>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN

sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

Wytypuj wyniki hokejowych MŚ i wygraj NOWĄ Skodę Superb, 160.000 PLN, iPada mini 3 i wiele więcej!
To naprawdę bardzo proste, a nagrody imponujące.
Po więcej szczegółów zapraszamy na Sportingbet.com :!:
 
X 0

xradmorx

Użytkownik
czy jesli nie postawie zakladu w ciagu tych 7 dni od momentu wplaty to czy moge z powrotem wyplacic? Czy bede musial jakos obrocic wplate mimo ze juz nie skorzystam z darmowego zakladu??
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
czy jesli nie postawie zakladu w ciagu tych 7 dni od momentu wplaty to czy moge z powrotem wyplacic? Czy bede musial jakos obrocic wplate mimo ze juz nie skorzystam z darmowego zakladu??
Przed wypłatą środków należy je obrócić jednokrotnie. Nie ma wymaganego kursu.
 
K 0

kali-pala

Użytkownik
Mam pytanie ,postawilem zaklad ,kurs 1,9 ,jeden mecz,jak nie wejdzie to mi zwroca 200zl i je trzeba obracac? A jak wejdzie to bedzie prawie 400zl na koncie i trzeba 200zl(bonus) obrocic x5?
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Mam pytanie ,postawilem zaklad ,kurs 1,9 ,jeden mecz,jak nie wejdzie to mi zwroca 200zl i je trzeba obracac? A jak wejdzie to bedzie prawie 400zl na koncie i trzeba 200zl(bonus) obrocic x5?
Jeśli kupon wejdzie środki można od razu wypłacić. Jeśli natomiast zakład nie powiedzie się, zostanie dopisany bonus 200PLN, który następnie trzeba obrócić (5x 1.50).
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
mozna gdzies sprawdzac ile sie obrocilo i czy wszystkie zaklady wchodza w gre do obrotu powyzej 1,5?
Proszę pisać na czacie u nas na stronie, a wszelkie kwestie obrotu bonusem zostaną przedstawione (ile obrócono, ile pozostało do obrócenia). Natomiast co do zakładów, to tak - wszystko powyżej 1.50 jest uwzględniane w obrocie.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Kiedy zostaną naliczone bonusy 100 % do 100 PLN w promocji Bonus na start ? według informacji na pierwszej stronie dzisiaj część bonusów, powinna zostać przyznana
 
januseq 1

januseq

Użytkownik
Uwaga, na kuponie cashback zakłady muszą mieć kursy minimum 1.5, a nie tak jak ja myślałem cały kupon musi mieć minimum kurs 1.5 i nie spełniłem warunków promocji.
 
Do góry Bottom