>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oj other bardzo mnie smuci Twoja opinia o moderatorach. Sugerujesz, że jesteśmy mało odpowiedzialnymi &#39;pajacykami&#39;, którzy tak naprawdę dla forum są jak wrzód na tyłku :?: Tak to zabrzmiało. Rzadko poruszam takie kwestie, bo tego rodzaju obelgi mnie nie ruszają... Ale przesadzasz. Włożyliśmy wszyscy trochę czasu, wiedzy do tego by forum się stało najlepsze w Polsce o tej tematyce. Bardzo mnie irytują tego typu wpisy i są dla mnie w większości wypadków czymś w rodzaju ukazania swoich kompleksów przez osoby, które bez konkretnych dowodów atakują ludzi, którzy raczej mu nic nie zrobili, a jedynie wkładają sporo pracy i wysiłku w dalszy rozwój forum. Raczej, bo może akurat Mod1 dał UserowiX ostrzeżenie (być może nie zasłużone, ale od czego są Admini jak nie rozstrzygania takich sporów :?: ). Decyzje moderatorów czasami są jakie są, ale są po to by forum dobrze funkcjonowało, a nie by ukazać jaką to ma się wielką włądzę - bo faktycznie w tym momencie byłoby to żenujące. Skoro jesteśmy tacy &#39;be&#39; to czemu Ty nie włożysz czegoś w forum i krytykujesz :?: ????
Pozdrawiam.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Moja propozycja jak ktoś zada kolejne bezsensowne pytanie w stylu :
Jaki bukmacher , jak wypłacić kasę to przylepić mu do opisu np : &quot;Jestem mało myślący a wystarczyło kliknąć szukaj &quot; jak będzie trochę strachu spowodowane ośmieszeniem to może się zastanowią nad kolejnymi pytaniami które były setki razy poruszane na tym forum

Ps powinno być też przy pierwszych np 5 logowaniach na forum powinien wyświetlać sie komunikat pt: Zanim zadasz kolejne pytanie na które odpowiedz była na 99% kliknij SZUKAJ ,

Pozdrawiam
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
wzrok mi się psuje, czy jednak dobrze widzę i dział &#39;offtopic&#39; zniknął z forum ?
konkretnie chodzi mi o temat $licznotki oraz dyskusje.
jeśli tak to proszę o jak najszybsze przywrócenie ww. tematów.

muszę pozapisywać zdjęcia z tematów na komputerze, bo miałem czystkę. :grin:
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
wzrok mi się psuje, czy jednak dobrze widzę i dział &#39;offtopic&#39; zniknął z forum ?
O wzrok bym sie nie martwil, dostales blokade na ten dzial, dlatego nie jest dostepna dla Ciebie ta czesc forum.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
O wzrok bym sie nie martwil. Dostales blokade na ten dzial, dlatego dla Ciebie prawdopodobnie zniknal on z forum.
jakim cudem wyłapałem blokadę na HP, skoro nie dostałem żadnego ostrzeżenia &#39;forumowego&#39;, jak i słownego.
poza tym nie przypominam, sobie, abym wczorajszego wieczoru złamał regulamin forum.
sprawdź to!

dzięki.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W takich konkursach ludzie chyba typują &quot;na pałę&quot;, wybierając z oferty jak największy kurs, licząc na szczęście że się uda.
Osobiście jestem negatywnie do takiego konkursu, chociaż rozważamy kolejny konkurs ogólny.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W takich konkursach ludzie chyba typują &quot;na pałę&quot;, wybierając z oferty jak największy kurs, licząc na szczęście że się uda.
Osobiście jestem negatywnie do takiego konkursu, chociaż rozważamy kolejny konkurs ogólny.
ja bym proponował Ucztę Piłkarską na rundy wiosenne lig. Bo teraz niektóre ligi będą miały dłuższe lub krótsze przerwy a jak ruszą to można i z Ucztą się pobawić. Bardzo popularny konkurs to się stał. :cool:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Bez obaw. Wiemy jak bardzo podobała się Uczta Piłkarska więc wiosną przyszłego roku, możecie się spodziewać kolejnej edycji
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Proponowałbym przed rozpoczeciem każdego konkursu robic ogłoszenie z informacją o nim. Przez to ze nie zaglądałem czy sa nowe konkury nie zdązyłem sie zapisac:/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Proponowałbym przed rozpoczeciem każdego konkursu robic ogłoszenie z informacją o nim. Przez to ze nie zaglądałem czy sa nowe konkury nie zdązyłem sie zapisac:/
To oznacza, że trzeba na bieżąco śledzić forum.
Ponadto zawsze aktualne informacje o starcie/zapisach nowego konkursu są na Facebooku.
O momencie dodania typów na nową kolejkę w Lidze Typerów jest podawana informacja tylko na Facebooku.
Trochę własnej inicjatywy... jeśli chcesz startować w konkursach.
Niedługo pojawią się kolejne konkursy. Przygotowywane są te konkursy, póki Moderatorzy już te przygotowania widzą.
Wszyscy użytkownicy forum powinni uważnie śledzić forum.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
telprzem jeszcze może Ci wysłać telegram z informacją... Już nie przesadzaj, jakoś miejsca zapełniały się w mgnieniu oka i nikt nie narzekał. To Twój pech, że akurat się nie logowałeś etc.
 
