>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Proponuję założenie konkursu z nagrodami pienięż. Typer F1

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Formuła raz, że się kończy. Pozostało trzy wyścigi do końca sezonu, więc organizowanie konkursu z F1 jest bez sensu
Dwa, mało osób jeszcze się interesuje F1, ale liczba ta ciągle rośnie. Na nowy sezon coś pomyślimy
 
W 2

wislak

Forum VIP
NO ale moznaby zrobic bez nagrod na te 3 wyscigi.. mase osob odkad Qbica zaczal jezdzic sie interesuje a pierwsza osemke napisac to nie problem. a wygrana by mogl byc np bon do BAH - 5zl... to zadna strata i tylko dla pierwzej osoby. na pewno z 20 osob by wystartowalo.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kolega zaszkins, już, jaką zabawę organizuję w tym temacie. Bez zgody administracji, ale robi. Więc życzę mu powodzenia. A o ewentualne nagrody proszę się do niego kierować :mrgreen:
My mamy na głowie ważniejsze sprawy, m.in Ligę Typerów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie spokojnie przecież jest już wystarczająca ilość konkursów na forum i pewnie niedługo znów będą następne za zasługą Administracji więc trzeba uszanować co się ma a nie jeszcze więcej wymagać ????

Pozdrawiam Doberman90
 
W 2

wislak

Forum VIP
spoko LIgaTyperów rzadzi!!:p ale ten typer moglby byc bez nagrod ale jak nie macie czasu to nic
zobaczymy jak to bedzie ????

ps co zaszkins proponujesz na nagrode? oo moze sliczne emotikonki na gg :mrgreen:

puszcze typy chocby dla zabawy ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ja mógłbym poprowadzic konkurs na te GP co zostały jak i również w tej chwili moge się zgłośić do prowadzenia konkursu ???? [edited: 07 ;)]


Co do nagród jeden bon dla pierwszego to chyba nei ejst spory wydatek? ???? Ja bym mial pomysl co do punktacji...:

* typujemy 8 zawodników typowanych na odpowiednie miejsca (1. M. Schumacher 2. R. Kubica itd. itd.)

*Punktacja ejst identyczna jak punktacja w F1 (1. 10 pkt. 2. 8pkt. 3. 6pkt. itd. )

Co sądzą na ten temat modzi? Dajcie ten bon 5zł. do bah i juz ????


Pzdr.! Drago
 
W 2

wislak

Forum VIP
Może się odbyć, ale bez nagród, to będzie zwykła zabawa.

pozdro ;)
no dokladnie! i dobrze

a mi sie punktacja drago nie podoba
lepsza jest zaszkinsa
jesli podasz kogos w osemce i on w niej bedzie to 1pkt.
jak podasz na podium i bedzie to dodtakowe 3pkt
a jak trafisz idealne miesjce to 5pkt gratis :p
czyli razem 5+3+1 = 9 za poprawne wytypowanie miejsca.
ta pktacja jest najlepsza
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ja proponowałbym zrobić teraz taki konkurs z symbolicznymi albo bez nagród, a od następnego sezonu zrobić taki konkurs już na pełnoprawnych prawach. Ponadto proponowałbym konkurs typera Ligi Mistrzów bo byłoby sporo chętnych.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
No i jak bractwo rządzących. Mieliście coś wymyślec na nowy sezon. Oczywiście F1 ma w Polsce coraz więcej kibiców ale to zamało aby tworzyć konkurs w dziale Konkursy. Ale jakby jakiś mod się postarał i zrobił w dziale Sporty Motorowe to było by miło. Jesli nie to coś wymyślę sam albo z Miki1910. Już pisałem, że mółbym być modem tego działu bo on kuleje a ja z mikim staram się go rozruszać. To jak? Dostane tam opcje edytuj na czas trwania sezonu czy zrobicie cos ciekwaego? Bo sezon rusza w niedziele...

Mój 500-tny post
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Edycji raczej nie dostaniesz ,próbujecie go rozruszać narazie z tego co widzialem robiłeś kopiuj wklej.Zeby dostać moda jeden dział nie wystarczy po pierwsze ,po drugie z tego co widziałem Daimler zajmuje sie tym działem i też coś pisze a twoja wypowiedz zabrzmiała tak jak byc ty tylko i miki tam pisali posty.Z tego mi sie wydaje obecnie konursów jest naprawde sporo.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Konkursu F1 nie będzie, ze względu zbyt długie przerwy między zawodami. Raptem co dwa tygodnie są wyścigi, więc zakładanie nowego działu mija się z celem. Nagrody na taki konkurs również nie damy, ponieważ jak wspomniałem, dwa wyścigi w ciągu miesiąca spowoduje, że dział odwiedzany będzie ok dwa razy w miesiąca przez użytkownika.
Jeżeli chodzi o moderowanie to ten dział moderuje Benek oraz Daimler. Tobie nie dam możliwości edytowania, ponieważ byłeś już &quot;karany&quot;.

Pozdro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Daimler i ja się zajmiemy odpowiednio F1 jaki żużlem, bez obaw.. Może zrobimy jakiś konkurs tak bez nagród.. Ale to się obmyśli w ciągu tygodnia.

pzDr!
 
Do góry Bottom