>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

majestic 0

majestic

Forum VIP
hehehe a jeszcze z kilka dni, tygodni temu narzekaliscie, na to ze nie ma konkursow... konkursy sa i bardzo dobrze, mozesz wygrac pare groszy a na ich liczbe nie ma co narzekac bo przeciez nie musisz brac udzialu we wszystkich.
aha dodam, ze jeszcze ze 2 czy 3 sie szykuja ;)
 
J 0

jabool

Użytkownik
dokładnie co z emotami w postach? to bardzo komplikuje napisanie czytelnego posta...
3-4 emoty to juz jest za duzo i nie da sie zapisac wiadomosci...
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
dokładnie co z emotami w postach? to bardzo komplikuje napisanie czytelnego posta...
3-4 emoty to juz jest za duzo i nie da sie zapisac wiadomosci...
Problem z emotami powinien juz byc rozwiazany, prosze sprawdzic.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
hehehe a jeszcze z kilka dni, tygodni temu narzekaliscie, na to ze nie ma konkursow... konkursy sa i bardzo dobrze, mozesz wygrac pare groszy a na ich liczbe nie ma co narzekac bo przeciez nie musisz brac udzialu we wszystkich.
aha dodam, ze jeszcze ze 2 czy 3 sie szykuja ;)
No to funiaście ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
nie wiem czy to tylko u mnie ale okno Szybkiej odpowiedzi nie jest aktywne a żadnych ikon o których mówi informacja &quot;Prosze kliknąć jedną z ikon Szybkiej Odpowiedzi aby aktywować to okno.&quot; nie widzę ????
a na ✅ w vbulletinie należy zaliczyć subskrypcję wątków - działa lepiej niż w phpBB bo podaje prócz adresata jeszcze treść posta ???? więc jak jakiś mądrala z 1 postem w temacie któregoś z VIP Typerów napisze coś głupiego, to nie trzeba klikać by to zobaczyć ???? :spokodfhgfh:
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
nie wiem czy to tylko u mnie ale okno Szybkiej odpowiedzi nie jest aktywne a żadnych ikon o których mówi informacja &quot;Prosze kliknąć jedną z ikon Szybkiej Odpowiedzi aby aktywować to okno.&quot; nie widzę ????
&quot;Ikona szybkiej odpowiedzi&quot; w którą musisz kliknąć, jest przy każdym poście w temacie (tam, gdzie jest ikonka &quot;cytuj&quot;, druga to &quot;cytowanie selektywne&quot;, a trzecia to właśnie &quot;szybka odpowiedź&quot;). Jak klikniesz w tę ikonkę, to okno będzie aktywne ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Przezywacie to jak &quot;male dzieci &quot; te forum nie jest od tego zeby wszystko cacy tylko zeby mozna bylo wymianiac sie informacjami itp. ????​
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
A ja mam pytanie dlaczego nie można zmienić nazwy tematu? Niby jest zmieniona a jednak jak wchodzę do działu z kuponami to ciągle widnieje stara nazwa...:-?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja powiem tak również na początku nie podobało się to wszystko ale pomyślałem dam szanse temu wszystkiemu każde forum musi iść do przodu i poprostu zmienić troszkę wygląd itd. moim zdaniem te &#39;&#39;nowe&#39;&#39; forum ma spore możliwości i nie długo, nie jeden z was powie o fajnie że jest taka czy inna opcja i dobrze że to wszystko się tak pozmieniało, Dajcie temu szanse i rację bytu a się nie zawiedziecie ;) W końcu adminstracja by nie zrobiła nic pochopnie.
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
A dla mnie jakos na pierwszy rzut oka widać że mniej osób pisze teraz posty. Nie wiem czemu . . . . trudniej?? A co do zmian to i tak każdy się przyzwyczai.
 
Do góry Bottom