>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w ComeOn: Bonus 300PLN na START - Tylko u nas!

wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Jesli uda ci sie combo zrobic z 2 spotkan i kurs 2,0 to sie licza ale w wiekszosci przypadkow mozna to grac tylko jako single wiec sie nie licza...
Bez problemu przyjmuja duble z azjanow ( over goli, handi +0 ) z kursem ponad 2, wiec mam nadzieje ze sie liczy ;)
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
czy ktoś korzystał z promocji powitalnej ComeOn, 400% bonusu? za 50PLN 200PLN bonusu = 250 PLN na zakłady?
 
rownykrzys 0

rownykrzys

Użytkownik
czy jesli wplace 100zl i dostane drugie tyle z tytulu bonusu, a nastepnie przegram 100zl, to czy ta przegrana bedzie uznawana za bonus czy przegram srodki depozytowe???
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ComeOn chyba zwariował. Proponują bonus 100 pln jeśli sie postawi minimum 50 pln na Lewego strzelca. I nie zależnie od wyniku tego zakładu 100 pln sie dostaje ale teraz uwaga ???? warunki:
Bonus musi być obrócony x3 w zakładach kombinacyjnych z minimum 3 pozycjami po łącznym kursie ponad 4.0.
???? Takiego czegos jeszcze nie widzialem ????
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
ComeOn chyba zwariował. Proponują bonus 100 pln jeśli sie postawi minimum 50 pln na Lewego strzelca. I nie zależnie od wyniku tego zakładu 100 pln sie dostaje ale teraz uwaga ???? warunki:
Bonus musi być obrócony x3 w zakładach kombinacyjnych z minimum 3 pozycjami po łącznym kursie ponad 4.0.
???? Takiego czegos jeszcze nie widzialem ????
Też to dostałem i taka sama była moja reakcja po przeczytaniu warunków. Pewnie liczą, że wpłaci sporo ludzi, którzy nie czytają regulaminu promocji, ale &quot;takie sztuczki to nie ze mną Bruner&quot; ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Też to dostałem i taka sama była moja reakcja po przeczytaniu warunków. Pewnie liczą, że wpłaci sporo ludzi, którzy nie czytają regulaminu promocji, ale &quot;takie sztuczki to nie ze mną Bruner&quot; ????
Ja wzialem ten bonus i uwazam ze to nie problem oczywiscie odbilem lewandowskiego ze nie strzeli na czym stracilem 18zl....i zagralem x po kursie 5,4 w meczu turcji w dzisiejszym towarzyskim plus djoko i federera....Chca 3 kombinacje to maja oby turcja wygrala a jak nie wygra to bede dalej kombinowal w koncu z tennisa jest co wybrac ????
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Panowie. Wpłaciłem 100, dostałem drugą 100 lecz niestety niepowiodło się i umoczyłem ale zostało mi na koncie 0,22 PLN,pisać do supportu o usunięcie tych groszy czy mogę śmiało wpłacać drugą stówkę i skorzystać ponownie z promocji?
 
Do góry Bottom