>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w ComeOn: 3 bonusy do wyboru! Nawet 500PLN za darmo!

M 88

macior1

Użytkownik
Witam ...mam jedno pytanie,w regulaminie jest taka zmianka
&quot;Depozyty dokonane poprzez Moneybookers, Neteller, Click2Pay, paysafecard lub ukash są wykluczone z tej promocji.&quot; bo jedynie co posiadam to paysafecard i czy uwzgledniaja juz te wplaty zeby otrzymac bonus
 
M 0

mrgreen

Użytkownik
Pytanie:
Nie korzystam z żadnej promocji w ComeOn od wpłaty wpłacam np 100 zł ale tak się zdarza ze nie stawiam żadnych zakładów to czy mogę te pieniądze wypłacić bez żadnego obrotu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nowa oferta
Od dzis dodatkowo kazda osoba ,ktora otworzy konto na ComeOn i dokona pierwszego depozytu otrzyma tez free spiny na slot Starburst.Najwazniejsze to ot ,ze free spiny u nich nigdy nie maja wymagan obrotu czyli wygrane z nich mozna od razu przeznaczyc np na zaklady
Otwórz darmowe konto!
Wypełnij poniższy formularz, a następnie wybierz jedną z promocji dla siebie:
- Bonus 300% do 150 zł gratis plus 5 Spinów na Starburst (np. wpłać 50 zł, grasz za 200 zł)
- Bonus 100% do 250 zł gratis plus 25 Spinów na Starburst (np. wpłać 250 zł, grasz za 500 zł)
- Bonus 50% do 500 zł gratis plus 100 Spinów na Starburst (np. wpłać 1000 zł, grasz za 1500 zł)
ComeOn.com jest legalną firmą posiadającą licencję na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie wygrane w serwisie zwolnione są z podatku.
Pamiętaj o specjalnej promocji:
Świąteczna Promocja w ComeOn- wygraj m.in PlayStation 4, FIFA14, bonusy, spiny...
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Nowa oferta

Od dzis dodatkowo kazda osoba ,ktora otworzy konto na ComeOn i dokona pierwszego depozytu otrzyma tez free spiny na slot Starburst.Najwazniejsze to ot ,ze free spiny u nich nigdy nie maja wymagan obrotu czyli wygrane z nich mozna od razu przeznaczyc np na zaklady

Otwórz darmowe konto!

Wypełnij poniższy formularz, a następnie wybierz jedną z promocji dla siebie:

- Bonus 300% do 150 zł gratis plus 5 Spinów na Starburst (np. wpłać 50 zł, grasz za 200 zł)
- Bonus 100% do 250 zł gratis plus 25 Spinów na Starburst (np. wpłać 250 zł, grasz za 500 zł)
- Bonus 50% do 500 zł gratis plus 100 Spinów na Starburst (np. wpłać 1000 zł, grasz za 1500 zł)

ComeOn.com jest legalną firmą posiadającą licencję na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie wygrane w serwisie zwolnione są z podatku.

Pamiętaj o specjalnej promocji:
Świąteczna Promocja w ComeOn- wygraj m.in PlayStation 4, FIFA14, bonusy, spiny...
Bonusy 50% 300 % są ważne tylko przy wpłacie przelewem czy można PSC albo skrill ?
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Bonusy 50% 300 % są ważne tylko przy wpłacie przelewem czy można PSC albo Skrill ?
Kilka postów wyżej masz odpowiedź...
Depozyty dokonane poprzez Moneybookers, Neteller, Click2Pay, paysafecard lub ukash są wykluczone z tej promocji.
nie otrzymasz bonusu przy wpłacie powyższymi metodami
Od 20zł do 50zł.
Najlepiej wpłacić 50zł, bo weźmiesz udział w tej promocji:
Promocja w ComeOn- wygraj m.in Galaxy S4, Asus Nexus7, bonusy i spiny...[/B

Marcinie, minimalna kwota wpłaty dla każdego z bonusów jest taka sama? Tzn. powiedzmy - te przykładowe 50 zł. wystarczy by otrzymać dowolny bonus i dołączone do niego spiny bez obrotu?
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Kilka postów wyżej masz odpowiedź...


Marcinie, minimalna kwota wpłaty dla każdego z bonusów jest taka sama? Tzn. powiedzmy - te przykładowe 50 zł. wystarczy by otrzymać dowolny bonus i dołączone do niego spiny bez obrotu?
Napisał że nowa oferta, więc może coś jednak się zmieniło, wolę zapytać ...
 
O 0

outlet

Użytkownik
czyli dobrze rozumiem ze 150% max 150zl, czyli wplace 50zl, 150zl dostane czyli mam 200zl, i zeby wyplacic musze 10 razy stawke+ bonus czyli 10 razy 200zl czyli musze puscic lacznie za 2000zl kupony z conajmniej 2 zdarzenia by AKO bylo wieksze niz 2.00.
czyli zagram z 200zl kupon z 2 meczami z lacznym kursem 2zl, wygram 400, znowu zagram 2 mecze z AKO 2zl za 400 i wygram 800zl i zagram za 600zl kupon z 2 meczami z ako 2zl wygram 1200zl i w tym momencie bede mogl wyplacic wszystko?
 
O 0

outlet

Użytkownik
czytalem i to nie raz, dlatego tu sie pytam czy moje myslenie jest dobre, szybciej by bylo jak bys zaprzeczyl albo potwierdzil :/
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
czyli dobrze rozumiem ze 150% max 150zl, czyli wplace 50zl, 150zl dostane czyli mam 200zl, i zeby wyplacic musze 10 razy stawke+ bonus czyli 10 razy 200zl czyli musze puscic lacznie za 2000zl kupony z conajmniej 2 zdarzenia by AKO bylo wieksze niz 2.00.
To ja potwierdzam poraz kolejny. Stawiasz 2000zł po kursie 2.0 minimum i z dwoma zdarzeniami i możesz wypłacać, jeśli ci to łatwiej zrozumieć, w skrócie.
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
A ja mam jeszcze takie pytania

1) rozumiem, że do promocji kwalifikuję się bez podawania żadnego kodu bonusowego? Takie pole jednak jest, czy mogę skorzystać z bonusu powitalnego np. 300% oraz z jakiegoś innego bonusu z kodu, np. &gt;klik&lt;?

2) nie rozumiem tego fragmentu regulaminu

Nieważne / zduplikowane zakłady nie wliczają się. Duplikaty zakładów określane są jako posiadające taką samą sekcje wyboru, cenę lub stawkę z poprzednim zakładem.
Czyli według tego stawiając jeden kupon za 100zł i drugi za 100zł na inne zdarzenia jest to duplikat?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Duplikat, to nie tyczyy się stawki, a zdarzenia, jeśli postawisz 2 kupony na radwańską w meczu z williams, za 100 i 200, to są to duplikaty
 
W 0

wiktor93

Użytkownik
Ok i stąd właśnie moje pytanie- czy jeżeli w kodzie bonusowym wpiszę kod z linku, który podałem będę miał 300% + 100%, czyli przy wpłacie 50zł dostanę 250?
 
Do góry Bottom