porky 104

porky

Użytkownik
To oznacza, że trzeba na bieżąco śledzić forum. Ponadto zawsze aktualne informacje o starcie/zapisach nowego konkursu są na Facebooku.
O momencie dodania typów na nową kolejkę w Lidze Typerów jest podawana informacja tylko na Facebooku.

Trochę własnej inicjatywy... jeśli chcesz startować w konkursach.
A może ktoś nie uznaje takich portali jak Facebook?

Jak dla mnie bezsens..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A może ktoś nie uznaje takich portali jak Facebook?
Jak dla mnie bezsens..
Facebook to jedna z możliwości, którą podałem.
Nic nie jest lepsze dla użytkowników forum jak bieżące śledzenie tego co się dzieje.
Zamiast siedzenie non stop niektórych osób w dziale HP (czy np. w Twoim śledzenie tylko panela użytkownika) można rozejrzeć się po forum.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Facebook to jedna z możliwości, którą podałem.
Nic nie jest lepsze dla użytkowników forum jak bieżące śledzenie tego co się dzieje.
Zamiast siedzenie non stop niektórych osób w dziale HP (czy np. w Twoim śledzenie tylko panela użytkownika) można rozejrzeć się po forum.
Ok, jesteś fajny. ????

Ja akurat nie mam problemów z zapisywaniem się do konkursów, chodziło mi tylko o ten śmieszny Facebook bo zabrzmiało to tak jak &quot;nie masz konta na Face to nie wiesz co się dzieje na forum&quot; co jest dla mnie śmieszne. :]
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ok, jesteś fajny. ????

Ja akurat nie mam problemów z zapisywaniem się do konkursów, chodziło mi tylko o ten śmieszny Facebook bo zabrzmiało to tak jak &quot;nie masz konta na Face to nie wiesz co się dzieje na forum&quot; co jest dla mnie śmieszne. :]

To oznacza, że trzeba na bieżąco śledzić forum.
Ponadto
zawsze aktualne informacje o starcie/zapisach nowego konkursu są na Facebooku.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Przecież to żadna filozofia przejechać sobie niżej czy wyżej i spojrzeć na konkursy czy nie ma żadnego nowego.
Dla osób siedzących w HP to też żaden problem, bo często w przypadku nowego konkursu modzi wrzucają info do HP.
Przecież konkursy nie są obowiązkowe i to userzy muszą chcieć je zauważyć i chcieć wziąć w nich udział.
 
porky 104

porky

Użytkownik
No dobra ale powiedzmy, że chodzi mi w tym przypadku akurat o Ligę Typerów i nie rozumiem czemu akurat tylko tam są zamieszane informacje o tym konkursie..
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No dobra ale powiedzmy, że chodzi mi w tym przypadku akurat o Ligę Typerów i nie rozumiem czemu akurat tylko tam są zamieszane informacje o tym konkursie..
W przypadku Ligi Typerów nie ma zamykania zapisów. W każdym momencie możesz zapisać się do konkursu poprzez podanie typów na daną kolejkę.
Teraz rozumiesz?
Jeśli nie... to przykro mi. Ale powoli przyzwyczajam się, że ciągle coś Ci się nie podoba. Niektórzy tacy są.
Pozdrawiam.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No dobra ale powiedzmy, że chodzi mi w tym przypadku akurat o Ligę Typerów i nie rozumiem czemu akurat tylko tam są zamieszane informacje o tym konkursie..
A jak to sobie wyobrażasz na forum, wysyłanie PW do każdego usera, który bierze udział w konkursie, przed nową kolejką :?:

I tak by było źle, bo wtedy ktoś by powiedział, że nie zalogował się i na gg albo maila mu powinni info podesłać.

W Lidze Typerów wiadomo, że kolejka jest co każdy piłkarski weekend, z rzadka częściej.
Jeżeli komuś tak zależy na tym konkursie, to niech sobie ustawi w zakładkach Ligę Typerów i zajrzy codziennie czy przypadkiem nie ma nowych możliwości typowania, to jest kwestia 10 sekund, no może pół minuty przy bardzo wolnym necie. Tyle czasu dziennie chyba każdy może wygospodarować.

A Facebook jest tylko pewnym udogodnieniem dla userów, nie trzeba z tego korzystać. Na Facebooku jest prosta sprawa, wrzucasz posta i już wszyscy wiedzą, że jest nowa kolejka, nie trzeba wysyłać PW do wszystkich.
 
Do góry Bottom