>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Wszystko pięknie,tylko:&quot;
  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,&quot;



    Dlaczego nie mam dostępu do tego tematu?W czym moje wypowiedzi przeszkadzały?Albo chyba lepiej zapytać wprost-KOMU? I jeszcze jakbym mógł prosić, to czy mógłby ktoś napisać kto jeszcze dostał bana?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Kilka osób otrzymało blokadę na dostep do tego działu. Jeśli nie chcesz podzielić ich losu to pisz tylko na tematy bukmacherskie i nie wdawaj się w dyskusję poza sportowe.

Blokadę na dział Off Topic posiadają:
Jacekk, adqs, pete,1989, riki1, maszot, mindel, fabik10, Magiki, cygeiro, krzysztofix, other, michal1090

... i Ty możesz być następnym. Nie lekceważ zasad panujących na forum!
Z Dyskusji na tematy bukmacherskie
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Eee to widze ze znalazlem sie w zacnym towarzystwie:] A ten ban to na jakiś czas czy już do końca świata jestem wyłaczony z dyskusji?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Eee to widze ze znalazlem sie w zacnym towarzystwie:] A ten ban to na jakiś czas czy już do końca świata jestem wyłaczony z dyskusji?
Pewnie jak się poprawisz to administratorzy odblokują Ci ten temat.
Zresztą jest to jeden z najbardziej idiotycznych tematów na tym forum, sam nie mam dostępu do HP, ale jakoś nie płaczę z tego powodu, że nie mogę poczytać postów w stylu: &quot;1:0 !!! reaaall izi&quot; , &quot;1:1 :-// nieee&quot;, albo jakieś pytania, ma ktoś stream do X meczu.
Na prawdę nie ma za czym płakać, chyba że ktoś potrzebuje takiej dyskusji to może i bym zrozumiał jako tako.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Tak szczerze, to widzę pewną niespójność, sami mówicie, ze musicie iść na ilość a nie na jakość, z przyczyn marketingowych, chodzi o dział VIP, a teraz nagle robicie rygor. Bo baza się zaśmieca itp, wiec trzeba pójść w jakość. Wydaje się, ze idąc ku pierwotnej idei wystarczyłoby zaopatrzyć się w pojemniejsza bazę i było po problemie.Takie przemyślenie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie łącz tych dwóch rzeczy, czyli działu VIP z Hyde Parkiem. To dwie inne rzeczy. Co do bazy to nie jest z nią problem. Robiliśmy zmiany w dziale HP, a jednocześnie porządki. Niektóre tematy zostały usunięte, inne zamknięte, przeniesione, tak aby wszystko miało &quot;ręce i nogi&quot;.
Pozdrawiam
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Tak szczerze, to widzę pewną niespójność, sami mówicie, ze musicie iść na ilość a nie na jakość
Ja nie widze zadnej niespojnosci, gdyz stosowane srodki i zmiany sa zalezne od potrzeb i sytuacji. Nie w kazdym dziale moze byc tak samo a juz porownywanie Vipow i HP, mija sie z celem. Jedynie w dziale Vip musiala zostac zwiekszona ilosc tematow. Gdzie jest napisane, ze na calym forum? Dzial Vip obumarl, wiec nie bylo innego wyjscia. Za to w dziale Hyde Park, bylo duzo zbednych, zasmiecajacych baze tematow, wiec zrobilismy tam porzadki. Baza pomiesci znacznie wiecej tresci niz teraz ale jej wydajnosc powoli spada ze wzrostem ilosci gromadzonych materialow. Ogolnie na calym forum staramy sie stawiac na jakosc ale jesli gdzies byl zbyt duzy rygor co powodowalo brak aktywnosci userow, trzeba bylo ten rygor zmniejszyc.
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Nie wiem czy w odpowiednim dziale umieszczę mój post, ale chciałbym zasugerować administracji pewien pomysł. Otóż: czy byłaby możliwość, nie wiem jak to określić, utworzenia jakiegoś specjalnego programu który wysyłałby powiadomienia na tel. komórkowe. Chodzi mi np. o podanie ulubionego typera lub max 2, i za każdym razem jak dany gość przedstawi swoje typy na forum, zainteresowany otrzymuje taką wiadomość na telefon. Oczywiście wiązało by się to z wykupem jakiegoś abonamentu czy coś takiego. Może to jest śmieszne, ale mogłoby się to sprawdzić, osoby zajmujące się poprawną działalnością forum zyskały by dodatkową &quot;subwencję&quot;, a użytkownicy mieli by to czego chcą. Pozdrawiam
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Subskrypcja na telefon? No prosba... Moze jeszcze esemasiak od typerow? Co to portal spoleczniosciowy czy forum bukmacherskie?
Taniej Cie wyjdzie skorzystac z neta w telefonie i zapisac sobie ulubionych typerow w profilu.
Pozdro.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Eee to widze ze znalazlem sie w zacnym towarzystwie:] A ten ban to na jakiś czas czy już do końca świata jestem wyłaczony z dyskusji?
Siemanko!
Czy jest przewidziany jakiś konkurs siatkarski?
... i Ty możesz być następnym. Nie lekceważ zasad panujących na forum!
 
Do góry Bottom