>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
damianres 170

damianres

Użytkownik
Na bet365 mam bonus i wchodząc w Usługi-Użytkownicy-Oferty-Historia Transakcji Bonusowych mam napisane - Aby wypłacić swój bonus, musisz postawić kolejne 175,00 PLN.

Więc mam rozumieć, że jeżeli jeszcze ,,zarobię,, 175 PLN to będę mógł już bez problemów wypłacić pieniądze?
nie ogranim po co w ogole zadawac takie pytania :O no ale ok odpowiem Ci: TAK
 
M 0

matizzz

Użytkownik
To mój pierwszy post na forum, po długim przeglądaniu i czytaniu wątków zdecydowałem się na wpłatę pieniędzy na bet365. Będzie to mój pierwszy buk internetowy, zaczynam przygodę, jednak skusił mnie ten bonus.
Wiem, że napisane to było w tym wątku wiele razy, ale chciałbym się upewnić na 100%:
1) chcę wpłacić 200 zł, więc dostanę drugie 200 bonusu. Chcąc uwolnić bonus mogę zagrać jednorazowo za 200 zł na zdarzenie z kursem powyżej 1,5 i wtedy jeśli przegram to zostaje mi 200 zł z bonusu, które będę mógł postawić lub wypłacić?
2) mam konto na skrill, jednak przy kwotach rzędu 100 - 200 zł prowizja jest spora, więc na początek chciałbym wpłacać albo przez konto bankowe, albo kartą.
Z tego co się doczytałem na stronie bet365 to za depozyty oraz wypłaty nie pobierane są żadne pieniądze, różnią się one tylko limitami oraz czasem oczekiwania.
Który sposób byście polecili?
A może lepiej jednak skorzystać ze skrilla mimo wszystko? Te pieniądze które wpłacę nie będą mi na pewno niezbędne do życia przez dłuższy czas, więc mógłbym je wypłacić dopiero przy jakiejś konkretnej kwocie.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Jak zagrasz za 200 i przegrasz to zostanie 200 ale nie będziesz mógł wypłacić bo musisz obrócić.
Konto bankowe to minimalna wypłata 200 i dłuższy okres oczekiwania w porównaniu do skrilla.
W bet365 jest tak że jaką metoda wpłacisz taką wypłacasz np wplacasz skrill wypłata tylko na skrill, wpłata przez konto bankowe wypłata na konto bankowe itp
 
S 0

szprotex

Użytkownik
Czy będę mógł wypłacić bonus jeżeli wpłacę 1000 zł depozytu. Obstawie kupon za 200zł z datą wydarzenia 8 listopada po kursie 1.5. Uwolnię tym bonus 200 zł i obstawię pozostałe 800 zł + 200zł bonusu na to samo wydarzenie. Jeżeli wygram to będę mógł wypłacić ???
Dogadałem się na chacie i już wiem, że dobrze mówie jakby ktoś nie wiedział ????
 
L 8

lucken28

Użytkownik
Czy faktura za paliwo wystarczy do potwierdzenia adresu zamieszkania? Bo nie widzi mi się czekanie na list z kodem.
edit: już nieaktualnie, dogadałem się na czacie
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem? Wpłaciłem 100zł, od razu wykorzystałem bonus i na koncie jest 200zł? I jak to się dalej toczy? Bo wiadomo że najpierw pobierane są z konta środki z depozytu a nie bonusu.I jak &quot;uwolnić&quot; do grania te pieniądze bonusowe?Muszę od razu zagrać za 100zł które wpłaciłem czy np mogę grać kilka razy po powiedzmy 10.20zł? a jeżeli tak to jest jakiś określnik ile razy tak trzeba zagrać? Z góry dzięki za pomoc.
 
N 0

natra

Użytkownik
Czy granie systemem, w tym wypadku progresją, jest niemile widziane przez bet365 podczas obracania bonusem? Czy nie przejmować się tym w ogóle?
 
G 965

gugu

Użytkownik
bet365 - 40 PLN - Darmowy zakład na żywo na mecz: Manchester City - Barcelona
We wtorek 24. lutego, Man City zmierzy się z Barceloną w Lidze Mistrzów i aby zwiększyć emocje towarzyszące temu spotkaniu, oferujemy fantastyczny zakład na żywo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Man City v Barcelona, a otrzymasz od nas zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Twój zakład bez ryzyka na żywo musi zostać zapłacony i postawiony w zwykły sposób, i jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).

Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, suma rzutów rożnych, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, bet365 jest najlepszym miejscem na postawienie zakładów na piłkę nożną.

Baw się dobrze!
Zespół bet365
taki mail dzisiaj, więc podbijam, żeby was nie ominęło

przypominam - wpłacamy 80zł, stawiamy 40zł na pojedynczy zakład przedmeczowy, może być nawet po kursie 1.01, a w trakcie meczu można grać po dowolnym za drugie 40zł, zgadza się?
 
H 1

hsbc

Użytkownik
taki mail dzisiaj, więc podbijam, żeby was nie ominęło

przypominam - wpłacamy 80zł, stawiamy 40zł na pojedynczy zakład przedmeczowy, może być nawet po kursie 1.01, a w trakcie meczu można grać po dowolnym za drugie 40zł, zgadza się?
dokładnie tak,
ten zakład na LIVE to najlepiej zagrać jakiś wyższy kurs i liczyć że się uda
to taki zakład bez ryzyka
 
A 0

awdym

Użytkownik
Czy ten bonus do 200 zł nadal jest aktualny bo w pierwszym poście w regulaminie nadal jest stara data. Czy konta muszą być z walutą pln czy mogą być euro, $ - jeśli tak to jaki wtedy jest bonus?
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Tak bonus od pierwszej wpłaty jest cały czas aktualny jak i bonus mobilny 100% do 100 PLN. W Euro jest to 50, nie masz co liczyć na większy bonus gdyż jest to przypisane do kraju a nie rodzaju waluty.
 
A 0

awdym

Użytkownik
no na większy nie liczę tylko mam skrilla w usd a chcę wpłacać przez skrilla.. idealnie by było abym miał też w usd konto w bet365 - jaki wtedy bonus dostanę? No chyba że usd odpada
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Na stronie masz warunki bonusu. Tak trudno przeczytać tylko pytać ?? Dostaniesz ekwiwalent bonusu jaki jest w PLN czyli pewnie kolo 60 USD.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Czy ten bonus do 200 zł nadal jest aktualny bo w pierwszym poście w regulaminie nadal jest stara data. Czy konta muszą być z walutą pln czy mogą być euro, $ - jeśli tak to jaki wtedy jest bonus?
kilka dni temu zakaldalem w usd, no moze kilkanascie dni temu. dostaje sie 100usd bonusa ???? i 50$ mobilnego , wiec sporo wiecej, nie wiem jak ma sie sprawa na dzien dzisiejszy ale pewnie nic sie nie zmienilo, obrot taki sam 100+100 x 3 = 600usd
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Zobacz sobie, że przy rejestracji nie masz wyboru waluty tylko kraj zamieszkania. Więc musiałeś podać US tak ???
l:grin::grin::grin:

po prostu otwierasz konto, wplacasz w usd 100usd samo Ci zmienia na walute USD , oczywiscie skrill w usd.
 
A 0

awdym

Użytkownik
l:grin::grin::grin:
po prostu otwierasz konto, wplacasz w usd 100usd samo Ci zmienia na walute USD , oczywiscie skrill w usd.
Kilka pytanek ????
1. Zakładałeś używając proxy z innego kraju czy normalnie z Polski?
2. Adres dałeś z jakiego kraju? Co zrobisz jak będą chcieli zweryfikować konto?
ps. najlepiej to mają się w Anglii - bonus do 200 funtów + 50 mobile.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Kilka pytanek ????
1. Zakładałeś używając proxy z innego kraju czy normalnie z Polski?
2. Adres dałeś z jakiego kraju? Co zrobisz jak będą chcieli zweryfikować konto?

ps. najlepiej to mają się w Anglii - bonus do 200 funtów + 50 mobile.
1. Normalnie
2.Taki jak w dowodzie , standardowa procedura, tak Angole maja najlepiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom