>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet:zakład bez ryzyka 40zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny150zł

M 3

mistrzunio

Użytkownik
rejestruje sie, wplacam 100 zl i gram za 100 zl kupon,
wygrywam i musze obrocic 3x100 czyli 300 zl zeby wyplacic??(czy 200 bo juz za 100 zagralem???)
przegrywam 100 zl i dostaje 100 zl zwrotu i musze obrocic 3 razy 100 zl czyli 300 zl aby moc wyplacic??
dobrze rozumuje ten zaklad bez ryzyka??
aha i jeszcze jedno:
Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją. Zwrot nie przysługuje, jeśli zakład na wydarzenie objęte promocją nie zostanie przegrany, nawet jeśli przegrany zostanie cały kupon.
o co tutaj chodzi?? na jakies wydarzenia tylko mozna stawiac z oferty??
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dostałem 05.06 taką ofertę bonusową!

  1. Maksymalna kwota bonusu 100% wpłaty wynosi 100 PLN.
  2. Bonus 100% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
  3. Bonus 100% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
  4. Bonus przysługuje tylko do pierwszej wpłaty dokonanej w okresie promocji, czyli w dniach 5-15 czerwca 2012 r.
  5. Oferta obejmuje tylko użytkowników Tobet, którzy zostali o niej powiadomieni stosownym e-mailem z dnia 5 czerwca 2012 r.
  6. Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.

Dawno nie grałem w Tobecie. może ktoś się wypowie na temat tego buka!
 
N 0

natkan

Użytkownik
myśle, że najkorzystniejszy bonus 50% do 150zł.
bukmacher w miarę porządny, bywają upierdliwi przy weryfikacji konta, stosunkowo często występują w surebetach i wprostproporcjonalnie szybko limitują.
czasami wyślą na otarcie łez czapkę czy ręcznik ????
 
mach 2

mach

Użytkownik
aha i jeszcze jedno:
Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją. Zwrot nie przysługuje, jeśli zakład na wydarzenie objęte promocją nie zostanie przegrany, nawet jeśli przegrany zostanie cały kupon.
o co tutaj chodzi?? na jakies wydarzenia tylko mozna stawiac z oferty??
tez właśnie tego nie rozumiem
czy ktoś kto wie mógłby wytłumaczyć ?
przykładowo chce za 100 postawic oba połfinały na Niemców i Hiszpanów gdzie to sprawdzić czy mogą to być te zakładay , ze saobjęte promocja a które nie ?
 
T 9

theart

Użytkownik
Czy bonus rejestracyjny przyznawany jest od razu po depozycie? Czy jeśli wpłacę 300zl to otrzymam 150zl i bede mogl grac za 450zl? Co jesli przegra sie 150zl czy cala wplate mozna bedzie wyplacic czy potrącą bonus?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy bonus rejestracyjny przyznawany jest od razu po depozycie? Czy jeśli wpłacę 300zl to otrzymam 150zl i bede mogl grac za 450zl? Co jesli przegra sie 150zl czy cala wplate mozna bedzie wyplacic czy potrącą bonus?
Tak, bonus otrzymasz chwilę po depozycie.
Jak przegrasz 150zł to i tak nie będziesz mógł wypłacić dopóki nie dokonasz obrotu. To jaki wykonałeś obrót sprawdzisz w Moje konto-&gt; szczegóły dotyczące zablokowanych środków.
Pzdr
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Zagrałem zakład bez ryzyka, mija właśnie 24 godziny i nie otrzymałem zwrotu, do kogo napisać w tej sprawie ?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
50% to 150
Witam,
Mam pytanie bo zaczynam się w tym gubić. Wpłaciłem 100 zł, otrzymałem 50 zł bonusu. I teraz główne pytanie, mam to obrócić 10 razy po minimum 1,80, ale obrócic bonus? czyli 50 *10=500 zł ? czy (100+50) * 10=1500?
W dodatku jest tam dopisek ze obowiazuje ogolny regulamin, a w nim pisze:
&quot;Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy co najmniej na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.&quot;
Więc jak obroce 6x trebla to moge wypłacać? I wtedy 6x 50 zł = 300, czyli 6x trebli lacznie za 300 zł ?
Mogłem troche namotać, mam nadzieje że zrozumiecie ????
I 2 sprawa. W moim koncie w zakładce szczegoły zabl.srodkow pisze &quot;brak zablokowanych&quot;, a ja zablokowane mam bo wypłacic nie moge. I co teraz?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Crisu kiedyś mięli w wymogach obrót treblami. Teraz to nie obowiązuję. Musisz dokonać obrotu 10x bonus. Czyli musisz zagrać łącznie na 500zł. Mogą być single z kursem minimum 1,80. Może też być kilka zakładów z łącznym kursem minimum 1,80. Stawki zakładów zależą tylko od ciebie, najważniejsze żeby łącznie były na 500zł :)
 
A 0

agatakalinowsk

Użytkownik
Szczególnie polecam zakład bez ryzyka do 40 PLN, który obecnie oferuje Tobet.com! Pieniędzy nie zobaczycie! ????
Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka (otrzymaniu zwrotu), natychmiast chciałam przystąpić do wykonania obrotu niezbędnego do wypłaty środków, jednak bukmacher bardzo szybko mi to uniemożliwił blokując konto i wymagając weryfikacji. Rozumiem to, a więc przesłałam kopię dowodu osobistego zgodnie z ich wytycznymi. Rozpatrzenie dokumentu trwało 3 dni. Dokument został odrzucony, a kolejny dzień potrwało oczekiwanie na odpowiedź, która brzmiała - żądamy innych dokumentów, czyli potwierdzenia miejsca zamieszkania i potwierdzenia źródła płatności. Lekka irytacja, ale w porządku - chcą mieć wszystko jak należy. Nadesłanie potwierdzenia miejsca zamieszkania i potwierdzenia źródła płatności, dokładnie takich dokumentów, jakie w swoich wytycznych opisywał bukmacher nie przyniosło jednak żadnego rezultatu. Dokumenty ponownie zostały odrzucone po TRZECH dniach. Kolejny dzień zajęła im odpowiedź na maila z prośbą o wyjaśnienie. Mail okazał się niezwykle pomocny, bo znalazła się w nim skopiowana regułka wyjaśniająca do czego potrzebne im są te dokumenty. Czyli odpowiedź na poziomie gimnazjalisty, który zamiast odpowiedź dlaczego zostały odrzucone prawidłowe dokumenty to odpowiada po co były mu one potrzebne. Logowanie do konta skutkuje takim oto komunikatem: &quot;Account closed. Please contact support.&quot;. Szkoda jedynie, że przygłupi support nie odpowiada na temat. Na szczęście to mała kwota - 40 PLN. Ale ilu jest takich frajerów, którym Tobet uniemożliwi grę przez kilka tygodni lub na zawsze w owym bukmacherze? Co z moimi środkami? Ostatni raz wpłaciłam do bukmacherów tej sieci jakąkolwiek gotówkę.
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Witam chciałbym rozwiać swoje wątpliwosci odnosnie zakładu bez ryzyka mianowicie &quot;Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu.&quot;
czy chodzi tutaj o to, ze jeśli nawet wygram swój pierwszy zakład bez ryzyka, to i tak muszę robić obrót 3xwpłata kurs większy niż 1,5?
&quot;Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją&quot; co mam przez to rozumieć? nie każdy zakład jest objety promocja? skad mam wiedziec które zdarzenie zagwarantuje mi ewenutalny zakładu bez ryzyka a który nie...
 
Do góry Bottom