>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Unibet - Zgarnij 100zł bonusu!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, nie wiem co w tym takiego niezrozumiałego? Zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu, do 100zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

michal509

Użytkownik
Założyłem wczoraj konto w Unibet, na ich stronie był odnośnik do tej promocji, kliknąłem na niego i przekierował mnie do standardowej rejestracji. Na koncie nie mam żadnej informacji, że mam niewykorzystany freebet ani nic. Pisałem do nich, jednak nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Czy to standard, że nie ma nigdzie napisane, że mam ten darmowy zakład?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Założyłem wczoraj konto w Unibet, na ich stronie był odnośnik do tej promocji, kliknąłem na niego i przekierował mnie do standardowej rejestracji. Na koncie nie mam żadnej informacji, że mam niewykorzystany freebet ani nic. Pisałem do nich, jednak nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Czy to standard, że nie ma nigdzie napisane, że mam ten darmowy zakład?
Zasadnicze pytanie, zrobiłeś depozyt?
 
M 0

michal509

Użytkownik
Zagrałeś zakład za 100pln ? Okazał się przegrany ? Wtedy automatycznie powinieneś dostać 100pln z powrotem na swoje konto...
Mój niepokój wziął się stąd, że np. na Betclic miałem we właściwościach konta &quot;darmowy zakład 80 zł&quot;, na Expekt też jest pole &quot;Bonusy&quot; w którym wszystko ładnie jest opisane.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mój niepokój wziął się stąd, że np. na Betclic miałem we właściwościach konta &quot;darmowy zakład 80 zł&quot;, na Expekt też jest pole &quot;Bonusy&quot; w którym wszystko ładnie jest opisane.
Dopiero jak zagrasz za swój pierwszy depozyt i go przegrasz, to wtedy dostajesz zwrot.
 
wtf 48

wtf

Użytkownik
mam problem. wplacilem postawilem zaklad live i nagle nie wiadomo czemu wszystko zgasło i dostalem zwrot(policzyli po kursie 1.00). Postawilem drugi i go przegralem. DOSTANE TERAZ ZWROT? bo automatycznie go niema. napisalem do supportu ale milczą
 
Do góry Bottom