>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
spider231 0

spider231

Użytkownik
spider231

Najlepiej skontaktuj się z supportem, jednak wg. mnie może pan skorzystać z promocji, gdyż pan nie dokonywał depozytu.


Promocja przedłużona do końca maja.

lukecik

Tak, dokładnie.
wlasnie z nimi pisalem to napisali mi ze byly robionme transakcje to nie moge ale mowie ze to tylko te z konkursow ....Czy jak zrobie drugie konto na tate z tego samego komp i IP czy nie beda jakies problemy poznjiej przy wyplacie z mojego albo z taty konta ? prosze o odpowiedz ekspert
 
B 0

barts141

Użytkownik
Promocja !!!
Chcialbym sie dowiedziec czegos odnosnie tej promocji.
Wplacilem teraz moje pierwsz 50 zl jesli zaloze zaklad za 40 zl (czy moze byc klka meczy aby kurs wyniosl 1,5 zl ?) Jest tam rowniez takie zdanie ze trzeba 3 X obrocic ta kwote czyli w moim przpadku np 40 zl ale czy moge ja obrocic w ten sposob ze zaloze 3 kupony po 40 zl i na kazym po jednym meczu bez wzgledu na kurs ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
.Czy jak zrobie drugie konto na tate z tego samego komp i IP czy nie beda jakies problemy poznjiej przy wyplacie z mojego albo z taty konta
Nie powinno być problemów, gdy wypłacane środki są na swoje konta bankowe.

(czy moze byc klka meczy aby kurs wyniosl 1,5 zl ?)
Tak, może być to zakład akumulowany.

Co do obrotu, od wczoraj obowiązuje mała zmiana, którą zaraz poprawie. Otóż należy pięciokrotnie obrócić bonus.
W przypadku 40zł należy na zakład przeznaczyć 200zł. Kurs minimalny to 1.50
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
W jaki sposób mam wpłacic pieniądze żeby dostac bonus?? Czyli jak wpłace 100 złoty to musze zagrac zakłady za 500 złoty po kursie ako.1,5/ Czemu nie ma juz tego że bonus trzeba obrócic x3??
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Najlepiej kartą płatniczą lub przelewem bankowym

Tak, należy obrócić 500zł po kursie 1.50

Warunki się zmieniły. Mógł pan wcześniej skorzystać z oferty promocyjnej.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
a można wpłacic np. pieniądze przez przekaz bankowy?? ponieważ nie posiadam konta bankowego ani karty płatniczej ;/
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Tak, wypisuje pan taki blankiet, czyli przekaz, wpisując odpowiednie dane i daje pan do okienka. To można nazwać przekazem bankowym lub przelewem.

Może mieć pan problem z wypłatą pieniędzy z Expekt, jeżeli nie ma się konta w banku.
 
H 0

heretik

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, konto w expekt mam niecałe 2 miesiące, ale do tej pory w żadnej promocji nie brałem udziału. Jak rozumiem żeby wiąść udziałał w tej muszę wpłacić kolejne pieniądze na konto?
Druga sprawa czy jeśli wypłacę 200 zł z konta w expekt i wpłacę je ponownie to mogę brać udział w promocji czy nie?
Trzecia sprawa obrót x5 po kursie 1.5, zakłady pojedyncze lub akumulowane, stawki dowolne oby tylko obrót był odpowiedni tak?
Ostatnia sprawa czy jeśli wpłaca się pieniądze to ma znaczenie jak długo już mamy założone konto i jak dużo już dokonaliśmy na nim transakcji wpłaty/wypłaty - jeśli tak to jakie?
Obecna trwa do końca maja?



Znalazłem taki warunek by móc skorzystać z tego bonusu.
- Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego depozytu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 1 a 31 maja 2007.
Czyli jak mam rozunieć ponieważ już dokonałem kilku wpłat na konto expekt a i zakładów też troche porobiłem to nie mogę brać w nim udziału? Przecież to jakaś paranoja - zaznaczę że w niczym podobnym przedtem nie uczestniczyłem. Czy w takim razie jedynym wyjściem jest wypłata pieniędzy, skasowanie konta ponowne założenie i ponowna wpłata? Jeśli tak to ????



Czy ktoś jeszcze prowadzi ten dział? Pytanie zadałem wczoraj o 18 a do dziś rana nie ma żadnej odpowiedzi. Chciałbym wiedzieć na czym stoję, bo jeśli jest tak jak myślę to może warto wypłacić pieniądze do innego buka i tam skorzystać z promocji puki jeszcze trwa.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Witam korzystal ktos z tej promocji 200zl plus 200zl gratis?? jesli tak to prosze sie zglosic na priv bo nie chce tutaj robic balaganu ???? ???? pzdr
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, konto w Expekt mam niecałe 2 miesiące, ale do tej pory w żadnej promocji nie brałem udziału. Jak rozumiem żeby wiąść udziałał w tej muszę wpłacić kolejne pieniądze na konto?
Druga sprawa czy jeśli wypłacę 200 zł z konta w Expekt i wpłacę je ponownie to mogę brać udział w promocji czy nie?
Trzecia sprawa obrót x5 po kursie 1.5, zakłady pojedyncze lub akumulowane, stawki dowolne oby tylko obrót był odpowiedni tak?
Ostatnia sprawa czy jeśli wpłaca się pieniądze to ma znaczenie jak długo już mamy założone konto i jak dużo już dokonaliśmy na nim transakcji wpłaty/wypłaty - jeśli tak to jakie?
Obecna trwa do końca maja?



Znalazłem taki warunek by móc skorzystać z tego bonusu.
- Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego depozytu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 1 a 31 maja 2007.
Czyli jak mam rozunieć ponieważ już dokonałem kilku wpłat na konto Expekt a i zakładów też troche porobiłem to nie mogę brać w nim udziału? Przecież to jakaś paranoja - zaznaczę że w niczym podobnym przedtem nie uczestniczyłem. Czy w takim razie jedynym wyjściem jest wypłata pieniędzy, skasowanie konta ponowne założenie i ponowna wpłata? Jeśli tak to ????



Czy ktoś jeszcze prowadzi ten dział? Pytanie zadałem wczoraj o 18 a do dziś rana nie ma żadnej odpowiedzi. Chciałbym wiedzieć na czym stoję, bo jeśli jest tak jak myślę to może warto wypłacić pieniądze do innego buka i tam skorzystać z promocji puki jeszcze trwa.
Nikt ci łaski nie robi, wypłacaj śmiało. A z promocji skorzystać nie możesz bo już dokonywałeś depozytu.
 
H 0

heretik

Użytkownik
Sorry stary ale to właśnie nie jest takie jasne. Cytuję:
-Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego depozytu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 1 a 31 maja 2007 a gdzie ja niby napisałem że mój pierwszy depozyt złożyłem w maju? I między innymi o to mi chodzi żeby się dowiedzieć czy złożenie kolejnego ale już w tym terminie też skutkuje tą promocją. Nie dowiedziałem się również czy kasacja konta i wypłata jak późniejsze jego ponowne założenie jest możliwe i skutkuje również otrzymaniem tejże promocji. Chociaż masz rację nikt mi łaski nie robi, ale odpowiedzieć by wypadało chociażby dla zasady. A tak się człowiek czuje jak jakiś jeleń który jest potrzebny do momentu wpłaty pieniędzy a później to szkoda gadać.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Sorry stary ale to właśnie nie jest takie jasne. Cytuję:
-Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego depozytu złożonego w zakładach sportowych Expekt.com pomiędzy 1 a 31 maja 2007 a gdzie ja niby napisałem że mój pierwszy depozyt złożyłem w maju? I między innymi o to mi chodzi żeby się dowiedzieć czy złożenie kolejnego ale już w tym terminie też skutkuje tą promocją. Nie dowiedziałem się również czy kasacja konta i wypłata jak późniejsze jego ponowne założenie jest możliwe i skutkuje również otrzymaniem tejże promocji. Chociaż masz rację nikt mi łaski nie robi, ale odpowiedzieć by wypadało chociażby dla zasady. A tak się człowiek czuje jak jakiś jeleń który jest potrzebny do momentu wpłaty pieniędzy a później to szkoda gadać.
Nie ma tu żadnego pracownika expektu więc wcale nikt nie musi odpowiadać. Cytowane przez Ciebie zdanie wydaje mi się jasne, no może brakuje przecinka to byłoby trosze bardziej jasne.

Promocja trwa od 1 do 31 , tylko dla tych co zloża swój pierszy depozyt, chcą ściągnąć nowych klientów jak każda firma.
 
masa 0

masa

Użytkownik
Ja mam takie pytanie wpłaciłem 40PLN puscilem jeden kupon wygralem napisalem e-maila i dostałem następne 40PLN. I teraz musze obrócic 5 razy cale 40PLN?

A jak przegram i zostanie mi te 40 PLN co ja wplacilem to juz moge grac normalnie??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom