>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
B 12

beznazwy88

Użytkownik
Witam, proszę nie mówcie mi że nie czytałem poprzednich stron bo czytałem ale dalej mam wątpliwości. Mam pytanie odnoszące się do bonusa 100% dla nowych klientów w expekcie. Wpłaciłem 150 zł przelewem bankowym i mam je już na koncie. Wysłałem maila na bonus@cośtam czy coś w tym stylu bo tak mi kazali. Tam kazali mi wysłac skan dowodu i potwierdzic nr telefonu i kiedy można sie ze mnom skontaktowac. Wysłałem skan dowodu oni pisali że dostali mój dowód i wszystko jest ok że weryfikują itd. a potem dzwonili jeszcze do mnie żeby potwierdzic czy ja to ja. Pytanie brzmi czy dostane te bonusowe 150 zł teraz czy musze coś postawic czy jak? Wydawało mi się że powinienem je teraz dostac a tu gdzies czytałem że mam cos postawiac zanim dostane bonus. jakis pierwszy zakład czy co i jeśli takowy jest to za ile mam go postawic. Z góry dzięki za fatyge i pozdrawiam
 
mor7al 0

mor7al

Użytkownik
nic nie musisz stawiać (chyba że chcesz, ale to i tak nie ma wplywu na szybkosc otrzymania bonusu), bonus powinien pojawić się w ciągu 48 godzin. Jeśli wciąż sie nie pojawi, napisz ponownie do supportu z wnioskiem o jego przyznanie.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Mam pytanie...może śmieszne, ale naprawdę jestem świerzak jeżeli chodzi o internetowe granie...więc nie bądźcie dla mnie surowi ???? a przechodząc do konkretów : czy obrót pieniędzmi z wkładu i bonusa musi odbywać się po kursie 1.5 na jedno wybrane zdarzenie, czy może to być akumulowany zakład na powiedzmy dwa mecze po kursie 1,3???No i jeszce jedna sprawa, gdy wpłacę te 150 zł , przyznają mi bonus 150 zł, a zagram pierwszy kupon za 100 po kursie 1.5, będzie mi się to wliczać do obrotu kwotą wkładu i bonusa???Rozumie, że musze obrócić kwotą 900 zł, zebym mógł dokonać wypłaty, no ale właśnie zastanawia mnie to czy wliczają się w to kwoty mniejsze niż wpłata ( tak jak wspomniałem 50, 100 zł itd )??? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 
R 58

rychlik

Użytkownik
Możesz stawiać kupony za mniejsze stawki - nie ma to znaczenia, np: 450x2zł lub 150złx6.
Do obrotu wliczają się wszystkie kupony z kursem ogólnym co najmniej 1.50, czyli kupon z dwóch zdarzeń po 1.30 jak najbardziej się wlicza.
Powodzenia ????
 
S 0

saszarks

Użytkownik
Witam od dwoch dni nie moge zalogować sie na expekt nie wiecie co z tym sie dzieje storna wolno chodzi na ine bukmachery normalnie idze a tu ni h
 
rafhack 0

rafhack

Użytkownik
w tym przypadku 2000 zł po kursie 1,5

nie wiem wlasnie czy każdy kwalifikuje się do tej promocji... napisałem maila i czekam na info teraz
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Regulamin
- Oferta przeznaczona jest wyłącznie do odbiorców przesyłek listowych z informacjami o kampanii.
- Dla depozytów dokonanych do 30/09, bonus zostanie przyznany 02/10
- Oferta zawiera 100% bonus od depozytu, aż do 200 PLN.
- Wszystkie nagrody/zwroty będą przyznawane w postaci bonusów i wymagają pięciokrotnego obrotu w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50 przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza lub transferem środków do innych produktów.
- Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Najpierw dotyczy on prawdziwych wpłaconych środków/depozytu, a następnie bonusu.
- Nawet jeżeli zostanie utracona (przegrana) część sumy depozytu + bonusu - gracz nadal musi wykonać wymagany obrót aby móc dokonac jakiejkolwiek wypłaty ze swojego konta.
- Jeśli wypłata środków z konta gracza zostanie zlecona przed dokonaniem wymaganego obrotu bonusem (pięciokrotnego obrotu po kursie min. 1.50) tracisz prawo do bonusu.
- Jeżeli wymagany promocją obrót nie zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza (jeżeli nie stanowią inaczej odrębne przepisy regulaminu w konkretnej promocji) - kwota bonusu zostanie anulowana na koncie gracza, a gracz utraci tym samym do niego prawo.
więcej na http://www.expekt.com/wracam/ w Przepisy i Warunki
 
porky 104

porky

Użytkownik
wytlumaczysz jak to wywnioskowales?
Bo ja czytam i mi ciagle pasuje 1000 zl

szanowny kliencie, w ramach dokonywanego obrotu moze pan zawierac zaklady za dowolne stawki. Waznym jest aby laczna kwota stawek wyniosla pieciokrotnosc wartosci bonusu. Zaklady musza byc zawierane po kursie 1.5 , jednakze w ramach obrotu wliczane sa takze zaklady akumulacyjne, gdzie laczny kurs (ako) wynosi co najmniej 1.5
200+200=400
400*5=2000 :?:

I tutaj pytanie...
Czy należy pięciokrotenie obrócić bonus + depozyt, czy sam bonus :?:
Bo nie ma tu nic napisane, że jedno i drugie...
 
D 570

duff999

Użytkownik
musiałem czekać do dnia jaki podali w regulaminie nie pamiętam ,który to był dokładnie, czyli tak jak teraz jest:
Wypłata nie może zostać zlecona z konta gracza przed aktywowaniem bonusa na koncie.
- Dla depozytów dokonanych w dniach do 30/09, bonus zostanie aktywowany 02/10
Nie jestem przekonany czy tym razem bonus zostanie dodany wcześniej (jeżeli wpłacisz przed 30) ,ale wydaje mi się ,że tak jak wtedy wszystko będzie z automatu 2 października.
 
P 0

pawpol90

Użytkownik
Witam, jak myślicie czy przydzielą mi bonus? .. Wczoraj wysłałem maila i czekam ???? Konto miałem założone już z rok-dwa temu, nie pamiętam dokładnie, jednak pierwszej wpłaty dokonałem wczoraj.
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Witam
Ja mam pytanie odnośnie tego obrotu, a mianowicie w regulaminie jest napisane ze obracamy bonus 6 krotnie.
2.1- Kwota bonusu powitalnego musi być co najmniej sześć (6) razy obrócona w zakładach sportowych po kursie minimum 1.50, przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza i/lub transferem środków do innych produktów.
Przykład: Jeżeli kwota bonusu wynosi 30€ - wymagany obrót stanowi 180€ (€30 x 6 = €180)

Wpłaciłem 150 zl, dostałem bonus wysokości 150 zl po obróceniu daje to 900 zl abym mógł wypłacić, bo nic nie jest napisane że trzeba jeszcze też wpłate obracać, chyba że źle coś zrozumiałem, więc prosze o poprawienie mnie. Moje pytanie to czy moge moj bonus postawic na jeden zakład o kursie 6.00 co daje mi obrot na kwote 900 zl i czy moge wypłacać? czy musze i tak jeszcze 5 razy go obrócić np po kursie 1.001?
PS. w sumie to odnosi się też do innych buków o podobnych promocjach, chodzi mi o to czy ta ilosc razy zagrania jest tez ważna, czy najważniejszy jest obrót
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Moje pytanie to czy moge moj bonus postawic na jeden zakład o kursie 6.00 co daje mi obrot na kwote 900 zl i czy moge wypłacać? czy musze i tak jeszcze 5 razy go obrócić np po kursie 1.001
Niestety nie możesz postawić jednego zakładu o kursie 6,00.
Suma stawek Twoich zakładów przed wypłatą musi wynosić 900 złotych. Czyli np 9 kuponów po 100 zł lub też 900 kuponów po 1 zł. To jest zależne tylko od Ciebie. Oczywiście minimalny kurs musi wynosić 1,5 dla każdego z kuponów
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom