>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PROMOCJA: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

D 0

dicko

Użytkownik
Sorki, że odkopuję, ale ile teraz wynosi ten bonus powitalny? Bo widzę, że ten 350PLN trwał tylko do 12.10.09

A teraz jaki jest?

I pytanie: Czy jeśli mam konto na BAH od 13.11.07r. i nie dokonałem jeszcze żadnej wpłaty, to czy mnie ten bonus jeszcze obowiązuje? I pytanie, jak go wykorzystać, bo kiedyś trzeba było wpisać jakiś kod, a teraz?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To już mija 2 rok, wiec raczej wątpię. Musisz najlepiej pisać do supportu w tej sprawie.
Teraz jest bonus 50% do kwoty 50zł, więc nic szczególnego...
 
E 0

endriu82

Użytkownik
Bonus
Witam, wpłaciłem sobie 50pln na BAH, potem otrzymałem 25pln bonusu, nie poszło mi, a więc przegrałem całość i tu pytanie, czy jeżeli wpłace sobie znowu 50 pln to czy dalej będę miał w tych 50 poprzedni bonus? Chodzi mi o to, że np będę mógł kupić tylko 25 żetonów do gier, bo 25 mam dalej na bonusie,
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bonus jest przyznawany tylko od pierwszej wpłaty. Obrót jeśli wszystko przegrałeś już nie powinien obowiązywać. Ale w tym buku to różnie bywa :]
 
S 0

sonofbigboss

Użytkownik
Czesc mam pytanie dotyczace tej promocji.
wplacilem 100 zł, dostalem 50 bonusu.
czyli powinienem stawiac teraz 150 zł trzy razy aby obrocic bonus.
co sie stanie gdy tego nie zrobie?
po 10 dniach odlicza mi te 50 zl konta?
a gdy bede obstawiac tymi pieniedzmi w inny sposob i wygrywac jak bedzie to rozliczane bo nie moge tego rozkmninic kompletnie ;D
 
K 0

kamil64

Użytkownik
W regulaminie promocji bonus 50PLN (50%) jest taki zapis:
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać trzy (3) razy postawiona po minimalnym kursie 1,5 w Zakładach Sportowych i w przeciągu 180 dni przed możliwością żądania wypłaty.
Za bardzo nie rozumiem:-| Oznacza to że mam 180 dni na wykorzystanie bonusu, czy że po 3-krotnym obróceniu kasy będę musiał czekać 180 dni na możliwość wypłaty pieniędzy?
Z góry dziękuję za pomoc.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Oznacza to, że w przeciągu 180 dni musisz obrócić kasę 3 krotnie o kursie 1.50. Jeśli w 14 dni obrócisz tak jak tego chcą, po tym okresie możesz wyplacić.
 
H 0

hajcu

Użytkownik
Witam.. jestem zielony w obrocie bonusem.. może mi ktoś wytłumaczyć ..
wpłaciłem 40 zł dostałem bonus 50 % czyli mam na koncie 60 zł..
i teraz muszę obrócić te 60 zł ( 60 x 3 =180 ) czyli obrót musi wynieść 180 zł przed wypłata ?
 
E 2

egon522

Użytkownik
Witam, mam pytanie wpłaciłem 52 zł do bahu, przegrałem to po czym aktywowałem bonus i dostałem 26 zł. w obecnej chwili moje kupony z tego bonusu wyglądaja tak:

1.Stawka 4,85 Wygrana 8,00
2.Stawka 2,00 Wygrana 3,70
3.Stawka 7,00 Wygrana 15,40
4.Stawka 5,00 Wygrana 7,75
5.Stawka 5,00 Wygrana 13,50
6.Stawka 4,00 Wygrana 0
7.Stawka 5,00 Wygrana 0
8.Stawka 5,00 Wygrana 0
9.Stawka 4,85 Wygrana 8,00
10.Stawka 10,00 Wygrana 16,50
11. Tutaj mam kupon za 9 zl max wygrana 18zł,systemem 2/3.
i teraz na koncie mam 34,50 + ten ostatni kupon, czyli żeby wypłacić musze z tych 26zł co dostałem zrobić 78 zł? ,czyli wychodziłoby że mając teraz 34,50 brakuje mi 43,50 zł?.
Całkowita stawka:52,70 Całkowita Wygrana: 48,35 + ew wygrana z ostatniego kuponu
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź myślę że napisałem to zrozumiale.
 
N 0

nigel

Użytkownik
mam podobny problem...
założyłem parę dni temu konto wpłaciłem 50 zł postawiłem kilka zakładów, straciłem prawie całą sumę zostało mi chyba ok 7 zł i wtedy doładowałem bonus.Jak teraz mam to liczyć muszę ukulać do 75 zł aby móc 4 x zagrać aby bonus się liczył? czy jak? liczę odp. pozdrawiam. z góry dzięki.
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Kilka nurtujacych pytan od nowego:
1. Wplacam 20zl, odbieram bonus czyli mam 30zl na koncie, probuje dobic do wymaganego obrotu 120zl, ale nie pyknie i mam 0zl na koncie. W takim wypadku bonus uznaje sie po prostu za zmarnowany i moge sobie wplacic kolejna kwote (oczywiscie juz nie bede mogl drugi raz odebrac bonusa) i od tej pory nie bede sie musial juz przejmowac zadnymi obrotami i bede mogl wyplacac swobodnie kaske, czy dalej bede musial dobic do obrotu, ktory sobie zadalem aktywujac tamten bonus?
2. Jesli w ogole nie zdecyduje sie na odbior bonusa, to moge w kazdej chwili wyplacac pieniadze z konta bez koniecznosci robienia jakichkolwiek obrotow?
3. Jesli loguje sie do bah bedac raz u siebie w domu a innym razem w innym miescie na studiach (a wiec logowanie z roznych IP albo nawet roznych kompow) to moge miec przez to jakies problemy? Nie chodzi mi nawet o proby wyludzania bonusow czy cos, tylko po prostu normalne uzytkowanie jednego konta z wielu roznych sieci.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
1. Po przegraniu wszystkich środków bonus nie będzie już obowiązywał.
2. Generalnie tak. Część buków narzuca jednak wymóg dokonania jednokrotnego obrotu wpłaconymi środkami po jakimkolwiek kursie.
3. Lepiej logować się zawsze z jednego miejsca ale... ale BAH nie należy do buków, które sprawiają problemy jeśli obstawia się z kilku różnych miejsc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
A co jeśli dostanę np. &quot;bonus urodzinowy&quot;? Wtedy też będę musiał go obrócić i nie będę mógł nie przyjąć bonusa?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Jak dostaniesz bonus urodzinowy ( 10 zł bodajże ) to nie musisz go obracać, to jest po prostu prezent od Bah dla Ciebie.
Druga sprawa to nie nastawiaj się na otrzymanie tego bonusu bo buk czasem go daje a czasem nie. Paru kumpli dostało 10 zł, paru nie, ja też nie dostałem od nich nic na urodziny mimo że częściej korzystam z ich usług (może dlatego że jestem tam na lekkim plusie??)
 
G 0

greg_ryb

Użytkownik
SZCZERZE ODRADZAM TEJ PROMOCJI
Wyjaśniam dlaczego.
Jako nowy użytkownik wpłaciłem 30zł, obstawiłem parę meczy, spróbowałem kasyna, nagle okazało się, że wyzerowałem konto. Czytałem gdzieś o promocji 50% kwoty pierwszej wpłaty. Skorzystałem, a teraz żałuje.
Kwota jaką muszę przekroczyć, aby móc cokolwiek wypłacić z strony wynosi 180zł i musi być przekroczona tylko w zakładach sportowych, gdybym wygrał nawet 1000zł w kasynie, nie mogę tej kwoty wypłacić, bo jestem blokowany przez obrót 180zł w zakładach sportowych.
moim zdaniem człowiek z góry skazany jest na niepowodzenie, każdy wie, jak ciężko trafić kurs powyżej 1,70, który wygra. Oczywiście, czy kursie 1,40zł też wygrywam, ale nie zostaje to odjęte od kwoty 180zł. Co po tym, że zarabiam jak nie mogę wypłacić, będąc ograniczonym?
WZOROWE ZABEZPIECZANIE
Morał: chcesz wypłacić - nie korzystaj
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Co oznacza &quot;balance betting&quot; w regulaminie może ktoś wyjaśnić?
Tylko jeden Bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego bądź jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź &quot;balance betting&quot;,
 
G 0

groser

Użytkownik
Mam pytanie, co się stanie w przypadku gdy nie uda mi się obrócić pieniędzmi przyznanymi jako bonus? Zabiorą mi tylko jego czy tez cała kasę jaką wpłaciłem? Dla przykładu: wpłaciłem 40 zł, dostałem 20 zł bonusu, nie zdążę obrócić, to zabierają mi 20 czy 60 zl?
 
Do góry Bottom