>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mam do Was pytanie regulamin tej promocji.
Jak rozumiecie dwa poniższe punkty, które w regulaminie występuję jeden po drugim:
4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
5. Oferta zakończy się o 00:59:59 CET 01/12/2012.
Nie zdradzam na razie do końca w czym rzecz, chciałbym się od Was dowiedzieć, jak rozumiecie oba punkty.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Mam do Was pytanie regulamin tej promocji.
Jak rozumiecie dwa poniższe punkty, które w regulaminie występuję jeden po drugim:
4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
5. Oferta zakończy się o 00:59:59 CET 01/12/2012.
Nie zdradzam na razie do końca w czym rzecz, chciałbym się od Was dowiedzieć, jak rozumiecie oba punkty.
Ja domyślam się o co chodzi bo dzisiaj pisałem do supportu w tej sprawie 26.10 skorzystałem z bonusu i powoli sobie obracałem a dzisiaj patrze saldo bonusowe:0zł powiedzieli na live chacie że bonus wygasa po 1 grudnia nawet gdybym wpłacił 30 listopada to musiałbym obrócić to do 1 grudnia bezsensu. Mam nadzieje że ktoś się wypowie się że jest inaczej.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ja domyślam się o co chodzi bo dzisiaj pisałem do supportu w tej sprawie 26.10 skorzystałem z bonusu i powoli sobie obracałem a dzisiaj patrze saldo bonusowe:0zł powiedzieli na live chacie że bonus wygasa po 1 grudnia nawet gdybym wpłacił 30 listopada to musiałbym obrócić to do 1 grudnia bezsensu. Mam nadzieje że ktoś się wypowie się że jest inaczej.
Dokładnie o to mi chodzi.
Od 2 dni z nimi koresponduję, ale odpisują krótko:
&quot;Zapis w regulaminie: &quot;Oferta zakończy się o 00:59:59 CET 01/12/2012.&quot; w połączeniu z zapisem o 90 dniach od depozytu oznacza, że środki bonusowe zostają usunięte z konta albo po 90 dniach od depozytu, albo po 1 grudnia 2012. &quot;
Dla mnie to coś niebywałego, gram u nich od kilku lat i nigdy czegoś takiego nie było. W regulaminie nie ma słowa &quot;albo&quot; między tymi punktami. Czytając te punkty ze zrozumieniem masz 90 dni na obrócenie, a żeby w ogóle wziąć udział w promocji masz czas do 01 grudnia. Nie wiem, w jaki sposób połączyli sobie oba punkty.
 
C 0

cwany_gapa

Użytkownik
Witam
Czy mogłby ktoś mi wyjasnic zasady bonusu Mobilny bet365 Bonus?
&quot;Wystarczy, że postawisz zakład za 4 PLN lub więcej, a będziesz miał prawo do 100% bonusu dla kwalifikującej się stawki, aż do maksimum 100 PLN. Zwróć uwagę, że za swoją stawkę i bonus należy zagrać trzy razy, zanim wypłata będzie możliwa.
&quot;
Chodzi o to że np. stawiam zakład za 100pln kurs 1,40. Wygrywam 140zł ale dostaje gratis 100% ze stawki czyli wygrywam 140+100=240zł ??
A jeśli zakład nie wejdzie to przegrywam 100 i nic nie dostaje, bonus przepada.
Dobrze rozumiem??
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Jak postawisz przez komórke i wpiszesz później kod oferty to dostajesz 100% postawionego pierwszego zakładu, nie ważne czy zakład wszedł czy nie...
później musisz obrócić stawke z bonusem 3 razy po minimalnym kursie
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Dokładnie tak jak u góry, stawiasz zakład za np. 100 zł, dostajesz 100 zł bonusu (+ oczywiście wygrana z pierwszego zakładu jak wejdzie). I tą całością, czyli 100+100 musisz obrócić 3 razy, czyli łącznie 600 zł. Zakłady muszą być poweżej 1,50.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ile razy trzeba obrócić bonus, żeby móc go wypłacić?
Czy na koncie w bet365 jest jakiś licznik informującym ile jeszcze zostało do obrócenia ?
 
M 0

macix87

Użytkownik
Witam. A co w przypadku przegranej jeśli pierwsze typowanie nie wejdzie a bonus widnieje to czy bonusem można w tym wypadku obracać? Mam tu na myśli wpłacam 100 zł, dostaję 100 zł bonusu, stawiam np dubla 2 mecze po kursie 1.40 za 100 zł on nie wchodzi i zostaje bonus - można nim obracać? Pozdrawiam
 
L 10

lippton554

Użytkownik
Ja domyślam się o co chodzi bo dzisiaj pisałem do supportu w tej sprawie 26.10 skorzystałem z bonusu i powoli sobie obracałem a dzisiaj patrze saldo bonusowe:0zł powiedzieli na live chacie że bonus wygasa po 1 grudnia nawet gdybym wpłacił 30 listopada to musiałbym obrócić to do 1 grudnia bezsensu. Mam nadzieje że ktoś się wypowie się że jest inaczej.
Mnie tak samo zrobili w bambuko ???? Ale to po części moja wina bo źle doczytałem regulamin....
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mnie tak samo zrobili w bambuko ???? Ale to po części moja wina bo źle doczytałem regulamin....
Ale powiedz mi co źle doczytałeś w tym regulaminie?
Bez jaj, potraktowali nas bardzo niefajnie, a wg. regulaminu to my mamy rację.
No chyba, że wzięli, któryś z ostatnich punktów, który mówi chyba o tym, że mogą sobie zmieniać i odwoływać promocję wg. ich uznania i nie masz prawa sprzeciwu ????

Pisz do nich, walcz o swoje, ja się męczyłem 3 dni, ale chociaż racji mi nie przyznali, to dali bonus 200 PLN bez depozytu z trzykrotnym obrotem.
Walcz o swoje, bo to oni zawinili, nie Ty!
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Chciałbym się upewnić - założyłem konto i otrzymałem bonus 200 zł, chciałbym też otrzymać mobilny bonus 100 zł, ale z tego co przeczytałem na stronie muszę najpierw zrealizować jeden bonus, potem mogę skorzystać z następnego? Zgadza się czy coś źle zrozumiałem?
I druga sprawa o czym piszecie, jak to jest z tym bonusem powitalnym, mam go obrócić do 31 grudnia czy mam 90 dni?
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Chciałbym się upewnić - założyłem konto i otrzymałem bonus 200 zł, chciałbym też otrzymać mobilny bonus 100 zł, ale z tego co przeczytałem na stronie muszę najpierw zrealizować jeden bonus, potem mogę skorzystać z następnego? Zgadza się czy coś źle zrozumiałem?

I druga sprawa o czym piszecie, jak to jest z tym bonusem powitalnym, mam go obrócić do 31 grudnia czy mam 90 dni?
1. Tak, pierw musisz zrealizować pierwszy bonus, potem możesz następny.

2. 90 dni, ofertę teraz przedłużyli do 31 marca jeśli dobrze widziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

alibaba2602

Użytkownik
Witam,aby uwolnic bonus musze obrocic depozytem jeden raz ,ale obojetnie po jakim kursie np 1,10 1,01 czy koniecznie po kursie 1,50 lub wyższym?? aha i nie musze od razu za cala kwote depozytu tylko aby łaczna suma obrotu wynisla tyle ile depozyt tak??


Pozdrawiam
 
S 0

simsoneq

Użytkownik
Musi być wpłata + depozyt trzy razy po 1,5 min. Np.
wpłacasz 100 zł, czyli depozyt+bonus=200zł, więc musisz obrócić 3 razy po 1,5 co daje 600 zł, możesz także to robić mniejszymi stawkami, ale łącznie musi być 600zł.
 
A 0

alibaba2602

Użytkownik
jeszcze jedno pytanko do wszytskich wiedzacych. kiedy mozna grac obstawiac za pieniadze z konta bonusowego?? uwolnilem bonus jednak gdy stawiam zaklady kwote pobiera z depozytu a pieniadze z konta bonusowego pozostaja nieruszone. nie moge jakos przelaczyc z depozytu na bonus? czy moze dopiero gdy obroce 3x depozyt/lub na depozycie bedzie 0 to wtedy zacznie pobierac z konta bonusowego??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom