>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
ale mu chodzi o 2 osobne zaklady
ja rozumiem, ale nie znam buka (mówię o sieciowych) który pozwala położyć zakład na każde możliwe rozstrzygnięcie...
zwykle nie ma problemów by postawić osobne zakłady na: 1 i 2, 1 i 1x, 1 i x, itp, ale nie wszystkie możliwe rozstrzygnięcia nawet na osobnych zakładach...
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
ale mu chodzi o to ze chce skorzystac z freebeta bet365
przed meczem zagra wygrana borussi lub legii(kurs 1.25) a na live potem freebet na remis
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
to jest zwykła kontra
tu jest problem taki ze niektore buki maja w regulaminach zeby nie obstawiac zakladow przeciwstawnych przy obracaniu bonusami, nie wiem jak ma bet przy tej promocji
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Wyłącznie zakłady postawione na pierwszą selekcję w dowolnej kombinacji rynku/wydarzenia, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, będą się liczyły do spełnienia jakichkolwiek wymagań obrotu. Jakiekolwiek kolejne zakłady postawione na inne selekcje na tą samą kombinację rynku/wydarzenia nie będą się liczyły do spełnienia wymagań obrotu. Ten warunek jest stosowany w połączeniu z innymi ograniczeniami. Jako przykład, kiedy już się zakwalifikujesz, zakład na Man Utd pokona Chelsea w rynku Wynik końcowy po kursie 1.50 (1/2) lub wyższym będzie się liczył do wymagań obrotu, jednakże kolejny zakład na Chelsea w rynku Wynik końcowy w tym samym meczu, postawiony przed meczem lub na żywo, nie będzie się liczył do spełnienia wymagań obrotu. Tam, gdzie Twój pierwszy zakład na dowolną kombinację rynku/wydarzenia jest po kursie niższym niż 1.50 (1/2), ten zakład i jakiekolwiek kolejne zakłady na tą kombinację rynku/wydarzenia nie będą się liczyły do spełnienia jakichkolwiek wymagań obrotu.
Siema to jeden z warunkow w regulaminie na bonus 100 %. Nie wiem do końca jak mam to rozumieć. Jeśli gram progresją na pierwszego gola co 10 min w meczu dajmy na to Real-Espanyol to tylko pierwszy zaklad z tego meczu sie wliczy do obrotu?
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
a czy ma to jakieś znaczenie, jeżeli środki na koncie mam tylko z bonusu powitalnego w sensie że wpłaciłem depozyt 200 zł przegrałem w pierwszym zakładzie i teraz cały czas obracam bonusem powitalnym, mogę zagrać tymi środkami na ten mecz??
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ptok7 4

ptok7

Użytkownik
Skorzystałem z oferty i nie otrzymałem zwrotu. Na czacie powiedziano mi, że oferta była tylko dla graczy, którzy otrzymali informację systemową o ofercie. Po zalogowaniu się na konto widziałem ofertę na głównej stronie więc według mnie była ona także dla mnie i nigdy nie miałem z tym problemu. Osoba która ze mną pisała nie potrafiła za bardzo przedstawić regulaminu z takim punktem. Nic nie wskórałem. Czy mogę gdzieś to zgłosić aby móc odzyskać 100zł? Z góry dzięki za pomoc!
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Jeżeli nie dostałeś wiadomości na maila i na konto bet365, to znaczy że nie mogłeś wziąć udziału w tej promocji. Niczego raczej nie odzyskasz, przeczytaj punkt 9,10 i 12 regulaminu tej oferty. Powodem może być to że konto jest powoli do odstrzału, może już masz nałożony częściowy limit (połowa max stawki podstawowej) bo na konta które miałem częściowo zlimitowane nie przesyłali tych ofert.
 
ptok7 4

ptok7

Użytkownik
OK skoro dwie osoby potwierdzają to znaczy, że nie ma co walczyć. Dziwne jest tylko to, że gram już od kilku dobrych lat i nigdy nawet nie miałem najmniejszych problemów. Druga sprawa to to, że taka oferta nie powinna się wyświetlać na głównej stronie na pół ekranu gdy jestem zalogowany skoro mnie się nie tyczy. To jest wprowadzanie klienta w błąd.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Moja historia z bet 365 : ZAMIESZCZAM TO KU PRZESTRODZE WSZYSTKICH KTÓRZY MYSLĄ , ŻE MOŻNA OGRAĆ BUKMACHERA ZWANEGO BET365. wiem , że takie historie to powszechność - sam słyszałem o conajmniej kilkunastu podobnych ale ciężko mi było uwierzyć w coś takiego dopuki nie spotkało mnie to samego ???? )
Numer referencyjny tego czatu to: 34404017
Tomasz K dołączył(-a) do tej rozmowy.
Tomasz K Witam na Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Patryk Witam - założyłem u Was wczoraj konto wpłaciłem 6800 - przegrałem je i otrzymałem od Was dziwną wiadomość
Patryk tytuł &quot;moje konto&quot;Patryk i o tym , że zabraniacie mi skłądania zakładów przez telefon
Patryk tylko ja żadnych zakłądów przez telefon nie zakładam...
Tomasz K Jest to wiadomość automatyczna - nie będzie mógł Pan zawierać zakładów za pomocą połączenia głosowego z doradcą, ale oprócz tego zakłady np. z poziomu telefonu będzie mógł Pan zawierać w dalszym ciągu.Patryk dodatkowo widzę że jeśli chce postawić np na koszykówke 20 zł
Patryk i ja nie mam pojęcia co to jest &quot;połączenie głosowe z doradcą&quot; ?
Patryk ja nie robię żadnych zakłądów przez telefon
Patryk wszystkie zakłądy z komputera stacjonarnego
Tomasz K Dla niektórych klientów możliwe jest stawianie zakładów poprzez połączenie telefoniczne z nami.
Tomasz K Jest to popularna metoda stawiania zakładów np. w Wielkiej Brytanii czy Australii.
Patryk Nie rozumiem tego , że wpłaciłem pieniądze - przegrałem dużą jak na mnie kwotę 6800 i nagle nie mogę zawrzeć zakładu nawet za 100 zł - dlaczego ?
Patryk mecz uniks kazan z kalevem i 60 zł max - to jakiś żart ?
Patryk jak przegrywałem to mogłem po 1000/2000 grać a teraz już tylko po 60 zł ?Tomasz K Panie Patryku, kwota zaoferowana Klientowi zależy od rodzaju zdarzenia oraz oszacowanej przez traderów opłacalności zakładu dla Klienta. Przykro nam, że stawki przez nas oferowane nie zawsze spełniają Pana oczekiwania.Patryk ale to jest już na stałe
Patryk nie będę mówgł grac za normalne pieniadze
Patryk czy to jest jakies chwilowe ?
Tomasz K Stawka dla każdego rynku jest obliczana indywidualnie dla każdego klienta na podstawie decyzji działu tradingu, niestety w tym momencie nie mam dokładnych informacji, jakie stawki będą Panu oferowane i przez jaki czas.
Patryk ale ja tak widze teraz dla kazdego zakładu na kazdym sporcie
Patryk na badminton 16 zł
Patryk o co chodzi ?
Patryk jesli nie chcieliscie zebym u Was grał wystarczyło mi to na początku napisac - ja nie rozumiem tego , że pozwoliliscie mi chcile temu postawic 9000 na biathlon po czym jak chciałem na ten sam biathlon dokładać to po tej informacji &quot;automatyucznej&quot; mogłem tylko 20 zł
Tomasz K Tak jak wspomniałem, stawki są ustalane indywidualnie dla każdego klienta przez dział tradingu. Przykro nam, że stawki przez nas oferowane nie zawsze spełniają Pana oczekiwania.
Patryk dobrze, to proste pytanie - czy podniesiecie mi te stawki do normalnych takich jakie były wcześniej
Patryk czy nie ma sensu żebym wpłacał do Was pieniędzy i grał u Was
Patryk od razu powiem , ze gra po 20 zł mnie nie interesuje
Tomasz K Istnieje jak najbardziej taka możliwość w przyszłości
.Patryk ta przyszłość jest jakoś bliżej sprecyzowana - czy dzisiaj , jutro i pojutrze powiedzmy nawet nie mam po co wchodzić na konto i tego sprawdzac ?
Tomasz K Nie, najprawdopodobniej taka zmiana nie nastąpi aż tak szybko.
Patryk i czy mógłbym otrzymać od Was na maila w &quot;najbliższej przyszłości&quot; taką konretną informacje - czy będę mógł konkretnie kiedykolwiek otrzymać taką możliwość czy nie mam na co czekać . A jest jakaś konkretna procedura w tym przypadku ?
Patryk nie wiem za tydzień znów traderzy przejrzą moje konto i te stawki mogą zostrać podniesione ?Patryk czy nie ma czegoś takiego ?
Patryk Dotychczas grałem w Pinnaclu i WH i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją - jestem szczerze mówiąc bardzo zaskoczony czymś takim
Patryk nie wspominacie w reklamach , że po niecałym 1 dniu gry i dużej kwocie przegranej robicie śmieszne limity grającym i nie dajecie możliwości odegrania się
Tomasz K Proszę o chwilę cierpliwości.
Patryk oczywiście poczekam
Tomasz K Panie Patryku, dziękuję za oczekiwanie. Skontaktowałem się w tej sprawie z przełożonym i mogę potwierdzić, że nie wysyłamy automatycznych wiadomości w momencie, kiedy oferowane stawki zostaną zwiększone. Z tego, co wiem, to konta nie są sprawdzane co tydzień, tylko nieco rzadziej
.Patryk mimo to nie rozumiem tego ograniczenia
Patryk wie Pan to zniechęca do gry u Was
Patryk nie za bardzo mogę zrozumieć jak można po tym jak ktoś przegrywa dużo pieniedzy zlimitować mu konto do tak śmiesznych stawek ...
Patryk a potem kazać czekac powiedzmy miesiąc zanim się oceni jego konto i ewentualnie pozwoli na dalszą gre ...
Patryk to raczej bardzo nie fair
Tomasz K Bardzo mi przykro, panie Patryku, w tym momencie jesteśmy w stanie zaoferować Panu tylko takie stawki.
Patryk rozumiem.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Moja historia z bet 365 :

ZAMIESZCZAM TO KU PRZESTRODZE WSZYSTKICH KTÓRZY MYSLĄ , ŻE MOŻNA OGRAĆ BUKMACHERA ZWANEGO BET365.

Wiem , że takie historie to powszechność - sam słyszałem o conajmniej kilkunastu podobnych ale ciężko mi było uwierzyć w coś takiego dopóki nie spotkało mnie to samego ???? )
Wpłaciłem do 365 6800 - przegrałem je po czym bukmacher zlimitował mi konto do 50 zł wygranej na jakikolwiek zakład ????

Numer referencyjny tego czatu to: 34404017
Tomasz K dołączył(-a) do tej rozmowy.
Tomasz K Witam na Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Patryk Witam - założyłem u Was wczoraj konto wpłaciłem 6800 - przegrałem je i otrzymałem od Was dziwną wiadomość
Patryk tytuł &quot;moje konto&quot;
Patryk i o tym , że zabraniacie mi skłądania zakładów przez telefon
Patryk tylko ja żadnych zakłądów przez telefon nie zakładam...
Tomasz K Jest to wiadomość automatyczna - nie będzie mógł Pan zawierać zakładów za pomocą połączenia głosowego z doradcą, ale oprócz tego zakłady np. z poziomu telefonu będzie mógł Pan zawierać w dalszym ciągu.Patryk dodatkowo widzę że jeśli chce postawić np na koszykówke 20 zł
Patryk i ja nie mam pojęcia co to jest &quot;połączenie głosowe z doradcą&quot; ?
Patryk ja nie robię żadnych zakłądów przez telefon
Patryk wszystkie zakłądy z komputera stacjonarnego
Tomasz K Dla niektórych klientów możliwe jest stawianie zakładów poprzez połączenie telefoniczne z nami.
Tomasz K Jest to popularna metoda stawiania zakładów np. w Wielkiej Brytanii czy Australii.
Patryk Nie rozumiem tego , że wpłaciłem pieniądze - przegrałem dużą jak na mnie kwotę 6800 i nagle nie mogę zawrzeć zakładu nawet za 100 zł - dlaczego ?
Patryk mecz uniks kazan z kalevem i 60 zł max - to jakiś żart ?
Patryk jak przegrywałem to mogłem po 1000/2000 grać a teraz już tylko po 60 zł ?Tomasz K Panie Patryku, kwota zaoferowana Klientowi zależy od rodzaju zdarzenia oraz oszacowanej przez traderów opłacalności zakładu dla Klienta. Przykro nam, że stawki przez nas oferowane nie zawsze spełniają Pana oczekiwania.Patryk ale to jest już na stałe
Patryk nie będę mówgł grac za normalne pieniadze
Patryk czy to jest jakies chwilowe ?
Tomasz K Stawka dla każdego rynku jest obliczana indywidualnie dla każdego klienta na podstawie decyzji działu tradingu, niestety w tym momencie nie mam dokładnych informacji, jakie stawki będą Panu oferowane i przez jaki czas.
Patryk ale ja tak widze teraz dla kazdego zakładu na kazdym sporcie
Patryk na badminton 16 zł
Patryk o co chodzi ?
Patryk jesli nie chcieliscie zebym u Was grał wystarczyło mi to na początku napisac - ja nie rozumiem tego , że pozwoliliscie mi chcile temu postawic 9000 na biathlon po czym jak chciałem na ten sam biathlon dokładać to po tej informacji &quot;automatyucznej&quot; mogłem tylko 20 zł
Tomasz K Tak jak wspomniałem, stawki są ustalane indywidualnie dla każdego klienta przez dział tradingu. Przykro nam, że stawki przez nas oferowane nie zawsze spełniają Pana oczekiwania.
Patryk dobrze, to proste pytanie - czy podniesiecie mi te stawki do normalnych takich jakie były wcześniej
Patryk czy nie ma sensu żebym wpłacał do Was pieniędzy i grał u Was
Patryk od razu powiem , ze gra po 20 zł mnie nie interesuje
Tomasz K Istnieje jak najbardziej taka możliwość w przyszłości
.Patryk ta przyszłość jest jakoś bliżej sprecyzowana - czy dzisiaj , jutro i pojutrze powiedzmy nawet nie mam po co wchodzić na konto i tego sprawdzac ?
Tomasz K Nie, najprawdopodobniej taka zmiana nie nastąpi aż tak szybko.
Patryk i czy mógłbym otrzymać od Was na maila w &quot;najbliższej przyszłości&quot; taką konretną informacje - czy będę mógł konkretnie kiedykolwiek otrzymać taką możliwość czy nie mam na co czekać . A jest jakaś konkretna procedura w tym przypadku ?
Patryk nie wiem za tydzień znów traderzy przejrzą moje konto i te stawki mogą zostrać podniesione ?Patryk czy nie ma czegoś takiego ?
Patryk Dotychczas grałem w Pinnaclu i WH i nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją - jestem szczerze mówiąc bardzo zaskoczony czymś takim
Patryk nie wspominacie w reklamach , że po niecałym 1 dniu gry i dużej kwocie przegranej robicie śmieszne limity grającym i nie dajecie możliwości odegrania się
Tomasz K Proszę o chwilę cierpliwości.
Patryk oczywiście poczekam
Tomasz K Panie Patryku, dziękuję za oczekiwanie. Skontaktowałem się w tej sprawie z przełożonym i mogę potwierdzić, że nie wysyłamy automatycznych wiadomości w momencie, kiedy oferowane stawki zostaną zwiększone. Z tego, co wiem, to konta nie są sprawdzane co tydzień, tylko nieco rzadziej
.Patryk mimo to nie rozumiem tego ograniczenia
Patryk wie Pan to zniechęca do gry u Was
Patryk nie za bardzo mogę zrozumieć jak można po tym jak ktoś przegrywa dużo pieniedzy zlimitować mu konto do tak śmiesznych stawek ...
Patryk a potem kazać czekac powiedzmy miesiąc zanim się oceni jego konto i ewentualnie pozwoli na dalszą gre ...
Patryk to raczej bardzo nie fair
Tomasz K Bardzo mi przykro, panie Patryku, w tym momencie jesteśmy w stanie zaoferować Panu tylko takie stawki.
Patryk rozumiem.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
I po co sie wysilasz to pisac sam kiedys z 3 razy do nich pisalem czy limity zmienia i nie zmienia...Jedyna rada zaloz sobie na kolege babke/ciotke/wujka psa...kolejne konto...Tak bedziesz mial nu zawsze koniec i kropka..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom