>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
@konrad
Czy komuś przeszkadza, że tego działu nie ma? Przynajmniej jest spokój na forum, bo do oszustw jako tako nie dochodzi. Nie ma sensu wracać na złą drogę i przyciągać oszustów. Jest temat aukcje allegro, masz coś ciekawego na sprzedaż to wstaw link do aukcji.
Pozdrawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem czy ta kwestia była poruszana ale pora aby cos zrobić w tym kierunku
W dziale ,,ViP,, przydało by się wprowadzic możliwość pisania postów tylko tym którzy posiadają Range typer to co sie tam wyprawia to istny kabaret kretynskie uwagi czy lizanie d..... nikomu nie są potrzebne...tematy powinny być czysto informacyjne a robią sie z nich czasowe Shout Boxy (no chyba ze to główny element prowadzenia tematu)
Wiadomo do danego typu można dodać komentarz i poprzeć go dodatkowym argumentem lub nie zgodzić się z nim i nic więcej jednak naloty zrozpaczonych userów którym nie weszły kupony sprawiają ze przydało by się zaostrzyć kryteria i bezwzględnie karać userów za zbędne komentarze min. kartkami lub czasowym brakiem dostępu do tego działu ;)
 
matizoj33 0

matizoj33

Użytkownik
Zgadzam się w 100 % z Tommy , ludzie robią z tematów Vipów SB , teraz na przykład zrobili taki śmietnik w temacie Jemjogurt&#39;a . W temacie Vip powinny pisać tylko osoby do tego upoważnione.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no niby macie racje ???? ale jest ot teaz glupi pomysl :/ bo jak ktos ma cos sensownego do napisania to nie moze bo jakas blokada :/ wydaje mi sie ze dzial VIP bedzie jeszcze lepiej strzezony to bedzie w nim ladnie i schludnie ???? ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
naloty zrozpaczonych userów którym nie weszły kupony...
tzn mówisz o userach prowadzących temat? vide jemjogurt wczoraj. Nie wszedł typ = oszustwo, spisek, kpina.
Napisałem mu w temacie co sądzę o takim podejściu. Powinienem to zrobić na PW, bo w temacie potem ruszyła dyskusja na ten temat.

Co do komentarzy typu : &quot;super typ, skorzystałem i zarobiłem, co na dzisiaj&quot; to rzeczywiście są one bardziej jak zbędne i coś trzeba z tym robić.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
A co myślicie o czymś takim że jak piszemy normalnego posta to musi mieć co najmniej 10 znaków a gdyby w dziale Vipy tych znaków musiałoby być co najmniej np. 70 ? Wtedy wiadomo że juz jest jakaś konstruktywna wypowiedź i to taka która nie musiala być koniecznie wysłana za pomocą PM. Czy jest to w ogóle możliwe z technicznego punktu widzenia?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A co myślicie o czymś takim że jak piszemy normalnego posta to musi mieć co najmniej 10 znaków a gdyby w dziale Vipy tych znaków musiałoby być co najmniej np. 70 ? Wtedy wiadomo że juz jest jakaś konstruktywna wypowiedź i to taka która nie musiala być koniecznie wysłana za pomocą PM. Czy jest to w ogóle możliwe z technicznego punktu widzenia?
Niekiedy konstruktywna i mająca jakąś wartość wypowiedź składa się z jednego krótkiego zdania a bezsensowna paplanina to kilkuzdaniowy monolog. Raczej nie ma sensu, spamerzy i tak będą pisać.
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Podałem już jedną propozycje której chyba nikt nie czytał ale chce jeszcze cos dodac.

Do Administracji:
Zróbcie coś z tymi bałwanami którzy w dziale VIP piszą bzdury kiedy tylko komuś noga się powinie. Wystarczy przejżeć temat np dobrego typera jakim jest CALA. ciagle sie czepiają, w innych tematach jest tak samo.
Proponuje zrobić zakaz pisania, o którym juz ktos wspomniał. Pisali by tylko z rangą TYPER
cięzko sie czasami doszukać typów... tylko kłótnie i pomówienia
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Moja propozycja.
Zamknijmy SB ???? na zawsze
Wiecej osob sie na forum bedzie udzielac i nie bedzie rozmow siegajacych dna i kilometra mułu.
Wogole gadanina bezsensowa , kazdy moze poszukac na forum typow , stron ze statystykami i samemu cos wynalesc , a nie rozmowy bez sensu o tym samym.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Moja propozycja.

Zamknijmy SB ???? na zawsze

Wiecej osob sie na forum bedzie udzielac i nie bedzie rozmow siegajacych dna i kilometra mułu.
Wogole gadanina bezsensowa , kazdy moze poszukac na forum typow , stron ze statystykami i samemu cos wynalesc , a nie rozmowy bez sensu o tym samym.
Róbcie jak chcecie ale weddług mnie bez SB forum straci bardzo wiele.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Batigol, to forum sie zacznie rozwijac, jak przestaniesz spamowac w dziale vip-ow i wylewac tam swoje zale, ze Ci kupony nie weszly ! ( np. ostatnio w temacie Cali, wczesniej u kogos tez pisal glupoty, teraz juz nie pamietam) Az dziwne, ze moderatorzy sie toba jeszcze nie zajeli !
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Batigol, to forum sie zacznie rozwijac, jak przestaniesz spamowac w dziale vip-ow i wylewac tam swoje zale, ze Ci kupony nie weszly ! ( np. ostatnio w temacie Cali, wczesniej u kogos tez pisal glupoty, teraz juz nie pamietam) Az dziwne, ze moderatorzy sie toba jeszcze nie zajeli !
No dziwne, może zajmą się Tobą kiedy dam im screen z tym jak rekalmowałeś inny serwis na PW ????

Pozdrawiam
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja do działów z typami użytkowników już nie zaglądam wcale, zwłaszcza do działu ViP. Typy są nieczęsto, wiadomo, każdy ma swoje życie, jednakże jeśli są jakieś typy, to trudno je wychwycić w tym burdelu. Niech w dziale ViP piszą tylko ludzie z rangą typer! Reszcie zablokować...Co do typów użytkowników, nie zaglądam, bo większość ma zerową wartość merytoryczną...wniosek? Analizować samemu ????
 
S 0

szmal

Użytkownik
Widze ze duzo tematow, bardzo dobrych, godnych polecenia nadal znajduje sie kzs, kupony. Moze administracja powinna zalozyc temat gdzie uzytkownicy mogliby pisac o osobach ktore wedlug nich wyrozniaja sie. Oczywiscie propozycja musialaby byc poparta uzasadnieniem. Ulatwiloby to administracji wybieranie tematow. Az dziw bierze ze niektore tematy nadal nie znajduja sie w VIp.
CO o tym sadzicie?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widze ze duzo tematow, bardzo dobrych, godnych polecenia nadal znajduje sie kzs, kupony. Moze administracja powinna zalozyc temat gdzie uzytkownicy mogliby pisac o osobach ktore wedlug nich wyrozniaja sie. Oczywiscie propozycja musialaby byc poparta uzasadnieniem. Ulatwiloby to administracji wybieranie tematow. Az dziw bierze ze niektore tematy nadal nie znajduja sie w VIp.
CO o tym sadzicie?
Administracja obserwuje tematy. Wyróżniającym przygląda się szczególnie. Do Vipów trafiają osoby, które mają dobrą skuteczność, piszą analizy ale przez dłuższy czas. Osoby które mają interesujące tematy ale nie prowadzą go wystarczająco długo muszą poczekać...
 
Do góry Bottom