>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu + reklamówkę gadżetów Unibet!!

F 0

fiasco

Użytkownik
Mam pytanie załóżmy wpłacam stówe stawiam mecz przegrywam i odrazu te 100 co wpłaciłem jest na moim koncie?Obrót 3-krotny czy jest jakiś limit czasowy? Czy moge to zrobić np stawiając kupon za dyche dwa mecze kurs po 1.40?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tzn teoretycznie od razu, ale długo nie powinno to trwać. A jakby się przeciągało uderz na czacie dość zdecydowanie.
Jest tak, że jeśli wygrasz możesz wypłacić od razu. W przypadku przegranej obracasz tak jak piszesz, trzykrotnie po m.in. @1,60.
 
P 0

p-u-m-a

Użytkownik
Panowie dobrze rozumię promocję UNIBET wpłacam 100zł i muszę 3 razy obstawić za kursy powyżej 1.6. Dopiero wtedy dostanę zwrot gotówki jeżeli przegram. Czy na jakiej zasadzie to działa. Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
nie lubię dennego gadania, typu: wystarczy czytać, wystarczy szukać - ale tutaj tak muszę stwierdzić. Niemniej już Ci wyjaśniam.

Wpłacasz 100 zł, grasz za to zakład. Jeśli wchodzi, dostajesz wygraną i robisz co chcesz - grasz dalej, bądź wypłacasz.

Jeśli nie wejdzie, dostajesz zwrot i musisz ten zwrot obrócić trzykrotnie po kursach @1,60. Obojętnie czy singiel czy akumulowany.

Pamiętaj też, że musisz zarejestrować się z linku promocyjnego, a mianowicie: LINK
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

p-u-m-a

Użytkownik
Aha. Czyli jak przegram dostaje z powrotem i muszę grać 3 razy no ale jak przegram to już nie dostane tych pieniędzy z powrotem. Jeżeli przegram każdy z 3 zakładów.
 
R 0

rudyrydz

Użytkownik
Jak sprawdzić, czy zarejestrowałem się z odpowiedniego linku
i czy zostałem &quot;objęty promocją&quot; (zakład bez ryzyka)?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie da się, musisz pisać do supportu.
Jeśli ktoś rejestrował się z naszego forum to automatycznie jest przyznawany bonus.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja zakład bez ryzyka jest aktywna. Każdy może z niej skorzystać. Jeśli chodzi o promocję z gadżetami to zakończyła się z końcem listopada.
Jutro będzie coś nowego.
Warunkiem do otrzymania ewentualnego zwrotu za przegrany pierwszy zakład jest oczywiście rejestracja z linku, który jest podany na forum!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie musisz. Najważniejsze, aby zarejestrować się z promocyjnego linku, który jest w 1 poście. Wcześniej najlepiej wyczyścić ciasteczka.
Pozdrawiam
 
D 0

dominik555

Użytkownik
Wyczyściłem cookies, zarejestrowalem sie z linku podanego w 1 poscie, obstawilem pierwszy mecz za 100zł i przegralem. Zwrotu stowy nie otrzymalem, support tlumaczy ze nie zostalem objety promocja. Wiem, ze wszystko zrobilem poprawnie, bo nie jestem lekkomyslny i wszystko odpowiednio sprawdzilem. Dla mnie &#39;&#39;krętactwo&#39;&#39; ze strony Unibet.
 
Do góry Bottom