>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

C 0

cinekqqq

Użytkownik
Wpłaciłem, zagrałem za bonus, wygraną dopisali mi do salda głównego, a w warunkach zapisane jest że muszę obrócić bonusem x2 żeby wypłacić, więc mam teraz zagrać z salda głównego czy bez obaw wypłacać ?
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
witam, mam pytanie: w piatki jest promocja w totomixie gry bez podatku za 100zl,
czy zdarzenia musza dotyczyc meczy piatkowych?&gt; czy tez mozna obstawic w piatek bez podatku takze mecze np. z soboty czy niedzieli?
jest tam napisane, ze ma to byc kupon prosty, to oznacza ze ma byc po prostu 1 zdarzenie na kuponie? czy moze byc kilka i ich laczny kurs ma byc 2 czy tez kazdego zdarzenia ?
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
witam, mam pytanie: w piatki jest promocja w totomixie gry bez podatku za 100zl,
czy zdarzenia musza dotyczyc meczy piatkowych?&gt; czy tez mozna obstawic w piatek bez podatku takze mecze np. z soboty czy niedzieli?
jest tam napisane, ze ma to byc kupon prosty, to oznacza ze ma byc po prostu 1 zdarzenie na kuponie? czy moze byc kilka i ich laczny kurs ma byc 2 czy tez kazdego zdarzenia ?
Możesz postawić mecze, ktore beda rozegrane w sobote i niedziele. Wazne tylko zebys kupon postawil w piatek.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dziwne maja zwyczaje, zamiast z oficjalnej strony ekstraklasy zakłady z tych rozgrywek rozliczaja z prywatnego serwisu ekstrastats zarejestrowanego w Ząbkach, są ich oficjalnym partnerem i twierdza ze to dla nich oficjalne źródło :)
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Mam problem z wykorzystaniem przyznanego freebeta. Otóż po zaznaczeniu u góry pola &quot;BONUS - zaznacz aby wybrać bonus&quot; z menu rozwijanego wybieram &quot;Freebet&quot; (jest to jedyna możliwa opcja) i następnie zostawiając puste pole stawki i próbując zawrzeć zakład dostaję komunikat &quot;Pole stawka jest pusta&quot; a jeśli w polu wpiszę wartość freebeta to dostaję komuinikat: &quot;Status konta nie zezwala na zawarcie zakładu&quot;.
Czy może chodzić o niezweryfikowanie mojego konta pod kątem załączonych dokumentów i stąd taka informacja?
Miał ktoś podobną sytuację?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Z bonusu możesz skorzystać dopiero, gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane (przyjdzie mail to potwierdzający). Info z ich oficjalnego czata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matiee 407

matiee

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy można zarejestrować się ze strony mobilnej na smartfonie by dostać ten freebet 20zl bez depozytu?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanie.
Czy można zarejestrować się ze strony mobilnej na smartfonie by dostać ten freebet 20zl bez depozytu?
można, ale musisz zrobić to przez ten link z forum, bo jak zarejestrujesz się &quot;normalnie&quot; to dostaniesz freebet 10 zł.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czy do obrotu liczą się tylko wygrane zakłady czy każdy postawiony??
I jaki jest czas na obrót bonusem??
I freebet trzeba postawić cały od razu??
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanko. Mam bonus 700zl. Jezeli postawie wszystko na jeden mecz i przegram, to czy kwote z konta glównego, 700zł bede mógł wyplacic dopiero po obróceniu na 1400, czy po przegraniu bonusu to juz nie bedzie obowiązywało i moge wypłacić kiedy chce?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanko. Mam bonus 700zl. Jezeli postawie wszystko na jeden mecz i przegram, to czy kwote z konta glównego, 700zł bede mógł wyplacic dopiero po obróceniu na 1400, czy po przegraniu bonusu to juz nie bedzie obowiązywało i moge wypłacić kiedy chce?
Nikt nie oferuje nic za darmo musisz zrobic caly obrot a w celu pelnej jasnosci zapraszam na ich live chat!
 
A 185

adikos

Użytkownik
jeśli macie bonus 700 zł to obrót MUSI być 2800 zł niezależnie od tego czy wygracie na bonusie czy nie , i NIE MOŻNA wypłacić żadnych środków przed wykonaniem obrotu.
btw: a jak dalej czegoś nie wiecie to jak powyżej napisano idźcie na live chat z pytaniami.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czy do obrotu liczą się tylko wygrane zakłady czy każdy postawiony??
I jaki jest czas na obrót bonusem??
I freebet trzeba postawić cały od razu??
Ad.1 Każdy, z wyjątkiem zakładów systemowych i kuponów, gdzie nastąpił zwrot
Ad.2 180 dni
Ad3. Nie musisz grać za całość, możesz kilka, ale na każdym musi być kurs @1,5
 
Do góry Bottom