>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Sportingbet: Darmowy zakład 200PLN!

Status
Zamknięty.
Z 0

zotts

Użytkownik
zarejestrowalem sie, dokonalem wplaty przez Przelewy24.pl , moj zaklad przegral i nie otrzymalem bonusu. Wchodzac w moje zakldy bez ryzyka pisze:
Niestety, na Twoim koncie gracza nie ma dostępnych Zakładów Bez Ryzyka.
Ktos moze pomoc?
 
T 0

totor

Użytkownik
Dostałem smsa od sportingbet o darmowym zakładzie na każdy dzień mistrzostw świata w hokeju. Link jednak nie działa, jak sprawdzić warunki? Ktoś korzysta z tej promocji ?
 
T 0

totor

Użytkownik
Tak ale mnie interesuje gdzie teraz są warunki codziennych promocji, wcześniej były na stronie,teraz ich nie widzę - dostaję tylko smsy..
 
T 0

totor

Użytkownik
Tak ale mnie interesuje gdzie teraz są warunki codziennych promocji, wcześniej były na stronie,teraz ich nie widzę - dostaję tylko smsy..
Ok już wiem, jest darmowy zakład na typuj live na mistrzostwa świata w hokeju -200zł. Myślałem że ktoś pomoże na forum.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Bonus nadal aktualny ? Pierwszy zakład może być ako aby kurs był przynajmniej 1,5 ? Jeżeli będzie przegrany to freebet może być tylko na zakład pojedynczy, ako odpada ?
 
S 9

slebek

Użytkownik
Wpłacam np 100 i gram za 100 po krsie minimum 1,50 jeśli przegram oddaja mi 100?
Nie rozumiem tego punktu regulaminu: Bonus w postaci darmowego zakładu należy postawić na pojedynczy zakład o kursie 1.5 lub wyższym. Jako gotówkę gracz otrzymuje tylko wygraną z tego zakładu - bonusowa stawka nie jest zwracana na konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Wpłacasz np. 100zł. Dajesz singla z kursem min 1,5 lub ako ( każdy typ musi mieć kurs min 1,5). Jeśli przegrasz to dają Ci darmowy zakład w wysokości 100 zł. Tutaj z tego co zrozumiałem musisz dać singla o kursie min 1,5. Zakładając, że dasz 100zł na kurs 1,5 i wygrasz to zwracają Ci wygraną 50 zł, bez stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
dzis jest 100 w promocji przez gre przez komorke ale uwaga tylko dla graczy rekreacyjnych, tylko nie wiem ale chyba mozna postawic dzis na npo jutrzejszy mecz ?
 
H 17

horba19

Użytkownik
Oferta dotyczy tylko zakładów (pojedynczych lub akumulatorów) postawionych i rozliczonych od 22.7. 01:01 do 23.7. 00:59 CEST.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom