>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Problem polega na wyznaczeniu odpowiedniej granicy, kogo karać, a kogo nie. Jedni raportują posty użytkowników, którzy przeginają. Takiego pana można czasowo zbanować lub po prostu dać mu kartkę.
Jeśli się to zrobi, pozostała część użytkowników stwierdzi, że na forum jest komuna, cenzura itd. Odpowiedni szeryf jeszcze się nie narodził widocznie ;)
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Pierw zamknęli czat na Livesports gdzie można było w miarę sobie pogadać o bukmacherce(fakt potem to był jeden wielki spam i burdel). Ale były opcje ignoruj i taki delikwent znikał
Teraz ten dział, no nic tak to już bywa.
Tylko 1 mnie zastanawia czy nie boicie się iż grupy osób które tutaj udzielały się w HP (osoby kompetentne) stworzą sobie swój taki czat mało tego podkradną wam ludzi? Przecież forum będzie spamowane tego typu rzeczami i w końcu ludzie pójdą.
nie ma już nigdzie tego typu czatów gdzie można było porozmawiać na bieżąco z ludźmi i nie tylko o bukmacherce.
Nie ulega wątpliwości forum straci mało tego dużo straci, będzie mniejsza frekwencja na forum dużo mniejsza.
Teraz kolejna sprawa, piszecie iż HP to większość wpisów była bezużyteczna bezsensowna, gdyż były wpisy typu &quot; Juve Karny&quot; &quot;MU Gol&quot;
A teraz zadam pytanie czy pewne osoby wiedzą co jest jest CHAT??
niby wpisy bez użyteczne ale i też nawet pomocne. Będąc na jakimś przyjęciu czy na mieście mając telefon, Juventus na kuponie wolałem wbić na HP by usłyszeć JUVE KARNY!! niż wejść na strony bezpośrednio z wynikami relacjami.
Mówicie nie raz trzeba było przekopywać temat z kilkoma wpisami sensownymi, kto chciał to przekopywał a kto nie to nie. Kto chciał wchodzić na HP to wchodził kto nie to nie.
To nie jest rozwiązanie zamykanie tego tematu, rozwiązań jest wiele ale pewne osoby poszły na łatwiznę to jest najgorsze ja rozumiem na forum w tematach ogólnych mniej osób się udzielało niż w HP ale to było serce forum i zostało usunięte.

I na koniec 1 sprawa, winujecie użytkowników iż sami narobili ten bajzel a rzeczywistość jest inna.
-Są ignory(gdzie ktoś pisał bzdury dostawał haka i nikt go nie słuchał normalny)
- Są moderatorzy zawsze ktoś był na forum to nie jest tak że np&quot;Ramzesa&quot; musi siedzieć 24h by pilnować porządku w HP wystarczyło zgłosić na PW moderatorowi który był w danym czasie na forum by dac komuś ostrzeżenie, ale to zazwyczaj było także ja nie odpowiadam że ten temat bo mam inny temat.

