>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w WilliamHill - dodatkowy freebet 15 euro + 25E z promocji powitalnej!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA promocja w William Hill


Dodatkowy zakład bez ryzyka 15e - tylko u nas!
plus 25E darmowy zakład na STAR T - tylko u nas!
Tylko do 20 października masz szansę otrzymać dodatkowy darmowy zakład w wysokości 15 euro! Oprócz tego skorzystasz z promocji powitalnej do 25 euro!

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!


Jak skorzystać z promocji:

1. Gracz musi założyć konto w październiku z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt; (wpisz kod PL25)
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 15E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill

W tytule proszę wpisać &quot;Freebet WilliamHill &quot;


To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 20 października 2014r.
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz :wink:
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Freebety są dopisywane 2 razy w tygodniu.
Promocja przeznaczona jest dla osób, które zarejestrują się po 7 października 2014r. z promocyjnego linku!

Warto się pospieszyć!


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Powodzenia!
 
D 152

damian0012

Użytkownik
1. Gracz musi założyć konto w styczniu z promocyjnego linku:

W tytule proszę wpisać &quot;Freebet - styczeń&quot;

To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 20 października 2014r.

yyyyy cos sie chyba pomylilo z tym styczniem?
 
F 0

fatum666

Użytkownik
Mam pytanie, w którym miejscu mogę znaleźć ten promocyjny link ? Bo niestety w tym temacie nie ma takiego aktywnego. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
yyyyy cos sie chyba pomylilo z tym styczniem?
Mała pomyłka, ale nie ma ona kompletnie znaczenia. Każdy kto wyśle zgłoszenie (po poprawnej rejestracji) otrzyma freebet.
Mam pytanie, w którym miejscu mogę znaleźć ten promocyjny link ? Bo niestety w tym temacie nie ma takiego aktywnego. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź
Masz program/wtyczkę w przeglądarce np. adblock, która blokuje linki.
Spróbuj na innej przeglądarce.
 
P 0

przemogymfit

Użytkownik
Do 31 października należy się zarejestrować czy zgłosić po freebet? Bo jeżeli dzisiaj założę konto na William Hill to raczej nie zdążę wnieść 2 zakładów, bo z tego co mi wiadomo na freebet od William Hill też trzeba poczekać
 
D 0

dzemislaw

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie o kolejność rozliczenia freebetów. Dla przykładu po rejestracji wpłacam 25E, które następnie przegrywam dlatego otrzymuję darmowy zakład od WH 25E. Następnie stawiam 15E na kolejny zakład, który także przegrywam dlatego po wysłaniu zgłoszenia otrzymuję zwrot 15E od forum czy tak?
Pozdrawiam
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
sama nazwa mówi ci co to freebet...- masz odliczane 25 od postawionego kuponu- zakładu i środki gotowe do gry wypłaty jak wejdzie
 
P 0

pyszczurek

Użytkownik
Panie Marcin-Odra co jest z moim wygranym freebetem 40 euro w losowaniu na williamhill.
Losowanie odbyło się 19 października, dziś mamy 1 listopada, a freebeta wciąż nie ma ????
miał być do 10 dni. pisałem 2 razy do Pana mail bez odpowiedzi. Kiedy zostanie dopisany?
 
Do góry Bottom