>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!

zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
tez dostałem promo o darmowym 5E . Moje pytanie czy wygraną z tych 5E trzeba obracać ?
&lt;table width=&quot;580&quot; align=&quot;center&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;min-height: 16px;&quot; height=&quot;16&quot;&gt;&lt;img alt=&quot;&quot; width=&quot;1&quot; height=&quot;16&quot;&gt;&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;line-height: 130%; color: rgb(75, 75, 75); font-size: 11px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; padding-left: 10px; padding-right: 10px;&quot;&gt; *Warunki i zasady
  1. Darmowy Zakład może być wykorzystany na dowolne zdarzenie sportowe.
  2. Darmowy Zakład nie może zostać zamieniony na gotówkę.
  3. Stawka w postaci Darmowego Zakładu nie wlicza się do wygranej. Przewidywana Wygrana widoczna na Kuponie Zakładów wskazuje wysokość wygranej.
  4. Darmowy Zakład musi być wykorzystany maksymalnie, jednorazowo w całości. Nie można go rozbić na kilka zakładów.
  5. Darmowy Zakład jest ważny przez 7 dni od jego przyznania.

Stosuje się ogólne warunki przyznawania bonusów/ darmowych zakładów w William Hill.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
czyli freebet
 
C 8

crackp

Użytkownik
Wypłacamy tylko wygraną z kuponu, wartość stawki nie wlicza się do wygranych, czyli tak jak kolega wyżej napisał standardowy freebet.
Ja też otrzymałem info na maila, w moim przypadku 10 funtów pewnie z racji tego, że już dawno tam nie grałem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oczywiście, że jest promocja dla nowych osób zarejestrowanych z linku promocyjnego. Darmowy zakład do 25 euro/funtów. Informacje w pierwszym poście jak najbardziej aktualne.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ciekawa promocja,
jak oceniacie buka(podobno na czacie dowiedzialem sie ze wystarczy kolorowy skan dowodu przy weryfikacji tylko)- nie ma problemu przy wplatach/wyplatach&gt;?&gt;&gt;
kursy widze chyba sa ok
 
K 0

kleryk69

Użytkownik
kumplowi kazali wysyłać notarialnie potwierdzony skan dowodu na Gibraltar, więc zrezygnował. Ja natomiast ugrałem trochę i bez problemu wypłaciłem kasę, wystarczył im skan dowodu na maila.
 
J 17

jjflores

Użytkownik
I co mowisz że da rade by obejsc te procedury??Nadmienie też że gdy zalozylem konto na dziewczyne tez przyszlo cos takiego.Nie sa to zawrotne kwoty ale jesli pomoglby w tym bylbym ogromnie wdzieczny ????
 
N 0

natkan

Użytkownik
potwierdzam wysłanie dokumentów na Giblartar, w dodatku po 4 moich rozmowach na chacie, obiecano mi bezpośrednio po otrzymaniu dokumentów wysłanie maila z informacją i gdyby nie 5 próba podjęta na chacie, to bym się nie dowiedział, że dokumenty doszły.
Koszt notariusz 15zł, list ekspresowy priorytet 12zł, czas dostarczenia wg pani z poczty 1,5 tyg. weryfikacja nastąpiła po miesiącu
Wyjątkowo nie polecam tego bukmachera, w dodatku limity rzędu kilku funtów.
 
W 0

wojciewer

Użytkownik
I mi również kazali wysłać notarialnie poświadczone dokumenty... Da się jakoś to obejść? Bo z tego co pisał natkan, to łączy się z kosztami i dłuuuugim oczekiwaniem...
 
B 18

brooodkaaa

Użytkownik
wszystko niby ok, dokumenty zatwierdzone w 15 min, teraz zlecilem dwie wyplaty jakoś dziwnie podzielone jedna na MB druga na konto... zobaczymy co z tego będzie.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Trochę się zastanawiałem czy otwierać tutaj konto, ze względu na weryfikacje jaka jest wyżej opisywana.Gdy założyłem dowiedziałem się na chacie że taką weryfikacje mają osoby &quot;podejrzane o pranie brudnych pieniędzy, bądz korzystania z bonusu kilka krotnie&quot;.Tak więc wczoraj w 30 minut dowód zatwierdzony, kasa na mb po 6 h - Jeden wielki plus!!
PS.Beż żadnych &quot;dziwnych&quot; weryfikacji...
 
U 0

united_mu

Użytkownik
Witam!
mam pytanie odnośnie bonusu.
zarejestrowałem się w WH i podałem kod PL25 ale gdy wszedłem na zakładkę bonus to jest napisane ze bonus nie jest dostępny i niewiem o co chodzi...
dalej puściłem zakład za 8euro a póżniej zobaczyłem wiadomości i była wiadomość że mamy dla Ciebie darmowy ......
WTF?
i chciałbym się spytać czy jeżeli puściłem zakład za 8 euro to czy już bonus się nie liczy czy mogę teraz puścić za 10euro (które trzeba było minimalnie )
?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Darmowy zakład jest dostępny tylko po postawieniu pierwszego zakładu.
Wejdź do mojego konta i tam masz sekcje twoje bonusy i darmowe zakłady. Powinno pisać, czy masz 8 euro na darmowy zakład.
 
Do góry Bottom