>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Tobet - 50% do 200 zł dla nowych graczy!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Nowa promocja w Tobet!


Zarejestruj się i zgarnij bonus 50%!

Od wielkich imprez po koloryt lig lokalnych – w Tobet znajdziesz wspaniały wybór zakładów na wszystkie najważniejsze i mniej ważne wydarzenia sportowe na całym świecie, od piłki nożnej po koszykówkę, lekką atletykę i wiele innych dyscyplin. U nas obstawisz nie tylko mistrzostwa świata, ale i mecze niższych klas rozgrywkowych, włącznie z polską IV ligą!

Jeśli nie masz jeszcze konta Tobet, skorzystaj z naszej specjalnej oferty i zarejestruj się – każdy nowy użytkownik dostaje od nas bonus w wysokości 50% pierwszej wpłaty, do sumy 200 PLN!

Aby odebrać bonus rejestracyjny 200 PLN, wystarczy spełnić poniższe warunki:

1. Zarejestruj się jako użytkownik Tobet, korzystając z tego linku &gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj &lt;&lt;&lt; (następnie-&gt; klikając na zielony przycisk „Otwórz konto”) ( Rejestracja tylko z tego linka lub banneru uprawnia do otrzymania bonusu :!: )

2.
Przekaż pieniądze na konto Tobet, a następnie postaw zakłady sportowe za sumę wpłaty. W prezencie otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% wpłaconych pieniędzy, do kwoty 200 PLN! (Wpłata własna musi zostać postawiona na minimum trebla o łącznym kursie 1,80 lub wyższym. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu musi wynosić co najmniej 1,10.)
3. Bonus zostanie przekazany na Twoje konto w ciągu 24 godzin od postawienia zakładu. &lt;code&gt; &lt;object classid=&quot;clsid&lt;img src=&quot; http:=&quot;&quot; static.bukmacherskie.com=&quot;&quot; images=&quot;&quot; smilies=&quot;&quot; icon_biggrin.gif=&quot;&quot; alt=&quot;&quot; title=&quot;Very Happy&quot; smilieid=&quot;3&quot; class=&quot;inlineimg&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;!--[if !IE]&gt; &lt;--&gt;
&lt;object data=&quot;http://img.bukmacherskie.com/buki/tobet_mundial_750x100_forum_bukmacherskie.swf&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; height=&quot;100&quot; width=&quot;750&quot;&gt;

???? &quot;&gt;
&lt;/object&gt;
&lt;!----&gt; &lt;!--[endif]--&gt;
&lt;/object&gt;&lt;/code&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000&quot; codebase=&quot;http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0&quot; id=&quot;http://img.bukmacherskie.com/buki/tobet_mundial_750x100_forum_bukmacherskie.swf&quot; align=&quot;middle&quot; height=&quot;100&quot; width=&quot;750&quot;&gt;
&lt;/object&gt;
REGULAMIN PROMOCJI:

- Promocja dotyczy tylko nowych użytkowników którzy wpłacają po raz pierwszy środki na swoje konto zakładów sportowych.

- Maksymalna wysokość zwróconej kwoty wynosi 200 PLN.

- Kwota bonusu zostanie przekazana na konto w ciągu 48 godzin od chwili postawienia przez użytkownika wpłaty własnej jeden raz na minimum trebla o łącznym kursie 1,80 lub wyższym. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.

- O ile postanowienia danej oferty bonusowej nie przewidują inaczej, bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.

- Obstawianie więcej niż jednego wyniku danego zdarzenia w celu spełnienia warunków oferty bonusowej jest niedozwolone.

- Współdziałanie z innymi użytkownikami w celu spełnienia warunków oferty bonusowej jest niedozwolone.

- Tobet zastrzega sobie prawo do wstrzymania niniejszej promocji w dowolnej chwili.

- Do promocji ma również zastosowanie ogólny Regulamin serwisu.
 
rakson90 0

rakson90

Użytkownik
Mam pytanko, a jak wplacilem 200zl to moge puscic np 4 razy po 50zl jakies kupony i dostane bonus w wysokosci 100zl czy moze mniej ?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Można nie przyjąć bonusu? Rejestrowałem się i nie chciałem bonusu. Dzisiaj sprawdzam i dostałem taki bonus. Czy jest sens napisać do nich w sprawie zabrania bonusu?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Napisz, że nie chcesz. Jeśli jeszcze nie zagrałeś żadnego zakładu powinni Ci anulować.
Promocja zakończona z dniem 11 lipca.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Napisz, że nie chcesz. Jeśli jeszcze nie zagrałeś żadnego zakładu powinni Ci anulować.
W tym sens, że już zagrałem. Gdy się rejestrowałem widziałem, że jest bonus jednak nie wchodził w dokładne informacje, bo go po prostu nie chciałem. Sądziłem, że trzeba coś wysłać, że chce się bonus. Szczerze mówiąc to teraz patrze to nie ma innej opcji chyba zarejestrowania się na Tobecie, żeby nie dostać bonusu. To było na zasadzie, że obróciłem tą kwotę co wpłaciłem i przyznali mi bonus, jednak nie zauważyłem i postawiłem dwa kupony po 1,5 zł. Jeden z nich już był po dostaniu bonusu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom