>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
dobra dzięki, wszystko rozumiem,
tylko jeszcze jedno z tym 6 krotnym obrotem. Moge np zagrać 3 razy po 300 zl aby bonus był obrócony? Chodzi mi o to czy mogę obrócić go mniej razy niż 6, tak jak to jest podane w regulaminie, bo podałeś przykłady przy większej liczbie obrotów. A mi zależy, na jak najmniejszej ilości obrotów przy najwyższych stawkach, na jakie będę miał oczywiście możliwość ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
dobra dzięki, wszystko rozumiem,
tylko jeszcze jedno z tym 6 krotnym obrotem. Moge np zagrać 3 razy po 300 zl aby bonus był obrócony? Chodzi mi o to czy mogę obrócić go mniej razy niż 6, tak jak to jest podane w regulaminie, bo podałeś przykłady przy większej liczbie obrotów. A mi zależy, na jak najmniejszej ilości obrotów przy najwyższych stawkach, na jakie będę miał oczywiście możliwość ;)
Oczywiście że możesz. Jeżeli Ci fundusze na to pozwolą możesz zagrać nawet jeden zakład za 900 zł. Tak jak wspomniałem suma stawek musi wynosić 900 złotych.
 
B 0

bloodyrider

Użytkownik
Mam takie pytanie w sprawie tego bonusu. Kwote musze obrocic 6 razy czyli wedlug mojego rozumienia moge stawiac za ile chce , ile razy chce byle by laczna suma wszystkich stawek wyniosla 6xKwotaWplacona. Lecz pisze tez ze 6 razy po kursie minimum 1,5. Czyli oznacza to ze meczow o kursach nizszych nie moge obstawiac WOGOLE czy poprostu nie beda naliczane do &quot;obrotu&quot;?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam takie pytanie w sprawie tego bonusu. Kwote musze obrocic 6 razy czyli wedlug mojego rozumienia moge stawiac za ile chce , ile razy chce byle by laczna suma wszystkich stawek wyniosla 6xKwotaWplacona. Lecz pisze tez ze 6 razy po kursie minimum 1,5. Czyli oznacza to ze meczow o kursach nizszych nie moge obstawiac WOGOLE czy poprostu nie beda naliczane do &quot;obrotu&quot;?
Nie będą liczone o obrotu. Stawiać po takich kursach można.
 
B 0

bloodyrider

Użytkownik
Jesli juz wplacilem kwote depozytu i wyslalem zgloszenie w sprawie bonusu to moge teraz normalnie obstawiac mecze czy kwota musi pozostac nienaruszona az do aktywowania bonusu?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale bonus pojawi sie normalnie w ciagu 48 godzin? nawet jesli juz pomniejsze/powieksze swoj depozyt?
Tak kwota równa depozytowi do max. 150 zł pojawi się u Ciebie na koncie w ciągu 48h bez względu ile będziesz miał na koncie teraz. Chociaż sądzę, że wcześniej wyślą Ci maila z prośbą o podesłanie skanów dowodu.
Ponadto obrót bonusu liczy się od momentu aktywowania bonusu. Wcześniejsza gra nie jest liczona.
 
T 0

trk

Użytkownik
Siemka,
Mam pytanko, jesli zmienilem miejsce zamieszkania, zameldowania, mam nowy dowod osobisty to czy moge zarejestrowac nowe konto u bukmachera i skorzystac ponownie z bonusu ? ????
Ludzi o takim samym imieniu i nazwisku jest bardzo duzo w polsce, co prada mieszkam teraz w odległosci 10 km od starego mieszkania.
Internet mam z innego zrodła, nowy dowod osobisty. Czy jesli zaloze konto bankowe w innym banku juz nowymi danymi osobowymi to wydaje mi sie z e nie powinno byc problemu co o tym myslicie ??
Oczywiscie u tych bukmacherow co sie juz logowalem na swoje konto poprzez nowy odrez IP komputera to juz bym sobie odpuscil.
Czekam na sugestie, porady ...
Pozdro !
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie przejdzie to.
Nie namawiał do złamania regulaminu, możesz ryzykować, ale expekt zaostrzył procedury związane z dopisywaniem bonusów, dlatego mogą się doczepić do wszystkiego.
Na pewno zostaniesz poproszony o pokazanie dowodu tożsamości.
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Nie przejdzie to.
Nie namawiał do złamania regulaminu, możesz ryzykować, ale expekt zaostrzył procedury związane z dopisywaniem bonusów, dlatego mogą się doczepić do wszystkiego.
Na pewno zostaniesz poproszony o pokazanie dowodu tożsamości.
Dokładnie a wtedy po Peselku bez problemu dojdą.
 
T 0

trk

Użytkownik
a widzisz zapomnialem o peselku wlasnie :p
Jesli chodzi o expekt to jest taka sprawa moze mi ktos wyjasni:
MAm konto juz ktorys rok ale w chwili kiedy zalozylem to w ogole nie skorzystalem z bonusu (nie pytajcie dlaczego bo sam nie wiem ???? i skoro teraz moj brachol by powiedzmy zalozyl sobie u nich konto to moze dostac bonus cyz nie moze ?
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
a widzisz zapomnialem o peselku wlasnie :p

Jesli chodzi o expekt to jest taka sprawa moze mi ktos wyjasni:

MAm konto juz ktorys rok ale w chwili kiedy zalozylem to w ogole nie skorzystalem z bonusu (nie pytajcie dlaczego bo sam nie wiem ???? i skoro teraz moj brachol by powiedzmy zalozyl sobie u nich konto to moze dostac bonus cyz nie moze ?
z regulaminu:
3.4 - Wyłącznie jeden bonus/zwrot/nagroda może zostać przyznana na jedną osobę/domostwo/adres IP.

Skoro nie korzystałeś z bonusu to brat może.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Witam, czegos tu nie rozumiem z tej promocji ???? Wpłaciłem 120zł dostałem 120zł wszytko ok,, postawiłem kilka tasiemców, i powygrywałem jakas kase,, ale nie dolicza mi do głownego konta kasy ???? , a jak postawiłem 1 mecz po 1,5 i wygrałem to mi doliczyło. Moje pytanie jest następujące: jak w kuponie nie mam zakładu po 1,5 to jak wygram to mi nie liczy?? ale za postawienie odejmuje?? chyba bez sensu, skoro zalicza tylko po 1,5. Z góry dziekuje za odpo,, pozdr:*

edit: spoko dodalo kase po 2 dniach lol,,ale jak jest wtopa lub wygrana po 1,5 to od razu dodaje lub odejmuje ,, heheh
 
P 0

piotrek160891

Gość
Mialem zalozone konto na matke (to samo nazwisko i adres co ja) i nigdy nie korzystalem z zadnych promocji tylko raz mialem depozyt pochodzacy z wygranej na pewnym forum bukmacherskim. Konto bylo usuniete kilka dni temu i czy jesli teraz zaloze nowe konto na siebie to nie bedzie zadnych problemow z kontem ani promocja z podwojeniem pierwszego depozytu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mialem zalozone konto na matke (to samo nazwisko i adres co ja) i nigdy nie korzystalem z zadnych promocji tylko raz mialem depozyt pochodzacy z wygranej na pewnym forum bukmacherskim. Konto bylo usuniete kilka dni temu i czy jesli teraz zaloze nowe konto na siebie to nie bedzie zadnych problemow z kontem ani promocja z podwojeniem pierwszego depozytu?
Nie powinno być problemu.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Poczytałem sobie wszystko na temat bonusu i na forum i na stronie bukmachera,
a teraz czas na pytania w celu stuprocentowej pewności co do niektórych kwestii.
Czytałem ten cały temat, ale bonus co chwilę się zmieniał, dlatego parę pytań.
1) Rejestruję się, wpłacam 50 zł, wypełniam formularz i po 48 godzinach bonus zostanie aktywowany. Czy to oznacza, że na konto wpłynie bonusowe 50 zł i razem na moim koncie będzie widniała suma 100 zł ?
2) Bonusem muszę obrócić 6 razy, czyli muszę zagrać 6 x 50 zł = 300 zł. Czy mogę zagrać, np. 12 x 25 zł = 300 zł, lub 24 x 12,50 zł = 300 zł ?
3) Czy wymagany kurs 1,50 może składać się z paru zdarzeń po kursie 1,20 czy też musi być to chociaż jedno zdarzenie z minimalnym kursem 1,50 ?
 
S 2

stevie

Użytkownik
pytanie:
od dzis nie ma bonusu na expekcie: 100% up to 150 pln?
widzialem tylko jakis smieszny freebet powitalny do 50 pln.
Zmienili promo? przeciez mieli tyle lat poprzednie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom