>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Redbet: 50% Bonus do 50 euro

S 674

slukasz123

Użytkownik
Pretensje możesz mieć jedynie do siebie. Dobrze wiadomo od lat, że każdy bukmacher - podkreślam KAŻDY - dba o reguły, które panują w danej promocji. Jeśli ich nie przestrzegasz ma prawo do odebrania całego bonusu. Zawsze trzeba czytać zasady i pilnować się by przestrzegać regulaminu :!: Sam napisałeś, że strzeliłeś sobie w piętę:



Zatem nie ma co więcej komentować.

Ja od siebie bardzo polecam Redbet. To szanująca się marka, która już sporo czasu jest na rynku. Ponadto wystarczy spojrzeć na licencje jakie posiadają.

Pozdrawiam i czytajcie regulaminy by nie było potem zbędnych pretensji i wyzywania firm od złodziejskich.

Ciekawe czemu polecasz popatrz na kursy jedynie co mozna sensownie grac to baseball reszta kursy niż na bah jest co polecac naprawdę...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ciekawe czemu polecasz popatrz na kursy jedynie co mozna sensownie grac to baseball reszta kursy niż na bah jest co polecac naprawdę...
Polecam, ponieważ warto skorzystać choćby z bonusu. Kursy jak kursy, wiadomo że mogłyby być większe.

Sam korzystałeś i już tak nie hejtuj, że z własnej winy straciłeś środki...

Pozdrawiam :!: ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Kursy moze nie sa wysokie ale tak czesto bonusa jak oni nie oferuje nikt inny ????
No i tu jest pies pogrzebany, bo w przeciwieństwie do innych buków trzeba się dokładnie wczytać w regulamin (kto to robi?) w przeciwnym wypadku nagle okaże się, że nie masz nic na koncie.

Takie regulaminu typu: nie można grać 1X to po prostu kruczki. Bukmacher daje wysoki bonus ale obostrza go tyloma przepisami (czasem wręcz kretyńskimi), że wyciągnięcie kasy graniczy z cudem.

Osobiście zdecydowanie lepiej opłaca się grać w np. Bet365 i dostawać bonusy lojalnościowe: ma się czystą i przejrzystą sytuację co do obrotu: po prostu albo spełniasz warunek i Ci zaliczają albo nie spełniasz i musisz obracać dalej, a nie, że jeśli nie znasz na pamięć regulaminu to kasę cała zabiorą. Bezsens.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
nie całą kasę zabiorą tylko to co ugrałeś z bonusu wkład własny Ci oddadzą. to bardzo porządna firma ! Ja też raz się z tego punktu naciąłem ale podwinąłem ogon i już takich błędów nie robię a w zamian mam co miesiąc 50 euro bonusu ! Znajdź mi w tej chwili takiego buka który daje w takiej ilości reloady !
 
B 5

bolex1

Użytkownik
nie całą kasę zabiorą tylko to co ugrałeś z bonusu wkład własny Ci oddadzą. to bardzo porządna firma ! Ja też raz się z tego punktu naciąłem ale podwinąłem ogon i już takich błędów nie robię a w zamian mam co miesiąc 50 euro bonusu ! Znajdź mi w tej chwili takiego buka który daje w takiej ilości reloady !
Czy ja dobrze rozumiem jak dam mecz podwojnej szansy np legia teraz gra w LE i dam 1x przeciw legii plus jakis mecz to nie wliczy mi sie to do bonusa.....
To od razu mam konfiskate na bonus??????
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Czy ja dobrze rozumiem jak dam mecz podwojnej szansy np legia teraz gra w LE i dam 1x przeciw legii plus jakis mecz to nie wliczy mi sie to do bonusa.....
To od razu mam konfiskate na bonus??????
Moim zdaniem tak mozesz, a nie mozesz np zagrac na 1 a pozniej za chwile X w tym samym meczu. Support angielski to potwierdzil. Sam ich jeszcze zapytaj zobaczymy co Tobie odpisza.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
zalozylem konto,dokoanelm wplaty po chwili dostalem informacje ze moje kotno zostalo zablokowane i zebym kontaktowal sie z supportem,support twierdzi ze takiego konta nie ma wogole.ktos doradzi co zrobic i gdzie to moge zglosic?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Polska vs. Irlandia - €1,500 Red Minute!
W minionym tygodniu AIK wygrał z Malmö 2-1, jednak nikt nie odgadł prawidłowo minuty strzelenia pierwszego gola w tym meczu. Pula nagród wzrosła już do €1500.
Polska i Irlandia zmierzą się w meczu kwalifikacyjnym do Euro 2016 w niedzielę 11 października o godzinie 20:45 CET. Postaw swoje zakłady i odgadnij minutę strzelenia pierwszego gola w tym meczu.
redbet
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Założyłem konto do konkursu organizowanego tutaj i zaoferowali mi bonus startowy 200% do 50 euro, no ładnie.
Jak wygląda weryfikacja? Zasady tego bonusu będą takie same, jak tego &quot;zwykłego&quot; 50% do 50 euro? (Nigdzie nie mam napisanych zasad)
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Założyłem konto do konkursu organizowanego tutaj i zaoferowali mi bonus startowy 200% do 50 euro, no ładnie.

Jak wygląda weryfikacja? Zasady tego bonusu będą takie same, jak tego &quot;zwykłego&quot; 50% do 50 euro? (Nigdzie nie mam napisanych zasad)
Szkoda, że ten bonus dotyczy tylko kasyna.
 
Do góry Bottom