>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Redbet: 50% Bonus do 50 euro

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Forum.bukmacherskie.com i http://redbet.com/signup/?campaign_code=forumbukCASRedbet przedstawiają…

50% do 50 euro przy pierwszej wpłacie! Link do promocji --&gt; Rejestracja w Redbet
kod promocyjny: ZAKLADY50

Bonus obowiazuje tylko po rejestracji z linku lub wpisaniu kodu partnerskiego i uzyciu podczas wplaty odpowiedniego kodu
Przed wypłatą należy dokonać 11- krotnego obrotu kwotą bonusową z kursem minimalnym 2.00 (również zakłady akumulowane),
Maksymalna kwota bonusu to €50 (przy depozycie €100 lub więcej)
Bonus zostanie dopisany po dokonaniu depozytu i użyciu kodu promocyjnego &quot;ZAKLADY50&quot;.Tego kodu uzywamy podczas depozytu a nie rejestracji,
Można mieć tylko jeden aktywny bonus w danej chwili.
Środki bonusowe są ważne przez 30 dni.
Bonus jest oferowany tylko raz dla osoby, adresu IP i gospodarstwa domowego.
Bonus nie może być łączony z żadną inną promocją na Zakłady Sportowe i można z niego skorzystać tylko dla PIERWSZEGO depozytu.
Przed wykonaniem wymaganego obrotu, wypłata lub transfer do innego produktu nie są możliwe.
W przypadku rezygnacji z bonusu przed jego zakończeniem nie zwracamy żadnych środków.
Redbet ma prawo do odrzucenia polecenia wypłaty w przypadku podejrzenia naduzycia oferty bonusowej.
W pierwszej kolejności wykorzystywane są wpłacone pieniądze, następnie środki bonusowe.
Redbet zastrzega sobie prawo do odrzucenia, zmiany lub usunięcia bonusu w każdym momencie.
Bonus dostępny jest tylko dla klientów przebywających na terenie Polski.
Obowiązują również ogólne zasady promocji w Redbet, prosimy o zapoznanie się z nimi.
Obrot x 11 dotyczy kwoty bonusowej a nie bonusu + depozyt
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Już w piątek rusza Polska Ekstraklasa! Z tej okazji przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje!
Zacznijmy od specjalnego bonusu 50%, aż do €50, wystarczy wpłacić z kodem &quot;EKSTRAKLASA&quot;, aby powiększyć swoje wygrane.
Przed wypłatą należy obrócić kwotą bonusu 11x z minimalnym kursem 2.0. Bonus jest ważny przez 30 dni.
Wszystkie mecze pierwszej kolejki oferujemy z wyjątkowo atrakcyjnymi kursami, sprawdź nas!
Pierwsza kolejka zapowiada się bardzo emocjonująco i na brak goli nie powinniśmy narzekać, jednak na wszelki wypadek, w przypadku braku goli zwracamy stawki w promocji 0-0
REDBET REFUND!
&gt; Redbet
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Uwazajcie na nich mi wczoraj zostalo szalone 8 euro do konca(brałem promocje wibledon bez ryzyka) i mysle no coz walne x na dynamo i zrobilem 2 glupote i dwojke na dynamo obrot skonczylem zlecam wyplate i prosze otrzymuje takie cos ku ostrzezeniu wszystkich wiem ze zlamalem regulamin ale kara nie jest adekwatna do winy czy ktorys admin moze pomoc
ŁACZNIE 270 EURO POSZLO SIE PIER.....
oto e-mail z redbet:
Hello xxx,
Hope all is well!
We are contacting you to inform you that your withdrawal has been cancelled. This is because we have noticed you betted on multiple outcomes in one game when wagering your bonus.
Please note this from our terms and conditions:
7.5 It is not allowed to use the bonus money to place bets that covers more than two thirds (2/3) of all possible outcomes on events or games with multiple outcomes. Gaming Operator reserves the right to void any bonuses and all associated winnings thereof should such activity occur.
Therefor your winnings have been confiscated.
If you would have any questions regarding this do not hesitate to contact us.
Kind regards,
Daniel
Redbet Support Team
 
M 0

matosz

Użytkownik
Hej slukasz123,
Jeśli faktycznie jest taki regulamin u nich to możesz im odpisać że wg. Ciebie pokryłeś DO 2/3 na &quot;all possible outcomes&quot; a nie więcej, czyli ich &quot;over&quot;.
Może się czepiam słówek w ich regulaminie lub nie znam dobrze angielskiego, ale IMHO nie pokryłeś więcej niż 2/3 ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Hej slukasz123,

Jeśli faktycznie jest taki regulamin u nich to możesz im odpisać że wg. Ciebie pokryłeś DO 2/3 na &quot;all possible outcomes&quot; a nie więcej, czyli ich &quot;over&quot;.
Może się czepiam słówek w ich regulaminie lub nie znam dobrze angielskiego, ale IMHO nie pokryłeś więcej niż 2/3 ????

wczoraj poszly 2 skargi do MGA i forum SBR 1 raz sie z takim chamstwem spotkalem!!!I po prostu nie daruje czegos takiego kij z kasa ale liczą sie zasady mogli mi np cofnac ten obrot a nie zabrac wszystko to sie w glowie nie miesci!!!
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Czyli gra na remis i wygraną którejkolwiek drużyny, czyli 2 z 3 jest zakazane ? czy jednak można, grał ktoś podobnie i może się wypowiedzieć
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
ja grałem jak powyżej (nie przeczytałem dokładnie regulaminu), czyli 2 z 3, ale dwukrotnie wszystko (łacznie z bonusem) przegrane. Czy teraz, jeśli mi przyznają kolejny bonus, ale będę grał tym razem zgodnie z ich regulaminem to poprzedni obrót idzie w zapomnienie ?? i nie będą mi konfiskować srodków ?? Proszę niech ktoś kto miał podobną sytuację lub zna stosunek redbeta do takich sytuacji się wypowie.
W innym przypadku dla mnie przygoda w redbet dobiegnie końca.......... a nie miałem takiego zamiaru. Pozdrawiam
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
A moim zadniem z X mozna stawiac np 1X lub X2, jedynie zakazane jest np postawic na 1 a w kolejnym zakladzie pograc X w tym samym meczu. Tak jak gral ten kolega co mu skonfiskowali srodki.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
A moim zadniem z X mozna stawiac np 1X lub X2, jedynie zakazane jest np postawic na 1 a w kolejnym zakladzie pograc X w tym samym meczu. Tak jak gral ten kolega co mu skonfiskowali srodki.
tak oczywiście można grać, support tak mi napisał, ale support po angielsku i nie zapytałem co z moim kontem teraz, czy wcześniejsze stawianie niezgodnie z regulaminem ma wpływ na bieżące i w przyszłości restrykcje na moim koncie
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Po ostatniej akcji juz chyba nie warto ? :grin:
No co tu powiedziec zlodziejska firma i nic wiecej jakby mieli ludzkie zasady kazali by zagrac raz jeszcze i problemu by nie bylo a takich firm niestety nie brakuje na rynku????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No co tu powiedziec zlodziejska firma i nic wiecej jakby mieli ludzkie zasady kazali by zagrac raz jeszcze i problemu by nie bylo a takich firm niestety nie brakuje na rynku
Pretensje możesz mieć jedynie do siebie. Dobrze wiadomo od lat, że każdy bukmacher - podkreślam KAŻDY - dba o reguły, które panują w danej promocji. Jeśli ich nie przestrzegasz ma prawo do odebrania całego bonusu. Zawsze trzeba czytać zasady i pilnować się by przestrzegać regulaminu :!: Sam napisałeś, że strzeliłeś sobie w piętę:
coz walne x na dynamo i zrobilem 2 glupote i dwojke na dynamo obrot skonczylem zlecam wyplate i prosze otrzymuje takie cos ku ostrzezeniu wszystkich wiem ze zlamalem regulamin
Zatem nie ma co więcej komentować.
Ja od siebie bardzo polecam Redbet. To szanująca się marka, która już sporo czasu jest na rynku. Ponadto wystarczy spojrzeć na licencje jakie posiadają.
Pozdrawiam i czytajcie regulaminy by nie było potem zbędnych pretensji i wyzywania firm od złodziejskich.
 
Do góry Bottom