>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w Betsson: Happy Hours 50% Bonus Od Depozytu Max 200PLN

mic1984 356

mic1984

Użytkownik
&lt;table bgcolor=&quot;#0e0f0f&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;675&quot; align=&quot;center&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family:Arial;font-size:13px;&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;1&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;3&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td width=&quot;3&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family:Arial;font-size:13px;&quot;&gt;&lt;table bgcolor=&quot;#0e0f0f&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td width=&quot;9&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td width=&quot;100%&quot; align=&quot;right&quot;&gt;&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-size:24px;font-weight:bold;font-family:Verdana, Geneva, sans-serif;color:rgb(255,255,255);&quot; align=&quot;center&quot;&gt;Bonus 50%
aż do 200 PLN
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;center&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td height=&quot;25&quot; align=&quot;center&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;td width=&quot;9&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td width=&quot;400&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;td width=&quot;9&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;font-size:16px;font-weight:bold;font-family:Verdana, Geneva, sans-serif;color:rgb(255,162,0);&quot; colspan=&quot;3&quot; height=&quot;50&quot; valign=&quot;middle&quot;&gt;Mamy dla Ciebie 2-godzinne Happy Hours, wpłać już teraz i nie przegap bonusu!
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-size:12px;font-family:Verdana, Geneva, sans-serif;color:rgb(255,255,255);&quot; colspan=&quot;3&quot;&gt; Witaj xxxxx,
Zaloguj się na swoje konto dziś między 19:00 i 21:00 i sprawdź swoje aktywne/dostępne bonusy. Jeżeli to zrobisz, zgarniesz bonus 50% aż do 200 PLN przy swojej następnej wpłacie!
Happy Hour będzie dostępna tylko przez 2 godziny, nie czekaj więc i dokonaj wpłaty jak najszybciej!
&lt;table style=&quot;background-color:rgb(56,60,60);font-size:11px;font-family:Verdana, Geneva, sans-serif;color:rgb(255,255,255);padding:6px;&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;color:rgb(255,162,0);font-weight:bold;font-size:14px;font-family:Verdana, Geneva, sans-serif;&quot;&gt;Oto jak zdobyć bonus:
&lt;/td&gt; &lt;td rowspan=&quot;2&quot; style=&quot;vertical-align:top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-size:12px;font-family:Verdana, Geneva, sans-serif;color:rgb(255,255,255);&quot;&gt;
  • Dokonaj wpłaty na konto w Betssonie i przejdź do zakładki Moje Konto – Dostępne/Aktywne bonusy
  • Kliknij na ikonę bonusu na Zakłady i wpisz kwotę bonusu, aby go aktywować
  • Bonusowe pieniądze zostaną automatycznie dodane do Twojego konta - od razu będziesz mógł obstawiać!

Upewnij się, że aktywowałeś BONUS przed wypuszczeniem zakładów!
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Możesz przebierać w naszych różnorodnych, ekscytujących zakładach... zrób to między 19:00 i 21:00, a bonus będzie Twój!

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
wpłata przez MB liczy się do promocji?
&lt;table bgcolor=&quot;#0e0f0f&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-size:12px;font-family:Verdana, Geneva, sans-serif;color:rgb(255,255,255);&quot; colspan=&quot;3&quot;&gt; Zasady i Warunki:
- Aby aktywować bonus musisz na początku dokonać wpłaty.
- Bonus ten można otrzymać tylko między 19.00 - 21.00, 19/03/2012
- Bonus 50% aż do maksymalnie 200 PLN
- Wpłata i bonus muszą być obrócone 3 razy przy kursie 1,5 lub wyższym, przed możliwością ich wypłaty lub wpłaty na inny produkt.


&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;3&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
nie ma mowy o tym że wpłata nie może być przez MB więc pewnie można ????
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ciekawe czy tylko dla odbiorców maila.
pewnie tylko dla odbiorców maila, ale można zapytać support, ja nawet nie pytam , bo maila nie otrzymaem , podobnie z betsafe ( to tez wasnoc betssona od chyba roku) . No cz przeżyję, ale mam nadzieję że na Euro jakies promocje będą ???? ja nie tu , to tam , spoko , cierpliwosć jest cnotą
 
C 8

crackp

Użytkownik
Polecam jeszcze raz sprawdzić skrzynki, do mnie przyszedł z opóźnieniem.
Swoją drogą trochę niezrozumiałe warunki otrzymania bonusu.
Na początku napisane, że jeśli gracz zaloguje się od 19-21 i aktywuje bonus to dostanie 50% przy następnej wpłacie.
Natomiast niżej napisali, żeby wpłacić teraz fundusze i w godzinach 19-21 aktywować bonus, który zostanie dopisany do konta.
To jak to w końcu jest?
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Polecam jeszcze raz sprawdzić skrzynki, do mnie przyszedł z opóźnieniem.
Swoją drogą trochę niezrozumiałe warunki otrzymania bonusu.

