>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w OtoBet - 100% do 555PLN!

A 861

amigo007

Użytkownik
To ja w sprawie kolegi proszę, aby może moderator pomógł. Jeśli kolega wysłał zdjęcie dowodu przy twarzy, to nie wątpię że nie jest to multikonto. A w takim wypadku, raczej wszyscy na forum są zainteresowani o co chodzi. Bo jak to uczciwy gracz, to czemu otobet nie wypłaca pieniędzy? Sam miałem zamiar skorzystać z bonusu, a teraz mam obawy. Może także wygram za dużo, i mi nie wypłacą??? W imieniu wszystkich graczy proszę o odpowiedź.
 
C 0

chlopzmazur1

Użytkownik
Witam
Kolego Amigo obawiam się że już niewiele w tej sprawie można zrobić, pieniążki przepadły no ale jak to mawiają nadzieja umiera ostatnia. Może jednak znajdzie się ktoś kto będzie w jakiś sposób potrafił pomóc.
Zapomniałem jeszcze dodać iż proponowałem im nawet notarialne potwierdzenie dokumentów jednak żadnej odpowiedzi już od nich nie dostaję, nie odpowiedzieli na żaden mail który do nich wysłałem po zamknięciu konta, po prostu kontakt się z nimi urwał.
A co ciekawsze są na tyle bezczelni że potrafią mi wysyłać maile z ofertami jakie to &quot;gorące wydarzenia&quot; oferują na weekendzie itp, jednym słowem żenada.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, Ja natomiast kolego mam dziwne obawy że coś tutaj &#39;&#39;śmierdzi&#39;&#39; na początku sam chwaliłeś się jak to nie założysz konta, potem problemem była weryfikacja. Teraz okazuje się że konto zablokowane i są problemy. Bardzo dziwna jest Twoja sprawa i jeszcze ciągle to wszystko relacjonujesz. Może masz 2 konta tam ? Sprawdzałeś to ? Co Odpisywał Ci dokładnie bukmacher?.
Pozdrawiam
 
C 0

chlopzmazur1

Użytkownik
Doberman tak relacjonuje to bo jestem wkurzony, przepadła mi nie mała kasa, czy coś w tym dziwnego? opisałem jak było i przestrzegam innych graczy przed tym bukiem. Skoro postąpili tak ze mną to mogą i postąpić z każdym innym.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy

@Amigo007
Przychylając się do Twojej prośby, poniżej znajduje się krótka historia kontakty z „chlopzmazur1”


W dniu 01.02.2016 zostały przesłane pliki weryfikacji konta użytkownika.

03.02.2016 Dział Bezpieczeństwa przekazał weryfikację do nadzoru w celu przeprowadzenia rozszerzonej weryfikacji, gdyż przesłane pliki wzbudziły podejrzenie próby oszustwa.

Podczas rozmowy w dniu 04.04.2016 podczas rozmowy z agentem Live Chat została przekazana informacja o tym fakcie, a także wydłużeniu czasu na przeprowadzenie weryfikacji do 14 dni.

08.02.2016 została wysłana wiadomość „Dział Bezpieczeństwa prosi o wykonanie zdjęć dokumentów tożsamości (dowodu osobistego oraz prawa jazdy) oraz dodatkowo jest Pan proszony o przesłanie zdjęcia na którym będzie Pan trzymał dowód osobisty przy twarzy. Pliki proszę przesłać w wiadomości zwrotnej. ”

11.02.2016 zostały dosłane pliki o które prosił Dział Bezpieczeństwa.

Po zapoznaniu się z przesłanymi przez plikami, w dniu 16.02.2016 weryfikacja konta użytkownika została zaopiniowana negatywnie. Depozyt w całości został zwrócony na konto Skrill.

