>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Gdzie i komu można zgłosić pomysł na zrobienie turnieju w snookera na gamedesire? Wiem że już kiedyś taki miał miejsce i nawet fajnie wyszło
Zrób sam, co to za filozofia. Osoby, które robiły wcześniejsze edycje - czyli ja i michau, raczej się nie zgłoszą.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Hey,
obecnie się nie da, bo dzięki hejterom i uprawianiem wycieczek osobistych inni korzystać nie mogą. A dziś jest mega dzień i przydałby się jednak wątek otwarty. A pieniaczy proponuję ukarać jednodniowym banem, odechce się całej reszcie baaardzo szybko.
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
Tapatalka nie będzie, a jakaś mobilna wersja forum pod innym adresem czy jak? Bo szczerze jak otwieram główną to okropnie zamula ze względu na reklamy.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Podforum MLS
Czy byłaby możliwość zrobienia podforum &quot;MLS&quot; do działu o US Sports? Liga jest już naprawdę znana, wyjeżdża tam coraz więcej piłkarzy z Europy, no i sam soccer powoli zalicza się jako piąty sport narodowy Amerykanów. ;) Sam pomógłbym w małej promocji działu.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Mam pewną propozycję, mianowicie... Nazwijmy ją &quot;Nie ma przyszłości bez przeszłości&quot;, a oczywiście chodzi o analizy meczów. Normalne jest to, iż ludzie grający w zakładach bukmacherskich oglądają mecze, jednak na tym forum analizy dotyczą tylko przyszłych wydarzeń sportowych. A co np. z zagranymi meczami? Można by stworzyć dział, na początek np. 3 lig - angielskiej, hiszpańskiej i włoskiej, gdzie użytkownicy podawali by analizy obejrzanych meczów - chodzi o analizy taktyczne, czy też jakieś zdarzenia, które mogą mieć wpływ na następne mecze danej drużyny. Byłyby to oczywiście obszerniejsze opisy, a nawet jeśli zdublowałby się mecz byłoby to na plus, albowiem wszyscy mielibyśmy dostęp do szerszego punktu widzenia danego spotkania. W ostatecznym rozrachunku inwestowania pieniędzy i tak liczyły by się umiejętności, wiedza i intuicja. Wymagało by to oczywiście od użytkowników chcących wziąć udział w takiej akcji notowania, zapisywania, czy rysowania w trakcie oglądanego meczu, ale koniec końców działało by to na plus dla wszystkich, a i rozwinęłoby forum. Do tego myślę potrzebny byłby osobny dział na stronie głównej. Co o tym myślicie...?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Widzę na forum pełna cenzura od paru minut niczym Korea.
Zapytam raz jeszcze - czy w VIPach jest obowiązek robienia statystyk czy nie ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie ma obowiązku robienia statystyk.
OK - dzięki za odpowiedź, w takim razie tylko zapytam jeszcze jak zweryfikować czy ma dany user ma dalej być w dziale czy nie skoro nie wiadomo jakie ma wyniki ?
dawid.400// w tej kwestii kontaktuj się z opiekunem działu VIP poprzez PW. Ja nie zajmuję się tym działem ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W tematach z własnymi typami czyli kzs, zdarza się, ze co poniektórzy &quot;mądrzy&quot; zamykają sobie kupony - przynajmniej tak twierdzą - i rozliczają sobie to na ✅ Wg mnie bzdura. Mało kogo obchodzi co kto sobie pozamykał, więc albo ✅ albo ⛔ ??? Bo statystyki robią się mocno zakłamane.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Proponuję aby jakiś admin ewentualnie moderator stworzył w dziale piłkarskich mistrzostw świata w piłce nożnej temat odnośnie promocji bukmacherskich związanych ze zbliżającym się mundialem. Chodzi mi w głównej mierze, aby zmieścić wszystko do jednej &quot;kupy&quot;. Uważam to za całkiem dobry pomysł, bo już bet-at-home ma promocję do 800 zł 50%, a Sportingbet darmowe 20 zł przy zakładzie na zwycięzcę turnieju (trzeba obstawić 40 zł). W dziale o promocjach bukmacherskich przeglądanie ofert jest moim zdaniem uciążliwe, do tego tam jest wszystko zmixowane ze starymi promocjami. Polecam to zrobić bo i tak dla Was jest to ✅ bo więcej osób zarejestruje się pewnie przez linki!
Nie wiedziałem gdzie napisać ten post czy tutaj czy w dziale odnośnie zbliżającego się mundialu.
 
Do góry Bottom