>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

sieku 31

sieku

Użytkownik
2. Ciekawe stwierdzenie, że raz później się pojawiły mecze to znaczy że umiera? Dla niektórych lepiej by było, gdybyśmy za jednym razem podaliśmy wszystkie mecze do typowania i wówczas nie musieli odwiedzać dziennie strony. Ale tak nie będzie, nie chcemy robić bezbarwnego konkursu, gdzie raz się wytypuje mecze i po 2 tygodniach sprawdza się, czy zajęliśmy premiowane nagrodą miejsca.
No tak, oczywiście domyślam się ze pisząc o niektórych nie miałeś na myśli mnie ;) Stwierdziłem że umiera bo poprzedni konkurs z serii &#39;liga typerów&#39; bez żadnego wyjaśnienia... umarł śmiercią naturalną ???? Ale luzz, więcej ponaglać nie będę.

Spokojnie dołączyłem do pomocy dwa dni temu ????
Jest nas teraz 4 i nadrobiliśmy dzisiaj zaległości i teraz już wszystko będzie na bierząco. ;)
Widziałem, kawał roboty dziś odwaliliście! W 4 jednak łatwiej ????
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
jak dla mnie to ludzie którzy &quot;spędzili&quot; na forum mniej niż 3h nie powinni mieć pozwolenia na pisanie postów.
A do typów VIP&#39;ów mogli by zaglądać i komentować ludzie z odpowiednią liczbą postów. Najwyższa pora to zmienić!!
Użytkownicy powinni być karani kartkami za nie przestrzeganie regulaminu. żółta &quot;wolne&quot; od pisania przez 48h a czerwona to np. ban na tydzień.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Moze przydaloby sie wkoncu wprowadzic aktywacje nowo-zarejestrowanego konta poprzez email ? Moze wtedy bedzie mniej spamu o &quot;pseudo-ustawkach&quot;.

@ Co do rozwoju forum to merytorycznie cofa sie ono coraz bardziej i niestety 15-sto letnich &quot;głupków&quot; przybywa. Mam wrazenie ze mozna tutaj normalnie porozmawiac z 10-15 osobami ;) reszta to wiadomo... sztuczny tłum.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na takie posty z chęcią odpowiem.
1. Niestety aktywacja nie działa w 100% na zagranicznych skryptach. Większość aktywacji na dochodzi np. na onet.pl czy wp.pl
Będzie nowa wersja skryptu forum to wtedy na pewno rozważymy tą propozycję.
2. To są efekty uboczne pozycjonowania w google, przez które najwięcej osób wchodzi. Jest dużo osób under 18 nie ma się co czarować, ale też dużo osób powyżej 18 lat. Ale Wasza opinia że jest słaba strona merytoryczna jest troszkę na wyrost. Jeżeli ktoś cały dzień siedzi w hyde parku i tam się udziela to się nie dziwie że ma takie zdanie. Ale jeżeli ktoś czyta analizy to większość jest w &quot;dobrej kondycji&quot;. Doceniają to osoby, które przychodzą na nasze forum z innych for o tematyce bukmacherskiej i chwała im za to. Wiadomo, że stronę merytoryczną trzeba poprawiać i do tego będziemy zmierzać.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Marcinie? A może wprowadzić dział z dostępem, załóżmy 500-700 postów i pomyślnej weryfikacji u moderatorów? Znajdowałyby się w nim tak zwane &quot;okazyjne&quot; typy, najciekawsze promocje, czy też hasła do unikalnych turniejów pokerowych?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Marcinie? A może wprowadzić dział z dostępem, załóżmy 500-700 postów i pomyślnej weryfikacji u moderatorów? Znajdowałyby się w nim tak zwane &quot;okazyjne&quot; typy, najciekawsze promocje, czy też hasła do unikalnych turniejów pokerowych?
druga strona medalu, co drugi post nie na temat
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No właśnie, jasiek ma rację i to wiąże się ze spadkiem poziomu dyskusji na forum.
Konstrukcję działu być może wytestujemy już w ten weekend, gdy będzie turniej pokerowy.
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
przepraszam, czy są prowadzone jakieś &quot;postępowania&quot; w sprawie napisanego postu mojego autorstwa kilka linijek wyżej?
zauważyłem że większość propozycji po prostu &quot;przepada&quot; bez echa i nic po nich. Po to jest ten dział żeby podawać pomysły rozwoju tego forum, mam wrażenie że Mody podchodzą do tego tematu w sposób lekceważący i nie poświęcają odpowiedniego czasu na realizacje tych propozycji.
W moim przekonaniu sprawa wygląda następująco:
janek pisze: &quot;forum jest przepełnione i zatrute młodymi, niedoświadczonymi i pozbawionymi jakiejkolwiek wiedzy na temat sportu bachorami! rozwiązaniem tego problemu jest.... i .... &quot;
na co nasz mod: &quot;ok&quot;, &quot;spoko&quot; albo &quot;dzięki za uświadomienie mi tego&quot;
po czym nic w tej sprawie nie robi.
zwracam się do Panów Moderatorów: Czy taki płytki komentarz wystarczy? Czy po przeczytaniu takiego postu zawierającego pewną propozycje rozwoju forum robicie niezbędne kroki do urzeczywistnienia tejże sugestii? Czuje się niedoceniony i zlekceważony gdy pod moim postem
check urself Twoje posty
co to ma być? wytykanie sobie palcami bezpodstawnych oskarżeń Mr. ramzi? Nie mam sobie nic do zarzucenia, przestrzegam regulamin (przynajmniej sie staram).
Komentarz do propozycji userów powinien wyglądać, według mnie oczywiście (to też jest sugestia):
&quot;tak twoja propozycja wydaje się być dobra przedyskutuje to innymi Modami/Nie twoja propozycja nie będzie miała miejsca bytu na tym forum z racji... . Swoją decyzje oraz innych moderatorów chciałbym uzasadnić...&quot;
wydaje się że to dużo lepsze rozwiązanie. W tym dziale musi istnieć jakaś wymiana poglądów na temat problemów oraz sprawne przeprowadzanie sprawozdań na temat tego nad czym właśnie pracujecie. Tyle z mojej strony. Mam nadzieje że ten post odbije się echem w &quot;sercach&quot; wielu świetnych moderatorów jakich mamy na tym forum i którym dużo zawdzięczamy.

pozdrawiam wszystkich Panów Moderatorów bez których świat bukmacherkii byłby gorszy.

proszę! już widać poprawę
No właśnie, jasiek ma rację i to wiąże się ze spadkiem poziomu dyskusji na forum.
Konstrukcję działu być może wytestujemy już w ten weekend, gdy będzie turniej pokerowy.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A czytałeś cały temat? Zarejestrowałeś się w kwietniu, a forum powstało w 2005 roku. Przez ten okres dużo propozycji umieszczonych w tym temacie zostało wprowadzonych na forum. Jedne się sprawdziły, inne nie.
Nie wszystkie pomysły będą wprowadzane na forum, bo albo nie wypalą albo nie są do zrealizowania.
Na twój pomysł powyżej nikt nie zareagował bo nie jest to dobry pomysł wg administracji i nie wykonalny od strony technicznej.
Moderatorzy dają ostrzeżenia i bany za łamanie regulaminu, ale tego zjawiska nie zlikwidujemy do zera przy 30 tysiącach userów. Po to są m.im modzi aby kasowali posty i karali ostrzeżeniami userów, którzy nie przestrzegają zasad.
Propozycja z działem VIP -&gt; technicznie nie ma takiej możliwości. Poza tym nie wykorzystałbym tego. Nie róbmy zamkniętego forum. Forum jest dla wszystkich, a nie dla wybranych. Wszyscy oczekują pomocy, rady itp. Nie wszyscy nowi spamują w dziale VIP.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
A może by odświeżyć trochę wygląd? Do funkcjonalności to nic nie ma, ale wszystko po jakimś czasie robi się monotonne. Chociaż zmienić logotyp, gdyż jest stary i szczerze, denerwuje twarz tego pana po prawej, to między innymi stąd ciągnie na forum tyle dzieci... mój 16 letni brat od 3 lat jest fanem tego piłkarza, jak i inne dzieci...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Padła już kiedyś taka propozycja i z tego co pamiętam została odrzucona. Osobiście uważam że w żaden (albo bardzo mały) sposób przyczynia się &#39;twarz tego pana&#39; po prawej do ściagania małolatów. Przyczyna jest prosta - 1. miejsce w google pod frazą &#39;forum bukmacherskie&#39;. Wygląd też był zmieniany dosyć nie dawno ;)
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
Na innych forach jest cos takiego jak &quot;pomógł&quot; , a czy tu nie mogloby być takiego tylko np &quot;dobrytyp&quot; i kazdy jak pozyczył jakis typ to klika sobie (lub nie) na takie cus :p

Mam nadzieje ze dobrze mnie zrozumieliście :p
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Na innych forach jest cos takiego jak &quot;pomógł&quot; , a czy tu nie mogloby być takiego tylko np &quot;dobrytyp&quot; i kazdy jak pozyczył jakis typ to klika sobie (lub nie) na takie cus :p

Mam nadzieje ze dobrze mnie zrozumieliście :p
Bylo juz to omawiane i jak widac nie zostalo to przyjete :p
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bylo juz to omawiane i jak widac nie zostalo to przyjete :p
Było omawianie i było przez kilka dni na forum. Wniosek z tego był taki, że ludzie za free dawali &quot;pomógł&quot; komuś, kto poprosił o to w swoim temacie.
Gdyby był skrypt, który był bardzie zaawansowany w ustawieniach to administracja rozważyła by ponowne zastosowanie tego rozwiązania.
Pozdrawiam
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Pewnie itak nigdy nie będzie .... Czekało się na to 2 lata to i poczeka kolejne ;)
Odnosze wrazenie ze zachowujesz sie jak gowniaz. Nie masz admina to jestes nastawiony &quot;anty-forumowo&quot;. Zaloze sie ze nie powiedzialbys tak jezeli mialbys zielony kolorek. Popraw mnie jezeli sie myle ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Może i nie ;P Ale skoro nie mam to mogę wyrażać opinie po tej stronie.

To się nazywa dwulicowość wieku dorastania albo osób mających problem z głową...
Piszesz nie na temat.
edit by admin
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
hmm bodi, wreszcie modka nie masz ???? a jednak... zmiany na forum są i to pozytywne ???? - rozwój ruszył ...

Marcinie? Może tak wyjąć unibet z &quot;pozostałych bukmacherów&quot;? Stworzyć dział dla niego, uważam, że buk bardziej wartościowy od betssona czy gamebookers
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Witam, moja propozycją jest utworzenie tematu w ktorym osoby z ranga typera i powiedzmy plus do tego osoby ktore wygraly lub plasuja sie ciagle w czolowce jakis konkursow w danej dyscyplinie podawaly by 1 typ o kursie przykladowo 1,2 do 1,7 z krotka acz tresciwa analiza badz linkiem, odnosnikiem do strony na tym forum gdzie analiza tego typu sie znajduje, cos typu &quot;pewka (nie lubie tego slowa ale ono oddaje chyba najbardziej sens mojej ideii) dnia&quot;.
Skąd taki pomysł? Otoz mianowicie zauwazylem przegladajac forum ze mnostwo osob gra lub przynajmniej stara grac sie progresja lub stałym AKO, i czesto zdarza sie ze do zakladanego przez nas AKO brakuje np kursu 1,25. Kurs z jakim mialyby byc te zdarzenia tez niezostal zaproponowany prze ze mnie przypadkowo, poprostu nie ma sie co oszukiwac buki to nie idioci i w 99% dobrze szacuja mozliwosc wejscia danego typu.
Chodzi tez o to aby swe typy mogli przedstawiac tam tylko &quot;wybrani&quot; aby nie robic bałaganu (przejrzystosc w tym temacie bylaby bardzo wskazana) no i wiadomo ze rangi Typera nie dostaje sie za piekne oczy tylko za niemale umiejetnosci, idac dalej w tym temacie zakaz pisania postow mieliby zwykli userzy (przejrzystosc i wyeliminowanie tekstow typu &quot;taki z ciebie typer a ja wiem lepiej i postawie odwrotnie&quot;) a w razie sytuacji ze dany Typer nieuwzglednil w swojej analizie waznej informacji piszemu do niego na PW lub jesli go nie ma to do ktoregos z Adminow i on edytuje post i dopisuje o co chodzi
I teraz tak, typy dnia do tego celu odpadaja bo kazdy tam stara sie trafic jak najlepszy kurs, to samo w Vipach, Oni tez graja typy do ktorych sa przekonani mniej lub bardziej, natomiast tu dawalo by sie 1 typ za ktory Typer przysłowiowo dał by sobie reke uciac (moja intencja nie jest pozbawienie konczyn kogokolwiek ;-) ), mysle ze po jakims czasie udalo by sie osiagnac w tym temacie skutecznosc typow w okolicach 85 -90%, mi osobiscie takiego tematu na forum brakuje i mysle ze nie tylko mi,
naprawde widze ze czesto wielu osoba brakuje jednego typu by sklecic kupon (zwlaszcza widac to gdy sie posiedzi chwile w SB) a tak to by bylo pod reka, przejrzysci, pewnie ( w tym sensie ze nie sa to typy od przypadkowych osob), mozna by to umiescic w Kaciku Ogolnobukmaherskim lub nawet gdzies przykleic w VIPach

oczywiscie jesli ktos ma jakies ale , albo sposob jak jeszcze ulepszyc ten pomysl to prosze zabrac glos, i czy tylko mi brakuje takiego tematu, no i oczywiscie prosze o zabranie glosu przez Adminow co Oni o tym sadza

Pozdrawiam

p.s.
przepraszam za chaotyczny styl postu
 
Do góry Bottom