Bezpośrednim powodem odmowy weryfikacji było stwierdzenie, iż osoba trzymająca dowód osobisty nie jest osobą z przedstawionego dokumentu tożsamości. Nie ulega żadnej wątpliwości iż w tym przypadku mieliśmy ewidentnie próbę wyłudzenia środków przy wykorzystaniu danych osobowych osoby trzeciej. Kwestie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych są dla nas najwyższym priorytetem. W takich przypadkach nie podejmujemy dyskusji, gdyż uważamy że taka osoba nie jest partnerem do rozmowy. Niestety z w/w powodów nie możemy również przedstawić dowodów na publiczne potwierdzenie tego przypadku.

Chyba nikt rozsądny nie będzie uważał, iż bukmacher narażałby swoje dobre imię za drobną kwotę około € 2500.

@talerz
Jeśli jest Pan użytkownikiem naszego serwisu, to bardzo proszę o podanie adresu email użytkownika (w wiadomości prywatnej). Chętnie zapoznamy się dokładniej z historią Pana konta i sprawdzimy czy były jakieś podstawy do tego typu stwierdzeń jak „złodziejska firma”. Jeśli nie jest Pan naszym Klientem, będzie to równoznaczne z bezpodstawnym oskarżeniem lub współpracą z „chlopzmazur1”

Pozdrawiamy zespół otobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 15

kapec123

Użytkownik
Tak to jest jak ktoś chce wyłudzić bonus... Ja sobie chwałę otobet, jedyny ich minus to ze do bonusu nie zaliczają zakładów live których nie mają ;-)
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Pytanie do OtoBet. Przebywam obecnie w Holandii (pracuje tu). Czy w takim wypadku moge zalozyc konto i skorzystac z bonusu?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy

Pobyt w Holandii nie będzie stanowił żadnego problemu w rejestracji i skorzystaniu z oferty bonusowej. Proszę jednak pamiętać, aby konto użytkownika zostało zarejestrowane na dane widniejące na dokumentach tożsamości.

Pozdrawiamy zespół OtoBet
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Oczywiscie ze dane beda zgadzac sie. Pytam bo niektore firmy nie respektuja grania na holenderskich IP. Pozdrawiam
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dobra a kto jest tak głupi żeby robić sobie fotke z nie swoim dowodem? Chyba ze duże podobnienstwo albo co bardziej prawdopodobne nie było wyboru ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Śmierdzi to wszystko, jak już dowód wytrzasnął to co za problem poprosić jego posiadacza o to zdjęcie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Śmierdzi to wszystko, jak już dowód wytrzasnął to co za problem poprosić jego posiadacza o to zdjęcie.
Chyba ze właściciel nie wie ze ten posiada jego dane/dowód itd.
Niestety sprawdziło się to co pisałem o poranku. Kolejna osoba próbująca oszukać bukmachera a gdy ten się zorientował postanowił trochę &#39;&#39;popłakać&#39;&#39; a nóż się uda.
 
ready2win 2

ready2win

Użytkownik
Chlopzmazur1 dzięki za info bo już miałem się rejestrować, ale w takim przypadku to lepiej nie
i kondolencje z powodu straty ;/
 
amator7 4,3K

amator7

Użytkownik
Witam ponownie.
Piszę tylko aby ostrzec wszystkich uczciwych graczy przed bukmacherem Otobet który to bukmacher jest oszustem. ????????
Jak już wcześniej pisałem, po większej wygranej około 2500 euro bukmacher z niewiadomych przyczyn nie chciał przeprowadzić weryfikacji konta. Po kilkunastu dniach oczekiwania otrzymałem informację iż dział bezpieczeństwa wymaga dodatkowo zdjęcia dowodu osobistego, prawa jazdy i zdjęcia z dowodem przy twarzy! jak dla mnie to są metody iście nazistowskie i takie praktyki przez bukmachera odstraszają na kilometr. No ale w końcu chodzi nie o małą sumkę więc pomyślałem że warto sobie zrobić takie zdjęcie i wszystkie wymagane dokumenty przesłałem.
Po kilku dniach oczekiwania otrzymałem taką oto odpowiedź: &quot; Po zapoznaniu się z nadesłanymi plikami (wraz z plikami uzupełniającymi), została podjęta decyzja od odmowie pozytywnej weryfikacji konta użytkownika. Zgodnie z obowiązującym regulaminem konto zostanie zamknięte, a wszelkie pozostające na nim środki zostaną anulowane.&quot;
Tak więc nie mała sumka przepadła. Odradzam stanowczo i przestrzegam przed tym bukiem, nawet jeśli zweryfikujecie wcześniej konto to nie ma pewności ze po wygraniu większej sumy bukmacher może poprosić o dodatkowe dokumenty jak w moim przypadku a na koniec w rezultacie i tak mogą wam zamknąć konto.
Ktoś ma pomysł gdzie można ich zaskarżyć? z tego co mi wiadomo to nie podlegają pod MGA i są zarejestrowani na Kostaryce.
To nie fajnie.Nie gram osobiście u niego ale gdybym miał tam zakładać konto zapamiętam!
 
C 0

chlopzmazur1

Użytkownik
Witamy
Bezpośrednim powodem odmowy weryfikacji było stwierdzenie, iż osoba trzymająca dowód osobisty nie jest osobą z przedstawionego dokumentu tożsamości. Nie ulega żadnej wątpliwości iż w tym przypadku mieliśmy ewidentnie próbę wyłudzenia środków przy wykorzystaniu danych osobowych osoby trzeciej. Kwestie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych są dla nas najwyższym priorytetem. W takich przypadkach nie podejmujemy dyskusji, gdyż uważamy że taka osoba nie jest partnerem do rozmowy. Niestety z w/w powodów nie możemy również przedstawić dowodów na publiczne potwierdzenie tego przypadku.
Pozdrawiamy zespół otobet
Na podstawie jednego zdjęcia i starego zdjęcia które jest na moim dowodzie, potrafiliście stwierdzić iż ja to nie jestem ja? Bo jeśli jest to powód dla którego ukradliście mi ponad 10 tyś złotych to chyba jakiś żart.
Ponad to chciałbym wam przypomnieć iż proponowałem że mogę notarialnie potwierdzać moją własną osobę co by bez wątpienia rozwiało wasze wątpliwości.
No ale przecież najlepiej powiedzieć że osoba ze zdjęcia to jest inna osoba.
Żaden bukmacher nigdy nie robił problemów z dokumentami weryfikacyjnymi, tylko wy robicie.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
[*]Musisz obrócić kwotą depozytu i bonusu 9-razy zanim będziesz mógł dokonać wypłaty.
Na przykład – jeżeli wpłaciłeś 555 PLN i w związku z tym otrzymałeś bonus 555 PLN, razem na koncie masz 1100, to obrót wymagany przed dokonaniem wypłaty wynosi – 9900 PLN (555x9).
Powodzenia wszystkim w szybkim przearbitrazowaniu kasy stamtad (jesli wiecie o co chodzi ????
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Ten bukmacher to jakaś masakra. Obróciłem właśnie bonus ale po ich zaniżonych kursach przy obrocie 10 000 dużo lepiej wyszedł bym gdzie indziej grając te same zdarzenia po wyższych kursach które są u nich strasznie zaniżone. Nie pchajcie tam pieniędzy i nie dawajcie dziadom zarobić. Ten obrót to nie wszystko. Jeszcze jest masakryczna weryfikacja.....
Dział bezpieczeństwa do weryfikacji konta użytkownika będzie potrzebował:
- Dwa dokumenty ze zdjęciem (zdjęcia)
oraz do wyboru
- Screen konta bankowego (zakładka z danymi właściciela konta)
- Screen zweryfikowanego konta Skrill (zakładka z danymi właściciela konta)
- Rachunek za media
Taki zestaw plików proszę przesłać na [email protected] W tytule proszę wpisać WERYFIKACJA

Pozdrawiamy,
Support OtoBet
 
Do góry Bottom