>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
V 0

vidmoo

Użytkownik
Czyli tyle za ile zagram tyle dostanę? W takim razie lepiej nie brać bonus = nie ryzykować
A co potem z obrotem: bo np. wpłacam 50zł, gram za 20zł, dostaję 20zł? bonusu i potem musze obrocic 3x40, czy 3x70?
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
miał ktoś podobną sytuację? - ugrałem bonus, miałem do wypłaty ponad 3k i chcieli weryfikację pocztową, czyli ten kod otrzymany listem. Niestety żadnego listu nie otrzymałem, prosiłem o wysłanie kolejnego listu, którego też nie dostałem, teraz czekam niby na 3 list... Co robić??Kasa zamrożona od listopada.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
miał ktoś podobną sytuację? - ugrałem bonus, miałem do wypłaty ponad 3k i chcieli weryfikację pocztową, czyli ten kod otrzymany listem. Niestety żadnego listu nie otrzymałem, prosiłem o wysłanie kolejnego listu, którego też nie dostałem, teraz czekam niby na 3 list... Co robić??Kasa zamrożona od listopada.
Możesz poprosic o weryfikacje telefoniczną z tego co pamiętam, albo poprostu wyslij im skany dokumentów tj.dowód, rachunek itp. Zweryfikują cię w 1 dzień.
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
ja czekałem na list z miesiąc
aha dobrze wiedziec...
Możesz poprosic o weryfikacje telefoniczną z tego co pamiętam, albo poprostu wyslij im skany dokumentów tj.dowód, rachunek itp. Zweryfikują cię w 1 dzień.
Przeszedłem sprawnie standardową weryfikację, pytałem ich też o inne możliwości weryfikacji np. paszportową bo nie chciałem tyle czekać, to na czacie powiedzieli, że przy wypłacie powyżej 3k wymagają kodu przesłanego pocztą. Może zapytam o weryfikację telefoniczną.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ja weryfikowałem się tylko telefonicznie i wpisując numer paszportu i wypłaty ok 5k. czy to na konto czy na Skrill raczej nie robią na becie wrażenia. Nigdy o żadnym liście nie dostałem od nich informacji, tylko na początku paszport a potem dzwonili kontrolnie przy pierwszej większej wypłacie, więc może warto poprosić o weryfikację telefoniczną?
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Ja weryfikowałem się tylko telefonicznie i wpisując numer paszportu i wypłaty ok 5k. czy to na konto czy na Skrill raczej nie robią na becie wrażenia. Nigdy o żadnym liście nie dostałem od nich informacji, tylko na początku paszport a potem dzwonili kontrolnie przy pierwszej większej wypłacie, więc może warto poprosić o weryfikację telefoniczną?
Dostałem info, że nie ma innej możliwości weryfikacji, póki jest szansa że 3 list dotrze, a są jeszcze 3 dni czasu regulaminowo na dotarcie listu. Pozostaje tylko czekać.
 
M 0

monal

Użytkownik
Witam,
Chciałem założyć na Bet365 konto, wpłacić depozyt w kwocie 200 zł i skorzystać z promocji, ale jej warunki nie są dla mnie do końca zrozumiałe.
1. Czy aby uwolnić bonus i móc za niego grać muszę całą kwotę depozytu zagrać po kursie 1,5 lub wyższym czy nie jest to konieczny warunek? Muszę to zrobić w jednym zakładzie(1x 200 zł po kursie wyższym1,5) czy można wielokrotnie przykładowo(4x 50zł po kursie wyższym 1,5).
2.W przypadku wygrania zakładu za całość depozytu (200 zł) i zagrania po kursie 1,5, czyli wygrana 300 zł + 200 zł bonusu łączna kwota wyniesie 500 zł i teraz obracam to 3 krotnie.Tzn obracam sam bonus 200 złx3 do 600 zł czy bonus plus depozyt( 200 +200)x3 do 1200zł czy też bonus plus depozyt po pierwszej wygranej, czyli z przykładu z kursem 1,5.... 500 złx3 do 1500?
3. W przypadku przegranej z pierwszego zakładu po kursie 1,5 lub wyższym rozumiem dostaje bonus 200 zł i obracam do 600 aby móc wypłacić?
4.Czy są oddzielnie prowadzone konta z depozytem i z kwota zaliczoną jako obrót bonusu?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
1. Musisz raz obrócić depozyt, czy 1x200, czy 4x50, obojętne, ale po kursie min 1.5
2. Obrót bonusem jest 4 krotny (nie pamiętam dokładnie, bo dawno robiłem bonus), co rozkłada się na 1 obrót depozytem, by odblokować bonus, a potem 3 razy obracasz sam bonus.
3. W przypadku przegranej obracasz 200 pozostałe, tz. bonus 3 krotnie.
4. Tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

michup

Użytkownik
W regulaminie tej promocji jest napisane że kończy się ona 31 grudnia. Wiadomo już może jak będzie wyglądała oferta rejestracyjna po nowym roku?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
W regulaminie tej promocji jest napisane że kończy się ona 31 grudnia. Wiadomo już może jak będzie wyglądała oferta rejestracyjna po nowym roku?
mi na livechat powiedzieli, że oferta ważna jeszcze do końca czerwca 2014

pozdo!
 
grzesiek632 0

grzesiek632

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie odnośnie obrotu bonusu początkowego od wpłaty. Mianowicie ktoś kiedyś wspominał o takim chytrym sposobie na obrót tym bonusem. Chodziło o zakład &quot;strzelec bramki&quot; i stawianie na zawodnika który nie zagra w danym meczu z powodu kontuzji czy kartek. Zakład taki kończy się zwrotem. I moje pytanie brzmi czy to nadal działa? Ktoś może to potwierdzić?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie odnośnie obrotu bonusu początkowego od wpłaty. Mianowicie ktoś kiedyś wspominał o takim chytrym sposobie na obrót tym bonusem. Chodziło o zakład &quot;strzelec bramki&quot; i stawianie na zawodnika który nie zagra w danym meczu z powodu kontuzji czy kartek. Zakład taki kończy się zwrotem. I moje pytanie brzmi czy to nadal działa? Ktoś może to potwierdzić?
siema,
sam byłem ciekaw i sprawdzałem to już dość dawno.
Sytuacja wygląda tak, że po sprawdzeniu bodaj kilkunastu buków, dałem sobie
spokój z dalszym sprawdzaniem, bo zwyczajnie następuje zwrot po takim zakładzie, gdy dany zawodnik nie rozpocznie meczu w wyjściowym składzie lub nie zagra w określonych ramach czasowych. Ten sposób był chyba zbyt popularny po jakimś czasie ;)

pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom