>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betfair - Zakład bez Ryzyka 20 euro i zwrot gotówki

W 7

wujcio

Użytkownik
Jak stamtąd w ogóle wypłacić kasę? Wpłaciłem tam przez przelew bankowy 20 E i potem 10 E przez moneybookers trochę ugrałem do 90 E. Teraz jak chce wypłacić przez przelew to mi piszę, że muszę wypłacić 10 E do moneybookers, ok tylko jest problem ???? Nie mogę wypłacić tych 10 E do moneybookers, bo jak klikam wypłatę przez mb to wyskakuje mi takie okienko :
The page you requested was not found.
Please try the following:
Click the Refresh button.
Return to the Betfair homepage and try again.
View our online Help section.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Betfair zaszalał i u mnie 25 eur freebet bez żadnego depozytu :grin: Nie pamiętam nawet, kiedy ostatni raz tam wpłacałem.

Hi Adrian,

Good news. We&#39;ve given you a free €25 bet to use on any sport. Use it on a single or Multiple bet. Just make sure you do it before it runs out on Sunday 27th September.*

Simply:
Log in
Add your selection to the betslip (or selections if you&#39;re placing a Multiple)
Enter your free bet stake, tick the &#39;Use Free Bet&#39; box, and place your bet
It really is as easy as tap, tap, boom.
 
B 7

bestandriu

Użytkownik
witam. ta oferta jeszcze nadal aktualna? w razie przegranej od razu zwracają kasę do 20 euro i można tą kasę wypłacić bez obrotu?
nowy w internetach czy jak ?
pierwsze co sie robi to sprawdza date posta , wiec teraz troche poczytaj , co tu pisza i pomysl czy aktualne :p
 
Do góry Bottom