>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Expekt - Nawet 150zł gratis!

Status
Zamknięty.
D 0

dakota

Użytkownik
Tylko na stronie Expekta w Przepisy i Warunki dla promocji 100% bonus jest napisane:

&quot;Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego depozytu złożonego w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 1 a 31/7 2007.&quot;

Czyli z tego chyba wynika że do końca lipca.
Już sam nie wiem :roll:
 
1989dawid 0

1989dawid

Użytkownik
Jak myslicie czy opłaca si pisac tego maila i brac udział w tej promocji? Z jednej strony jest to ardzo kusząca propozycja. Z drugiej zaś musisz 5-cio krotnie obrócic ten bonus. Czy to jest możliwe? Skusiliscie sie na to i udało Wam sie nie stracic kasy?

Czekam na odpowiedzi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pewnie, że się opłaca. Obrót tego bonusu to nie jest problem, chyba, że boisz się obstawiać i grasz po 2zł to wówczas, trochę długo Ci to zajmie... :p

Jeżeli, ktoś będzie rejestrował się (lub uczynił to w ostatnim czasie) i wpłacił większą gotówkę proszę o kontakt na gadu.

pozdrawiam
 
1989dawid 0

1989dawid

Użytkownik
Pewnie, że się opłaca. Obrót tego bonusu to nie jest problem, chyba, że boisz się obstawiać i grasz po 2zł to wówczas, trochę długo Ci to zajmie... :p

Jeżeli, ktoś będzie rejestrował się (lub uczynił to w ostatnim czasie) i wpłacił większą gotówkę proszę o kontakt na gadu.

pozdrawiam
-------------------------

No ja wpłaciłem 50 zł i własnie zobaczyłem ze mam juz kase na koncie. Teraz zastanawiam sie czy napisać maila o ten bonus &lt;hmmm&gt;?
Do kiedy trzeba obrócic pięciokrotnie ten bonus? Napisane jest ze akcja trwa przez lipiec czyli mam rozumiec ze do konca lipca?
 
M 0

mik-o

Użytkownik
witam serdecznie mam 2 pytania zwiazane promocja bonusowa po wplaceniu pieniedzy na nowe konto expekt&#39;a:
1) czy aktualna promocja (1-31 lipiec) bedzie przedłużona do sierpnia? nie chce ryzykować wplacajac pieniadze jesli okaze sie że dojda one 1 sierpnia, a szkodaby było nie skorzystać z tego bonusu
2) czy otrzymany bonus mozna wykorzystac w grach oferowanych przez serwis expekt.com ? np. gry takie jak Aces High czy Triple Chance
z góry dziekuje za odpowiedz
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Na sierpień przedłużyli ????
Mam jeszcze taką prośbę zeby w nazwie topic&#39;u zmienić kwotę z 200 ma 150, bo tyle wynosi bonus. pozdro.
 
I 0

ilu

Użytkownik
Na sierpień przedłużyli ????
Mam jeszcze taką prośbę zeby w nazwie topic&#39;u zmienić kwotę z 200 ma 150, bo tyle wynosi bonus. pozdro.
Sorry ze pytam ale wole sie upewnic. Czy to na 100% pewne ze przedluzyli na sierpien ta promocje bo chce skorzystac :smile:

Aha i jeszcze jedno, czy teraz tez jest tak ze np. wplacam 150zl (chce dostac bonus 150zl) to musze pierszy zaklad postawic za 150zl i dopiero wtedy ubiegac sie o bonus? Czy mmoge odrazu po wplacie bez zadnego obstawiania zakladu ubiegac sie o bonus? Bo w aktualnym regulaminie tego nie wyczytalem
:-?
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Mam założone konto w Expekt jakies 2 mies temu, ale do tej pory nigdy tam nie wpłacałek kasy. Czy jak teraz bym wpłacił to otrzymałbym bonus? Byłby to mój pierwszy depozy. Napisałem te pytanie do supportu, ale mnie olali i nic nieodpisali ;-)
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
Wyślij email na adres [email protected] załączając swój numer ID gracza oraz kwotę wpłaconego depozytu. Bonus 100% aż do kwoty 150 PLNzostanie aktywowany na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.
sprawa jet prosta jak konstrukcja czołgu T-55 ????
wplacasz kase, czekasz aż pieniądze będą na koncie, wysyłasz mejla czekasz az podwoja kwotę i grasz.

Do Grześka:
Przeczytaj regulamin promocji i jeżeli nie znajdziesz paragrafu który by ciebie eliminował to graj :]
 
H 8

hellboy

Użytkownik
Mam pytanie. Posiadam dwa konta na Expekt, jedno które ma ponad 2 lata i drugie świeże, założone w dniu dzisiejszym. Czy jeśli wpłacę pieniądze na nowe konto to otrzymam normalnie bonus czy nie mogę go otrzymać bo już mam konto na expekt.

Prosze o wyjaśnienie tego.


Pozdrawiam
 
eugienek 0

eugienek

Użytkownik
A ja mam takie pytanie: założyłem konto na expekcie niecały tydzień temu, od tego czasu wysłałem już 15 kuponów, część pieniędzy przegrałem ( ???? ). Czy mogę teraz starać się o bonus?

Już wszystko wiem.
 
twiti 0

twiti

Użytkownik
A ja mam pytanie typu : Kiedyś mój ojciec wpłacał na expekt jakies pieniądze i kożystał z bonusu - podwojenie srodków. Teraz ja chciałbym założyć sobie konto i też skożystać z podwojenia depozytu czy mogę ? Niebedzie to niezgodne z przepisami bo tak są jakies takie ze jedno domostwo cos tam ... :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom