>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocje w Tobet

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no ale jaki ty masz problem? na każdą promocje jest inny kod.Korzystasz z tego lepszego a tamten olewasz (No chyba że ktoś jest na tyle głupi oraz pazerny że skorzysta z obu na raz)
 
bazak 603

bazak

Użytkownik
Josef, czytalem regulamin ,ale nic w nim na ten temat nie ma, wiec moze ktos sie pytal supportu o to, bo ja czekam od wczoraj na odpowiedz i zero kontaktu.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
&quot;Twój zakład może być złożony z dwóch lub więcej zdarzeń z Premier League, dwóch lub więcej zdarzeń z MŚ w Hokeju lub kombinacji obu tych wydarzeń.&quot; no to jest chyba jasno napisane co można grać.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kiedy można się spodziewać tego zwrotu, czy trzeba się upominać ? Napisałem do supportu wczoraj w południe ( pisze jak byk, że działa polski support od 12-20 w weekendy ) ale oczywiście odpowiedzi brak. Napisz ktoś jak to u nich jest.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Kiedy można się spodziewać tego zwrotu, czy trzeba się upominać ? Napisałem do supportu wczoraj w południe ( pisze jak byk, że działa polski support od 12-20 w weekendy ) ale oczywiście odpowiedzi brak. Napisz ktoś jak to u nich jest.
Odpisują dopiero w poniedziałek. Te godziny pracy to fake.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Jeśli oprócz Premier League dałem mecz z Serie A, który wszedł i mecz z Copa Del Rey, który zawalił kupon, upominać się o zwrot, czy olać? W regulaminie nie było żadnego info, że NIE można dodawać innych lig, jedynie, że aby zakwalifikować się do promocji min. 2 mecze EPL, albo 2 mecze hokeja MŚ.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jeśli oprócz Premier League dałem mecz z Serie A, który wszedł i mecz z Copa Del Rey, który zawalił kupon, upominać się o zwrot, czy olać? W regulaminie nie było żadnego info, że NIE można dodawać innych lig, jedynie, że aby zakwalifikować się do promocji min. 2 mecze EPL, albo 2 mecze hokeja MŚ.
Czeka Cię wiele emocjonujących momentów a także wspaniała oferta od Nas! Dajemy Ci w ten weekend zakład kombinacyjny bez ryzyka, do kwoty 200 PLN. Twój zakład może być złożony z dwóch lub więcej zdarzeń z Premier League, dwóch lub więcej zdarzeń z MŚ w Hokeju lub kombinacji obu tych wydarzeń.


Chyba nie doczytałeś dokładnie regulaminu...
A mnie irytuje już kontakt z supporem, live-czatem bo to jedna wielka kompromitacja tego bukmachera. Z automatu powinien być dopisany zwrot, a nie jeszcze upominać się i to nie wiadomo gdzie bo zero kontaktu.
 
Do góry Bottom