>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet-at-home: Bonus 50% do 800 PLN

D 0

dzeske

Użytkownik
witam,
Zamierzam otworzyć konto w Bet-at-home i mam kilka pytań. Pytania w tym temacie bo głównie tyczą się one tego bukmachera.
1) Chce wpłacić 200zł ale nie zamierzam ich obracać z bonusem, po prostu grać za te włożone 200zł załóżmy wygrać 300 i wypłacić. Jak założę konto będę musiał zaznaczyć gdzieś, że chce grać z bonusem czy z miejsca mi go przydzielą?
2) Jest obecnie na rynku jakiś buk co można obracać samym bonusem? załóżmy wpłacam 200zł, dostaje 100zł i swój depozyt wypłacam i obracam tylko bonusem? Tak było chyba w przypadku promocji w STS kiedyś
3) Czy w ogóle opłaca się obracać depozytem+bonusem w bah wpłacając załóżmy 200zł skoro chce grać tak jak opisałem to w punkcie 1?
4) Rozważam także założenie konta w unibecie, więc tutaj pytanie bet-at-home vs unibet? Zależy mi głównie na ofercie z piłki nożnej oraz na możliwości wpłat i wypłat na konto bankowe/przelewy24.
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
1. Jesli nie chcesz korzystac z bonusa nie wpisujesz kodu FIRST ktory potrzebny jest do aktywowania bonusem
2. Jest ich cala masa z tym ze nie do konca tak dziala. Po prostu zaklady za prawdziwe pieniadze zasilaja saldo real money i jesli zakald za real money wejdzie a za bonus money nie nie trzeba kontynuowac obrotu. tak ejst m.in w bet365 gdzie ejst tez najlepszy bonus (najlatwiej obrocic, wiele strategii oferta itp)
3. jesli chcesz grac jak w 1 nie oplaca sie bo maja marne kursy i marna oferte, ja robilem to tak ze gral;me za calosc a pozniej dwudrogowo na over i under(niby to zakazane ale mi konta nie zablokwoali
4. moim zdaniem prawie kazdy bedzie lepszy niz bah jesli chodiz o oferty i kursy plus bonus. Fajnie jest w nowym buku Betano gdzie mozesz np w kasynie wyplacic nadwyzke(o ile ugrales ja za prawdziwe pieniadze, bonus wowczas przepada)
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Mamy dla Ciebie prezent!
trans.gif
Dariusz, zdobycie wygranej jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Uwaga: jeśli wyślesz SMS-a z hasłem VOUCHER na numer 0698 985 104*, jako odpowiedź otrzymasz kod bonu o wartości 20 PLN na darmowy zakład na bet-at-home.com!
trans.gif
trans.gif
trans.gif
trans.gif
Zatem do dzieła!
Już trzymasz telefon w ręku, zakład? Nie wahaj się i odbierz nasze podanie! Wskazówka: już od wtorku piłka się toczy w Premier League, a podczas narciarskich MŚ zobaczymy ostatnie wyścigi.
W ten sposób zrealizujesz bon:
Zaloguj się na bet-at-home.com;
W opcjach zarządzania kontem wybierz „Zrealizuj bon“;
Wpisz przesłany kod bonu – gotowe!
To wszystko! Kwota wędruje natychmiast na Twoje konto gracza! Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Zawsze z chęcią pomożemy!

Dużo radości z bonu życzy
trans.gif
trans.gif
md_339344.jpg
trans.gif
Gerald Fineder
CEO bet-at-home.com
Kontakt: [email protected]
*Możesz ponieść koszty za wysłanie SMS-a w zależności od Twojego operatora sieci.

Regulamin promocji:
trans.gif
Oferta skierowana jest wyłącznie do Ciebie i jest ważna do 02.03.2015.
Bon przeznaczony jest na zakłady sportowe i musi zostać obrócony trzykrotnie (3x) w ciągu sześciu miesięcy po kursie 1.50, aby wypłata była możliwa.
Na jedno konto gracza przypada wyłącznie jeden bon.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
BAH czasami przysyła na maila bonus 100 % do 800 PLN, dawno nie przysylali juz nic, myslicie ze dyskretne &quot;upomnienie&quot; sie o bonus na czacie moze cos dac ? ????
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Od połowy stycznia do początku lutego była promocja 100% do 800 PLN więc chyba musisz czekać na kolejne kampanie ;-)
 
X 0

xeroxx

Użytkownik
Także przespałem bonus ;(. No nic trzeba czekać na jakieś kolejne fajne promocje bo kurczę 50% (x4rót wpłaconą sumą + bonus po kursie 2.00 to trochę lipa).
 
C 0

chlopzmazur1

Użytkownik
Ten bonus do 800zł to jest dla kogo? dla nowo zarejestrowanych czy tych co juz mają konta i dokonają ponownego depozytu czy tylko dla obiorców email?
Tylko dla odbiorcow
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Ostrzeżenie przed fałszywymi wiadomościami e-mail!
Przestępcy internetowi nieustannie próbują wejść w posiadanie osobistych i poufnych danych za pomocą fałszywych wiadomości e-mail. Obecnie nasi gracze mogą otrzymywać wiadomości e-mail przesyłane rzekomo przez bet-at-home.com.
Odbiorcy są informowani o zmianie ogólnych warunków handlowych i proszeni o kliknięcie przesłanego linku w ciągu 72 godzin w celu uniknięcia blokady konta gracza. Po kliknięciu linku gracz jest przenoszony na fałszywą stronę do logowania!
Ważne: w przypadku otrzymania takiej wiadomości e-mail prosimy o jej natychmiastowe usunięcie i nieklikanie w zawarty w niej link!
Pozdrawiam,
Gerald Fineder
CEO bet-at-home.com
Kontakt: [email protected]
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;2&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;13&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Jeszcze tylko kilka godzin do gwizdka rozpoczynającego finał Ligi Mistrzów. Czy już masz swój typ? Wskazówka: jeśli wyślesz teraz SMS-a z hasłem BERLIN na numer 0698 985 104 *, w odpowiedzi otrzymasz kod bonu o wartości 20 PLN na zakłady na bet-at-home.com ! &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
death89 84

death89

Użytkownik
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;2&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;13&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;left&quot;&gt; Jeszcze tylko kilka godzin do gwizdka rozpoczynającego finał Ligi Mistrzów. Czy już masz swój typ? Wskazówka: jeśli wyślesz teraz SMS-a z hasłem BERLIN na numer 0698 985 104 *, w odpowiedzi otrzymasz kod bonu o wartości 20 PLN na zakłady na bet-at-home.com ! &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Ktoś z tego już skorzystał? Też dostałem takiego mejla, ale pierwszy raz spotykam się z bonusem, w którym SMS-a trzeba wysłać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ktoś z tego już skorzystał? Też dostałem takiego mejla, ale pierwszy raz spotykam się z bonusem, w którym SMS-a trzeba wysłać.
Co ciekawe sporo osób to otrzymało i ma 20 zł. Czyżby promocja podobna do
Bonów ?
 
Do góry Bottom