugiego emaila, nie odpisali ale już nie pokazuje mi że muszę obrócić bonusu, jest wyzerowane, wielkie dzięki za pomoc wszystkim ;)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Bet-at-home rozsyla bonus 100% do 800zl dla lolajnych graczy czyli takich co przegrali w poprzedniej promocji ale obrot niestety duzy 9600zl(kurs 2,0).....Posprawdzajcie e-maile bo e-mail zostal wyslany w zeszly czw ja dopiero teraz go znalazlem
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Upewnij się, że to wiadomość od bet-at-home, bo ostatnio sporo wyłudzeń danych tego typu e-mail&#39;ami. U mnie nie ma nic takiego, ale bonus obróciłem i wypłaciłem z górką.
Mam zamiescic screena jak nie wierzysz ja juz wyrabiam ten bonus ale ciezko jest bo kurs 2,0 i obrot az 9600
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Mam zamiescic screena jak nie wierzysz ja juz wyrabiam ten bonus ale ciezko jest bo kurs 2,0 i obrot az 9600
Tez mam ten sam bonus, 100% do 800zl - nie wplacalem do nich ponad rok - ale widac dla wybranych
Pozdrawiam
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Posprawdzajcie skrzynki do mnie dziś dotarł email z bonusem 100% do 800zł akcja bonusowa od 13.11 do 1.12.2014. Dostaje chyba każdy bo np. ja zadnej wpłaty u nich nie dokonywałem jedynie co to korzystałem z promocji &quot;voucher 5 euro&quot;
obrót 6x 9600 po minimalnym kursie 2.00 czas 90 dni
 
Do góry Bottom