Na początku napisane, że jeśli gracz zaloguje się od 19-21 i aktywuje bonus to dostanie 50% przy następnej wpłacie.
Natomiast niżej napisali, żeby wpłacić teraz fundusze i w godzinach 19-21 aktywować bonus, który zostanie dopisany do konta.

To jak to w końcu jest?
To po prostu wpłać, w tych godzinach kasę i aktywuj bonus, 2h to wystarczająco dużo czasu na te czynności;)
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Na chacie powiedzieli, że wpłata musi być dokonana pomiędzy 19-21, żeby kwalifikować się do bonusu
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Oferta tylko dla odbiorców mailów.
Akurat drogi admin jest w błedzie ja dostałem informacje ze dla wszystkich graczy ale dla pewnosci przed wplata warto sprawdzic czy jest opcja bonusu do zakladow sportowych w zakladce dostępne/aktywne bonusy!!!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekawe, który dział Ci tak odpowiedział? Pewnie live czat...
Ja mam informacje prosto z działu marketingu, który to dział wyznacza konta mogące otrzymać dany bonus.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Akurat drogi admin jest w błedzie ja dostałem informacje ze dla wszystkich graczy ale dla pewnosci przed wplata warto sprawdzic czy jest opcja bonusu do zakladow sportowych w zakladce dostępne/aktywne bonusy!!!
Akurat Ty jesteś w błędzie, bo też rozmawiałem na livechatcie i bonus tylko dla odbiorców maila.
Poza tym co do bonusu, wpłata musi być w godzinach 19-21 i w tych godzinach też aktywujemy bonus.
 
Y 23

yapa

Użytkownik
Widać na Betssonie bardzo mnie lubią bo 2 tygodnie temu dostałem taki sam bonus
nigdzie na live ni ma tak często takich błędów jak na betssonie... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ciekawe, który dział Ci tak odpowiedział? Pewnie live czat...
Ja mam informacje prosto z działu marketingu, który to dział wyznacza konta mogące otrzymać dany bonus.
Po raz kolejny wszedlem na live chat tym razem dostalem innego operatora i dostalem informacje ze jest dla wszystkich no coz najwyzej bede reklamowal.....Poczekamy do 19 czy pojawi sie opcja dostepne/aktywne bonusy do zakladow sportowych.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Ja nie dostałem mejla o tej promocji, więc napisałem na live czat, oto treść rozmowy:

ID sesji: 1538780
Wojtek: Początkowe pytanie/komentarz: Happy Hours 50% Bonus
System: https://www.betsson.com/pl/customer-service/
System: Witamy w Obsłudze Klienta Betsson.
System: Karolina przyłączył się do tej sesji!
System: Połączone z Karolina. Numer referencyjny tej sesji to: 1538780.
Wojtek: Witam
Karolina: Witamy Wojtek, mam na imię Karolina. W czym mogę pomóc?
Wojtek: słyszałem o bonusie 50% przy depozycie w godzinach 19-21
Karolina: zgadza soę
Wojtek: czy jest on dostępny dla wszystkich graczy, czy tylko dla tych, którzy otrzymali e-maila o tej promocji?
Karolina: również Pan może z tej promocji skorzyctać
Wojtek: a czemu niektórzy dostali informację o tym w e-mailu?
Karolina: Ponieważ wiadomość została wysłana do wybranej grupy uzytkowników w celu przypomnienia im o bonusie
Wojtek: aha
Wojtek: rozumiem, że rozmowy są rejestrowane i w przypadku jakichś nieścisłości mogę się odwołać do tej rozmowy, tak?
Karolina: Tak może Pan się odwołać jak równiez może Pan skorzystać z bonusu happyhours
Wojtek: ok
Wojtek: a jakie są warunku obrotu?
Wojtek: warunki*
Karolina: 3krotnie depozyt plus bonus na zakładach o kursie min 1,5
Wojtek: ok, to wszystko
Wojtek: dziękuję i miłego wieczoru życzę
Karolina: W takim razie dziękuję i pozdrawiam !
System: Karolina opuścił tę sesję!
System: Zakończenie sesji!

Ja wpłacę, dowód mam ;)
btw: tak sobię myślę, że wysłali być może do osób, które tam dużo wpłacały, albo przegrywały. To bedzie dopiero moja pierwsza wpłata, podczas gdy w przeciwnym kierunku trochę grosza mi &quot;oddali&quot;. Widać nie lubią cwaniaków ;)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Niestety firma słabiutko przygotowała się do promocji,jest już po 19-tej a w zakładach dostępne/aktywne bonusy brak bonusu na w.w promocję.wstyd
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dajcie znać ci co wpłacili, czy dostaliście bonus. Ja jeszcze nie wpłaciłem, mam 0zł na koncie. Ale w zakładce dostępne/aktywne bonusy nie mam bonusa sportowego. Ps. no i maila o promocji nie otrzymałem, być może dlatego.
 
Do góry Bottom