>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja w WilliamHill - wygraj Xbox360, FIFA14, darmowe zaklady i ... ;)

kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Zgłoszenie wysłane. Mam nadzieję, że spełniam warunki. Wczoraj się zarejestrowałem, wpłaciłem 20 Euro, postawiłem zakład, niestety 1 spotkanie nie weszło i zakład przegrany. Dziś poszedł drugi zakład w ramach darmowego zakładu 20 Euro.
 
M 0

michal8686

Użytkownik
Tak, możesz wziąć udział, jednak ewentualną nagrodę rzeczową otrzymasz w formie darmowego zakładu tj wygrasz xbox360 to otrzymasz freebet 500$.
mam jeszcze pztanie, czy jesli zalozzlem konto i wyskoczyl komunikat ze kod pl25 nie dziala u mnie to moge wyiac udzial w konkursie. chcial bym rowniez zalozyc konto w camone i to samo pztanie cyz moge na niemieckie dane
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Tak, spełniasz warunki. Mam nadzieje, że zarejestrowałeś się z promocyjnego linku.
Tak na stronę WH wszedłem z linku na 1 stronie tematu. Tylko tam nie było odnośnika bezpośrednio do rejestracji, tylko na stronę główną. Rejestrowałem się parę chwil po wejściu, także jeśli mnie zapamiętało, to ok.
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
@Marcin czy jak zakladalem konto w UK i tu tez dokonuje wplat jak i wyplat korzystajac z 2 stron jezykowych i spelniajac powyzsze kryteria moge brac udzial w konkursie ? Dodam ze nie rejestrowalem sie z promocyjnego linku w PL skorzystalem z promocji anglo-jezycznej &quot;F25&quot; odpowiednik naszego &quot;PL25&quot;
 
F 0

fiszer85

Użytkownik
Poszło zgłoszenie na maila. Mam nadzieję,że spełniam warunki ponieważ rejestrowałem się z linka na forum ale podobnie jak kolegę kocurro84 przekierowało mnie na stronę główną. Dziś poszedł drugi zakład (freebet) za kwotę depozytu - pierwszy wszedł więc już jestem zadowolony ???? ..a może coś jeszcze wygram.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A czy 2 zakłady muszą być tylko postawione dzisiaj, czy też rozstrzygnięte dzisiaj? I pytania do reszty jak szybko otrzymaliście freebet? Bo nie wiem, czy jak jeszcze do tej pory nie zagrałem. To czy dzisiaj doczekam się jeszcze na freebet. Żeby obstawić wymagany drugi zakład. Albo inaczej postawię coś typu 1-szy zakład np. 10 euro, drugi 0,50 euro. Za swoją wpłatę. Tak też można?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wiem że kilka razy się już tu pytali, ale dzisiaj pytam ostatni raz. To ile osób do tej pory skorzystało z promocji? :) Pytam bo jeszcze nie skorzystałem, a może już z &quot;pińcet&quot; osób skorzystało i nie warto :)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zagrałem dzisiaj. A czy e-mail może być przysłany po północy? Edit. mam nadzieję że e-mail mogę wysłać w dniu dzisiejszym (raczej dzisiaj/jutro). Muszę pomyśleć jaką ewent. nagrodę prezent bym chciał. A już zmęczyło mnie obstawianie :) Także mój e-mail jutro.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
w mailach nie trzeba było podawać nicków z forum ? Teraz dopiero tak skapnąłem się i nie wiem czy potrzebne jest jakies rozpoznanie graczy ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja przed chwilą wysłałem e-mail. Raczej nie trzeba było loginu, bo Marcin nas identyfikuje przez rejestrację z jego linku. Ja w treści wpisałem tylko datę założenia konta williamhill, login williamhill, i nagrodę życzenie. Marcin otrzymałeś mój e-mail wysłany o 19:04? Bo jeśli nie, to ewentualnie 2-gi raz wyślę.
 
S 1

smutna-zaba

Użytkownik
Ja przed chwilą wysłałem e-mail. Raczej nie trzeba było loginu, bo Marcin nas identyfikuje przez rejestrację z jego linku. Ja w treści wpisałem tylko datę założenia konta williamhill, login williamhill, i nagrodę życzenie. Marcin otrzymałeś mój e-mail wysłany o 19:04? Bo jeśli nie, to ewentualnie 2-gi raz wyślę.
Konkurs był do 31.10
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No i? Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem kilku postów wyżej. To się nie wypowiadaj. Zagrać trzeba było do 31-go. Maile można było wysyłać do 1.XI.
 
Do góry Bottom