>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Dodam że wymagany obrót to z tego co sie dowiedziałem na czacie: Przy wplacie 700zł tzreba dokonać obrotu na kwote 2800zl ale wystarczy postawić 700zl (bonus) o kursie min 2,00 a pozostałe 2100 o kursie dowolnym. Wczesniej myslałem że 1400 o kursie 2 i 1400 o kursie dowolnym ale jest jeszcze łatwiej ;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Pełna zgoda. Totolotek przejmuje polski rynek. Azjany już wkrótce - info na głównej stronie. Oprócz tego brakuje jak dla mnie cashouta. Ale to też widzę, że wprowadzają. Ciekawe jak ze Skrillem będzie, czy będzie można tylko wpłacać, czy wypłaty też?
buahaha totomix to bagno kompletne, już od dwóch lat jakoś. Porównając ich kursy z Fortuną np. to tam gra chyba tylko kompletny cymbał
Dzisiejszy przykład:
Bełchatów - ZAKSA w siate
Bełchatów -1.5 seta:
kursy Fortuna: 2.31 - 1.53
kursy totolotek: 2.10 - 1.55

2.10 - 1.55 ???!!! jakim kur..a cudem? ???? co to jest za marża ? ???? ???? to lichwa już jakaś normalnie ???? doliczyć jeszcze podatek i miłego grania ????
banda złodziei z marżą lichwiarską po prostu. Jeśli już ziemniaki to tylko i wyłącznie Fortuna, żadne totolotki i inne bagna.

wpłacanie siana do totolotka przez skrille i inne rzeczy świadczy tylko o kompletnej głupocie i uzależnieniu od hazardu. TAM SIĘ NIE DA WYGRYWAĆ i każdy kto jest na poziomie 3 gimnazjum z matematyki może wam to łatwo obliczyć ;) propagowanie takich firm to dla mnie brak szacunku dla ludzkich pieniędzy i jakiś żart
 
D 15

dimic

Użytkownik
Dodam że wymagany obrót to z tego co sie dowiedziałem na czacie: Przy wplacie 700zł tzreba dokonać obrotu na kwote 2800zl ale wystarczy postawić 700zl (bonus) o kursie min 2,00 a pozostałe 2100 o kursie dowolnym. Wczesniej myslałem że 1400 o kursie 2 i 1400 o kursie dowolnym ale jest jeszcze łatwiej ;)

Czyli jeśli wpłacę 700zł i zagram za te 700zł AKO o łącznym kursie ponad 2 (wejdzie), a zagram za bonusowe 700zł zakład o kursie minimum 2 i ten nie wejdzie to muszę obrócić jeszcze 2100zł o dowolnym kursie?
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Czyli jeśli wpłacę 700zł i zagram za te 700zł AKO o łącznym kursie ponad 2 (wejdzie), a zagram za bonusowe 700zł zakład o kursie minimum 2 i ten nie wejdzie to muszę obrócić jeszcze 2100zł o dowolnym kursie?
Dokładnie tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 185

adikos

Użytkownik
Od dziś zmienił się warunek obrotu bonusem:
- z x2 teraz jest x3 depozyt+ bonus
- od teraz z konta głównego jest wymóg min kurs 2 przedtem nie było go
Co ciekawe zmiany dotyczą także tych co już są w trakcie obrotu, co nie jest do końca fair.
 
loduwa 53

loduwa

Użytkownik
Z tego co widzę to na kuponie musi być zdarzenie z kursem co najmniej 2,00 więc już np dubel z dwóch mniejszych kursów mimo tego że ako powyżej 2,00 też nie wchodzi w grę.
I to jest właśnie ta rywalizacja o klienta, po co się starać skoro połowa konkurencji wykoszona.:-(
A jeżeli rzeczywiście ludziom którzy są w trakcie obrotu także zmienili warunki to już jest nie tylko chamstwo ale trzeba by się zastanowić czy to jest zgodne z prawem. Skoro niby ta cała ustawa ma nas chronić przed oszustami to powinni totolotkowi za coś takiego wlepić taką karę żeby się nie pozbierał.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Mialem zakladac konto ale pierdole te ich bonusy zenada do ***** kwadratu. Dali na tydzien w miare fajna promicje ale powalczyli o klienta.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chyba za wiele osób obróciło bonus i wypłaciło, strzał w kolano jak dla mnie, uważałem, że mają na prawdę ciekawą ofertę i po tych wszystkich zmianach, które ostatnio nastały będą wiodącym polskim bukmacherem...
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
A jeszcze przed wczoraj pisalem z nimi na chacie dokiedy bedzie trwala ta promocja bo narazie nie mam na depozyt a oni ze napewno przez kilka miesiecy. Dobre naprawde dobre
 
A 185

adikos

Użytkownik
pomimo tej zmiany to wciąż najlepszy bonus bo u konkurencji jest albo wymóg AKO (fortuna,millenium) albo to że liczą się tylko wygrane kupony do obrotu(sts) w totolotku nie ma takiego ograniczenia i wciąż jest najwyższy kwotowo bonus.
to że warunki ulegną pogorszeniu, było pewne bo były za łatwe, i wciąż są, te co są od dziś też jeszcze ulegną dalszemu pogorszeniu, bo żaden inny polski buk takiej oferty nie dał.
 
P 27

pawelw21

Użytkownik
Lepszy bylby wymog ako 2 niz singiel kurs 2 . Poza tym mogliby odrazu dac taka promocje a nie na poczatek fajna a po dwoch tygodniach zmiana I jeszcze jak rozmawialem na chacie obiecanki ze na kilka miechow to promo
 
S 0

sosenkowsky

Użytkownik
Taka zmiana w przypadku osób, które juz były w trakcie korzystania z promocji jest w ogóle legalna? Domyślam sie ze pewnie w regulaminie gdzieś zawarli punkt o możliwości zmiany warunków promocji ale pytanie czy jest to w ogóle zgodne z prawem?
 
J 0

jahudra

Użytkownik
Zmiana regulaminu dla ludzi, ktorzy sa juz w trakcie promocji na starych zasadach to jest k*^&amp;stwo. Miałem prawie 50% obrotu teraz po zmianach nie mam prawie nic. Nie bral bym udzialu w tej promocji gdyby obecne warunki byly od poczatku. Teraz co, obroce znow polowe i zmienia kolejny raz warunki i tak w kolko? Cyrk..
Czy ktos sie orientuje, czy to legalne, czy nie mozna cos z tym zrobic od strony prawnej?
 
Do góry Bottom