>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

G 6

gabiia

Użytkownik
Może nie dla dzieci Lukas, ale czy kobietom nie wolno tu wchodzić? jak wolno to ok , ale dla mnie&quot; ch... i kur... &quot; których user użył,to gorzej niż wypowiedź dziecka, to wypowiedź chamska jednym słowem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
To chyba normalne, ze osoby posiadajace wiekszy wklad w zycie forum beda lepiej traktowane w przypadku roznych problemow. Ciezka praca zasluzyli na wiekszy szacunek, zatem kary tez beda nizsze.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Redwitz dokładnie, ja już się nie wypowiadam. Chciałem żeby dosłownie zrozumiał to co miałem na myśli. Wiadomo chociaż o co mi chodziło.... Pytanie z innej beczki: czy &quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; zostały dożywotnio zamknięte ??
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A czemu nie sprawdzilo sie dawanie userow do vip typow pod wzgledem statystyk skutecznosci ?? To chyba najlepszyargument do vipow... ??
I o co mnij wiecej chodzi z ta reputacja ??
I 3cie pytanie juz o to kiedys pytalem, ale nie uzyskalem chyba odpowiedzi...Dlaczego nie ma cytowania selektywnego ?? Na kazdym powazniejszym forum jest taka oopcja i uwazam ja za bardzo wygodną i potrzebną...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Przypominam, że 26.10.2010 startuje sezon regularny w NBA i w związku z tym moje pytanie - czy jest w planach jakikolwiek sponsorowany konkurs na FB ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jako szary user chciałbym napisać iż sądze że nowy pomysł odnosnie awansu do działu VIP, jest dość słaby, powiedziałbym wręcz lepsze wrogiem dobrego i nie sądzę by się on sprawdził. Lepiej już żeby były w tym dziale nawet i 2-3 tematy z dawnymi wymaganiami, aniżeli sztuczne powiększanie ich liczby poprzez ułatwienie dostępu to tegoż działu.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Na pewno nie jest to idealne rozwiazanie, szanuje Twoje zdanie jednak uwazam zupelnie odmniennie. Sadze, ze obumarly dzial, ze znikoma garstka odwiedzajacych na samej gorze forum to kiepska wizytowka. Poprzedni system sie nie sprawdzil, z miesiaca na miesiac dzial zamieral, dlatego powrocilismy do starego rozwiazania. Jesli ktos zaproponuje lepsze, z pewnoscia je rozpatrzymy.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Na pewno nie jest to idealne rozwiazanie, szanuje Twoje zdanie jednak uwazam zupelnie odmniennie. Sadze, ze obumarly dzial, ze znikoma garstka odwiedzajacych na samej gorze forum to kiepska wizytowka. Poprzedni system sie nie sprawdzil, z miesiaca na miesiac dzial zamieral, dlatego powrocilismy do starego rozwiazania. Jesli ktos zaproponuje lepsze, z pewnoscia je rozpatrzymy.
Lucas, blagam. Jak byly stare zasady w VIPach to przynajmniej mialem pewnosc, ze siedza tam osoby z konkretnymi wynikami, osoba bedace na PLUSIE, a chyba o to nam wszystkim chodzi? Jak dla mnie ten dzial moze byc pusty i wcale nie straci na tym wizerunek forum, a dlaczego? Mogliscie byc jedynym forum, ktore trzyma rygor co do VIPow i zrobic z tamtego tematu naprawde loze NAJLEPSZYCH typerow, typerow, ktorzy moga udokumentowac swoje wyniki. Piszac udokumentowac mam na mysli okreslony yield, ktorym wczesniej sie kierowaliscie. Teraz mamy &quot;VIPy&quot; i VIPy, a szkoda, naprawde szkoda.
Szanuje to miejsce, jestem tutaj juz prawie 3 lata, dzien w dzien odwiedzam ta strone i widze co sie dzieje. VIP TYPY nie zmierzaja w dobrym kierunku. Wczesniejsza forma tzn okreslony yield troche mnie przerazil, ale co sie pozniej okazalo to byl znakomity pomysl. Pokazal nam ilu tak naprawde porzadnych typerow, powtorze sie- mam na mysli dodatni yield, jest na forum.
Forum samo w sobie jest na tyle popularne i znane, ze zaslanianie sie argumentem &quot;to kiepska wizytowka&quot;, moim zdaniem, jest nie na miejscu.
Pozdrawiam.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
3 aktywne tematy to jednak za malo aby robic dla nich specjalny dzial. Dzial prowadzony w poprzedniej formule, z czasem zniechecal kazdego typera, ktory sie tam pojawial. Glowne powody moim zdaniem to wlasnie koniecznosc prowadzenia statystyk, ktore nie dosc, ze byly dosc uciazliwe w dluzszej perspektywie czasu to dodatkowo szybko obnazaly one okrutna prawde o bukmacherce, o tym ze i tak zdecydowana wiekszosc graczy w koncu i tak jest na minus. A gdy kos byl dluzej na plus, dostawal wiele roznych propozycji i zaczynal robic kariere gdzie indziej, szybko zapominajac o naszym forum. Czy to bylo korzystne dla pozostalych uzytkownikow? Watpie.
 
sebos2 0

sebos2

Użytkownik
Witam a ja proponuję rozpocząć konkurs na najlepiej prowadzony temat przez gracza( np największa trafność kuponów w przeciągu jakiegoś tam okresu czas). Proponuję także organizowanie więcej i coraz to ciekawszych turniejów z nagrodami ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
3 aktywne tematy to jednak za malo aby robic dla nich specjalny dzial. Dzial prowadzony w poprzedniej formule, z czasem zniechecal kazdego typera, ktory sie tam pojawial. Glowne powody moim zdaniem to wlasnie koniecznosc prowadzenia statystyk, ktore nie dosc, ze byly dosc uciazliwe w dluzszej perspektywie czasu to dodatkowo szybko obnazaly one okrutna prawde o bukmacherce, o tym ze i tak zdecydowana wiekszosc graczy w koncu i tak jest na minus
No i co z tego że obnażały tą prawdę? przynajmniej każdy wiedział czy ma szanse coś ugrać na bukmacherce (m.in. do tego też służą statystyki) , było kilka tematów które były na plus i było też kilka graczy którzy wygrywali sporą kase i tacy gracze właśnie zasługują na miano &quot;Vipa&quot; , a że mało było takich graczy to już inna sprawa , w każdym razie z czasem pewnie pojawiało by się ich więcej , przynajmniej mnóstwo użytkowników (nie ukrywam że ja też do nich należałem) miało jakiś cel na tym forum aby dostać się do elity typerów którzy ogrywają buka.
Mówisz że nie ma sensu robić działu dla trzech typerów , ale ja ci powiem że na pewno jest dużo większy sens robić dział dla trzech znakomitych typerów którzy wygrywają jakąś kase niż dla bandy przeciętniaków którzy w większości o bukmacherce pojęcia nie mają i notorycznie topią w tym kase (może gdyby robili statystyki i &quot;obnażyli by okrutną prawdę &quot; jak to napisałeś , przestali by tą kase topić ).
Poza tym , nie widziałem jeszcze użytkownika który byłby zadowolony z tej zmiany , wszyscy tylko narzekają , czy to się nie liczy? moim zdaniem o takich zmianach decydować powinna większość ludzi z forum a nie kilka osób.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
http://forum.bukmacherskie.com/f59/ &lt;--- dalej sa tutaj tematy typerow prowadzacych statystyki. To jest az taki duzy problem, przejrzec kilkanascie niezlych tematow i wybrac typy z tych, ktore Ci najbardziej pasuja?
A co do obnazania prawdy o bukmacherce, niestety bardzo demotywujaco dzialalo to na typerow, gdy widzieli, ze i tak nie udaje im sie utrzymac dodatniego bilansu. Mimo iz byli dobrymi specjalistami, zniechecali sie do dalszego typowania na forum, co na pewno nie bylo pozytywnym zjawiskiem dla nikogo. Jeszcze troche i zostalyby tylko z 1-2 tematy aktywne. Na pewno nie bylo by problemu z wyborem typow...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mimo iz byli dobrymi specjalistami, zniechecali sie do dalszego typowania na forum, co na pewno nie bylo pozytywnym zjawiskiem dla nikogo
Jeśli byli by dobrymi specjalistami to utrzymanie Yieldu 5 % to byłby dla nich pryszcz , jeśli nie potrfili osiągnąc nawet tak żałośnie niskiego Yieldu , to nie mieli zbyt dużego pojęcia o bukmacherce , i jeśli statystyki ich zniechecały to powinni dać sobie spokój z obstawianiem , bo jeśli nie są wstanie osiągnąć takiego Yieldu to będą przegrywali tylko kase i im szybciej to sobie uświadomią tym lepiej. I nawet jeśli byłby w tym &quot;dziale Vip&quot; , jeden temat i byłby jeden człowiek który wychodzi na plus to było by to dużo wartościowsze niż zgraja cienkich typerów którzy przegrywają kase i za to dostali się do &quot;Vipów&quot; , niedługo będziecie tam brali osoby które najmniej przegrają :/

liczy się jakość a nie ilość

Dalej nie widze żadnego sensownego argumentu z twojej strony .
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Dalej nie widze żadnego sensownego argumentu z twojej strony .
A ja dalej nie widze sensownego argumentu z twojej strony, przemawiajacego za utrzymywaniem specjalnego dzialu dla 2 tematow. Obumarly dzial na samej gorze forum, ktory malo kto odwiedza, w ktorym prawie nic sie nie dzieje to naprawde kiepska wizytowka forum.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja mam pomysł na dział vip. Bo to co aktualnie nazywane jest typami WIAJPI, przyprawia niektórych o ból głowy. Bo co to za niby vipy, jak takie typy to poda 70% użytkowników tego forum.
Real
Ajax
Roger Federer
ako 4,21
stawka 10/10
Dla mnie bez sensu. Do tego planujecie niedługo otworzyć konto na fejsbuku co może zachęcić niektórych nowych użytkowników. Wejdą na pierwszą stronę i zobaczą jakże kuszącą nazwę dział VIP, no i wiadomo będą chcieli zobaczyć co tam się znajduje i się zarejestrują. Poprzeglądają tematy, zobaczą górę lodową minusów i tak zakończy się ich przygoda z tym forum.
Ja osobiście bym proponował, żeby użytkownicy w vipach chociaż pisali jakieś analizy co do spotkań, albo jaki jest powód ich typu, czy jakieś kontuzje, czy absencja czy jakaś informacja czy po prostu przeczucie. Myślę, że będzie najlepszym wyjściem bo nawet ten yield 5% to również trochę bezsensowna sprawa była. Bo teoretycznie trzeba było siedzieć 30 dni na forum praktycznie po 24 godziny, żeby mieć taki sam plus jak koleś z vip. Np. jak ktoś podał typ godzinę przed rozpoczęciem spotkania, a Ciebie akurat nie było na forum i taka sytuacja zdarzyła się parę razy w ciągu miesiąca, a typ wszedł to równie dobrze mógłbyś być na minusie i ten magiczny yield 5% traci swój sens.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Obumarly dzial na samej gorze forum, ktory malo kto odwiedza, w ktorym prawie nic sie nie dzieje to naprawde kiepska wizytowka forum.
No , teraz to się dzieje , 20 osób podaje typy na których jest do tyłu i ma ujemny Yield ???? , wejdzie tutaj sobie ktoś , popatrzy , i pomyśli sobie : &quot;to są vipy?&quot; jak tutaj są tacy vipowie to jaki Yield mają normalni użytkownicy? ???? . Masz racje to jest zajebista wizytówka forum .

Ja osobiście bym proponował, żeby użytkownicy w vipach chociaż pisali jakieś analizy co do spotkań, albo jaki jest powód ich typu, czy jakieś kontuzje, czy absencja czy jakaś informacja czy po prostu przeczucie.
Oby tylko nie pisali takich analiz jak Ty ???? , jeśli mało kto ma czas nawet na zrobienie statystyk (jak to pisał Lucas) to komu będzie się chciało robić analize do każdego meczu? (no chyba że by to wyglądało tak jak u ciebie , czyli 2 bezsensowne zdania które nic nie dają i koniec analizy)

bo nawet ten yield 5% to również trochę bezsensowna sprawa była. Bo teoretycznie trzeba było siedzieć 30 dni na forum praktycznie po 24 godziny, żeby mieć taki sam plus jak koleś z vip. Np. jak ktoś podał typ godzinę przed rozpoczęciem spotkania, a Ciebie akurat nie było na forum i taka sytuacja zdarzyła się parę razy w ciągu miesiąca, a typ wszedł to równie dobrze mógłbyś być na minusie i ten magiczny yield 5% traci swój sens.
Nie chodzi o to abyś zrzynał po kolei wszystkie typy tylko raz na jakiś czas zajrzał do Vipów i uzyskał jakiś ciekawy kupon . Magiczny Yield traci sens? a niby czemu? myślę że idea tego działu nie jest taka aby wszyscy stawiali takie same kupony jak koleś z vipów tylko aby można było zobaczyć kto tak naprawde jest najlepszym typerem na forum (w przy okazji i inni użytkownicy mogą nieraz skorzystać) , ranga &quot;typer&quot; i awans do &quot;Vipów&quot; to było swego rodzaju wyróżnienie dla którego powstawało 50 % tematów w dziale &quot;kupony ze statystykami&quot; , myślę że wiele osób założyło w ogóle sobie tutaj konto aby zostać tym vipem i mieć satysfakcje że jest się świetnym typerem.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
No , teraz to się dzieje , 20 osób podaje typy na których jest do tyłu i ma ujemny Yield ???? , wejdzie tutaj sobie ktoś , popatrzy , i pomyśli sobie : &quot;to są vipy?&quot; jak tutaj są tacy vipowie to jaki Yield mają normalni użytkownicy? ???? . Masz racje to jest zajebista wizytówka forum
Yield nie jest teraz jedynym kryterium przyjecia do Vipow. Poza tym dalej pozostane przy stanowisku, ze lepsze jest 10-20 tematow: cos sie dzieje, jest jakas roznorodnosc, ludzie chetniej tam zagladaja, kazdy moze wybrac cos dla siebie, niz dzial z 2 tematami na ktore malo kto chce spojrzec. Skoro nowa formula jest taka kiepska, to dlaczego teraz dzial odwiedza 5-6 razy wiecej osob niz przed reforma? Odpowiedz jest prosta, nie kazdy musi miec podstawione wszystko pod nos na gotowe, niektorzy lubia sobie poprzegladac i sami zdecydowac co zagrac a co nie. A w 2 tematach raczej niewielki mieli wybor.
Dalsza dyskusja w tej sprawie, nie bedzie prowadzic do niczego sensownego. Co osoba to opinia i oczekiwania, niestety nigdy nie zadowolisz wszystkich. Poza tym, wypowiadaja sie zwykle osoby majace jakis problem lub uwagi bo gdy komus odpowiada, spokojnie korzysta nie zawracajac nikomu glowy. A jak na razie, widze ze liczba korzystajacych z dzialu Vip Typy wzosla kilkukrotnie, wiec sami sobie odpowiedzcie, czy wiecej jest osob pochwalajacych reforme, czy nie.
 
Do góry Bottom