>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje alkoholowe - temat informacyjny.

sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
ze względu na zbliżające się Euro u mnie w pracy będzie organizowany konkurs typerski :-D
wpisowe to 4 piwka, macie info o jakis nowych promo? ;)
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Piłem.
Jak dla mnie średnie.
Zbyt słodkawe , czuć jabkiem [włąściwie to pewnie jakiś aromat vide chemia] zbyt mocno jak dla mnie.
Jeszcze cena
Kolejny napój , który to z piwem ma mało wspólnego jak większośc produkowanych obecnie hurtowo tego typu &#39;&#39;piw&#39;&#39;.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Dobre &quot;piwko&quot; na upalne dni. Orzeźwiające. Też nie przepadam za tego typu produktami, ale Somersby jest ok. Wcześniej wymieniany Lech Shandy też super. Według mnie nawet smaczniejszy.
Jak piwo to piwo, jak napój orzeźwiający to warto polecić i Lecha i Somersby.
Co do promocji - Paulaner w lidlu - 3,99 za 0,5. Może kogoś zainteresuje.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
12pak 0,33 carlsberga byl w tesko po 10zl
co do orzezwiajacego piwa to mi wystarczy zimny lech, piwopodobny napój o smaku piwa ????
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
przeglądałem sobie gazetki reklamowe i zauważyłem
8opak Heinekena kosztuje 19,17 zł - realu
4opak Żywca kosztuje 7,99 zł - tesco
2 piwa Sombreros (piwo smakowe, nie piłem nigdy, ale 2 w cenie jednego, więc się opłaca) kosztują 2,99 - tesco
* wszystkie piwa w butelce 500 ml
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie - jest piwo Somersby w Lidlu? W Biedronce nie ma, najbliżej mam do Wola Parku, ale tam mi się nie chce stać w kolejce? - Wie ktoś może o występowaniu Somersby w Lidlu?
- Z góry dzięki za odpowiedź.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Panowie - jest piwo Somersby w Lidlu? W Biedronce nie ma, najbliżej mam do Wola Parku, ale tam mi się nie chce stać w kolejce? - Wie ktoś może o występowaniu Somersby w Lidlu?
- Z góry dzięki za odpowiedź.
na 99.99% nie ma.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak komuś Warka smakuje, to czemu nie... A trafił ktoś to Sommersby w markecie jakimś w ogóle?
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Ja wczoraj dorwałem w delikatesach naprzeciwko AWF-u ale szału dla mnie nie ma no i cena (5 zyla ) na razie nie zachęca
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jak komuś Warka smakuje, to czemu nie... A trafił ktoś to Sommersby w markecie jakimś w ogóle?
W Oszołomie jest Sommersby jabłkowe. Puszka 500ml i butelka 400ml. Ceny już nie pamiętam, ale albo 3.29 albo 3.99 zarówno za butelkę i puszkę.
 
Do góry Bottom