Oczekujecie od ludzi by zawsze było wzorowo, kulturalnie, z przedziałkiem na włosach z słownikiem w rękach, a to jest internet ludzie wchodzili tu dorośli(co niektórzy) więc nie oczekujecie że będzie wszystko jak wy chcecie.
Dużym błędem było to iż ludzie monitorujący jak wcześniej pisałem dość często ulegali ktoś złamał regulamin to nie dostał ostrzeżenia (a jedynie reprymendę &quot;Uspokój się bo dostaniesz ostrzeżenie) Lub nic bo byłem jego znajomym bo ma rangę Vip czy znawca czy jest od kilku lat na forum ma 1mln reputacji a to nie powinno tak być ! złamałeś regulamin musisz ponieść karę stosowną , bo inny widząc to, aha on dostał jedynie reprymendę to ja mogę sobie pozwolić też na złamanie regulaminu i też dostanę.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Każdy temat możesz subskrybować. Na górze strony masz taką zakładkę jak narzędzie wątku &gt; subskrybuj ten temat. Wystarczy, że borzos będzie wrzucał tam swoje typy, jak robił to przez pewien czas.
Tzn. nie zostanie utworzony ogólnodostępny temat Live dla wszystkich użytkowników tylko jak wczesniej wspomnialem nalezy zasubskrybowac kilka/kilkanaście podtematów?
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Jeśli się to zrobi, pozostała część użytkowników stwierdzi, że na forum jest komuna, cenzura itd. Odpowiedni szeryf jeszcze się nie narodził widocznie
Hmm.. a co jakby wyznaczyć 2 modków na HP(dntb), dać ze starych albo zrobić nowy nabór? Takie Szeryfy HP?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Będąc na jakimś przyjęciu czy na mieście mając mając Juventus na kuponie wolałem wbić na HP by usłyszeć JUVE KARNY!! niż wejść na strony bezpośrednio z wynikami relacjami.
Jak jesteś na przyjęciu to cieszysz się z tego, a nie sprawdzasz czy ktoś napisze juve karny. Jest aplikacja livesports i wyniki sprawdzisz tam szybciej niż w hp.
Tzn. nie zostanie utworzony ogólnodostępny temat Live dla wszystkich użytkowników tylko jak wczesniej wspomnialem nalezy zasubskrybowac kilka/kilkanaście podtematów?
Tak, trzeba subskrybować kilka tematów. Jeden zbiorczy temat się nie sprawdzi raczej, bo będzie to klon dntb.
Hmm.. a co jakby wyznaczyć 2 modków na HP(dntb), dać ze starych albo zrobić nowy nabór? Takie Szeryfy HP?
Było tak w czasach, kiedy modów było przeszło 40. Porządku 100% i tak nie było. DNTB porównałbym do działu tenis, gdzie czyszczenie można porównać do syzyfowej pracy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Jak jesteś na przyjęciu to cieszysz się z tego, a nie sprawdzasz czy ktoś napisze juve karny. Jest aplikacja livesports i wyniki sprawdzisz tam szybciej niż w hp.
Ale to przyjęcie może być &quot;Nudne&quot; i z grzeczności musisz zostać do końca i ja wolałem to usłyszeć od ludzi z forum niż z bezpośrednio od źródła i nie zgodzę się iż jest szybciej.
Jak sobie wyobrażacie np coś takiego jest sobota mnóstwo meczy wchodzisz po pracy na livesports, patrzysz na wyniki hmm co tu postawić, nie jesteś w stanie otworzyć sobie wszystkich meczy i oglądać po kawałku każdy z nich jak kto gra i na kogo warto postawić.
Na Hp mogłeś sobie wejść i zapytać jak gra Milan? Osoba oglądająca mogła powiedzieć co nie co.
Macie w dup... użytkowników i tyle na ten temat.
Elo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Macie w dup... użytkowników i tyle na ten temat.
Dzięki za docenienie prac wielu ludzi na tym forum. Gdyby było tak, że mamy użytkowników w dupie to byśmy nie robili nic, dosłownie nic. Tak widzimy potrzebę zmiany, a dntb to nie całe forum i nie możesz być głosem większości.
Dostaję reputacje za poprzedni post i prywatne wiadomości od ZWYKŁYCH USERÓW, którzy pochwalili decyzję o zamknięciu dntb. Jak widzisz, tu nie ma jednego rozwiązania, bo zawsze będą osoby zadowolone i niezadowolone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
L 516

lipny

Użytkownik
Ostanie pytanie:
Jestem nowy, Forum od 3 m-cy, HP od kilku tygodni przeglądam, może nie rozumiem ale..
Czy głównym celem forum.bukmacherskiego nie jest jak najczęstsze wygrywanie, podawanie trafnych typów? Bo, być możę dla administracji niestety, ale nawet z krótkiej obserwacji wnoszę że HP był w tym lepszy niż działy tematyczne.... Dzięki Panowie
Odwiedznie DNTB nie było obowiązkowe wiec czemu ktos sie cieszy ze zostało zamkniete...
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Dzięki za docenienie prac wielu ludzi na tym forum. Gdyby było tak, że mamy użytkowników w dupie to byśmy nie robili nic, dosłownie nic. Tak widzimy potrzebę zmiany, a dntb to nie całe forum i nie możesz być głosem większości.
Dostaję reputacje za poprzedni post i prywatne wiadomości od ZWYKŁYCH USERÓW, którzy pochwalili decyzję o zamknięciu dntb. Jak widzisz, tu nie ma jednego rozwiązania, bo zawsze będą osoby zadowolone i niezadowolone.
Przede wszystkim Ramzesa ja do ciebie nic nie mam, pracę wykonujesz i kiedy trzeba było pomagałeś. Takim radykalnym posunięciem nasuwa się tylko ta jedyna myśl..
Powtarzam po raz kolejny to nie jest jedyne rozwiązanie, spróbujcie to przedyskutować i spróbować innych rozwiązań, a jesli to nie pomoże wtedy rozważyć bardziej radykalne posunięcie.
Może i mnie poniosło z tym stwierdzeniem co niektórzy moderatorzy mogą się czuć urażeni bo wykonują wzorowo swoją pracę ale jest też kilku głupków co to stwierdzenie jest skierowane do nich.
Czemu w co niektórych tematach jest burdel kto jest za to winny nie raz tego typu kłótnie w ogólnych tematach trwają po kilka godzin.
&quot;Typy Dnia&quot; po co jest ten temat? chyba dla Spamerów &quot;Fixami&quot;
Kilka razy zgłaszałem Konradowi gdyż taki wpis wisiał z 3-4h choć moderator był na forum ale też zgłaszałem to XXXX moderatorowi który miał to gdzieś, potem się dziwicie iż nie panujecie nad userami.
Komu się podoba to że znikło HP? Chyba tym co wcześniej mieli bana na ten temat (zapewne za nic) albo ci co robili ten burdel.

dntb to był temat to luźnych rozmów , wiec oczekiwaliście iż będą tam rozmowy &quot;jak na pogrzebie&quot;
Nie był to temat obowiązkowy.Pomimo tego całego zamieszania i nie raz sytuacji jakie tam były było na Poziomie, bo jeśli ktoś napisał nadal ty wuju to drugi zaraz mu zwracał uwagę.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dostaję reputacje za poprzedni post
????
dobra żeby nie było, mam propozycję
Jeden zbiorczy temat się nie sprawdzi raczej, bo będzie to klon dntb.
Ja myślę że można by zrobić taki temat który nie był by klonem. Wystarczy kilka prostych i klarownych reguł gdzie nie będzie miejsca na zbytnią interpretację dla modów.
Dopuścić tylko trzy rodzaje wpisów:
-typy
live lub przedmeczowo, z zastrzeżeniem by nie rozliczać co chwilę tylko powiedzmy raz na dobę by nie było spamu
-wnioski
Ktoś ogląda dane spotkanie to może napisać kilka słów o nim. Tylko tu też zastrzeżenie żeby nie było to za często co by pusiaki po każdym przełamaniu nie pisały. Powiedzmy w przerwach między połowami/tercjami/kwartami/setami itp.
-pytania/linki
dopuścił bym jeszcze pytania o składy i streamy no i linki w odpowiedziach,
linki do info o kontuzjach
Nic więcej.
Za pierwsze złamanie żółta, drugie ban tygodniowy itp.
Dostęp od roku stażu i 100 reputacji (chyba są takie techniczne możliwości?).
Oczywiście władzy musiałoby się chcieć przypilnować tego i rygorystycznie karać by nie było burdelu. Ale uważam że jest to do zrobienia, taki temat na pewno miał by mniej stron, tempo powstawania było by wolniejsze, był by bardziej przejrzysty - czyli łatwiejszy do moderowania.

Nie do końca mi na rękę, nie będę miał już gdzie podogryzać elicie forumowej i pośmiać się z naszej rodzimej ligi...
Ale taki temat wyciągnie i skoncentruje w jednym miejscu wszystko to co było najbardziej przydatne dla typera w &#39;dyskusjach&#39;. A i lepiej chyba wyciągnąć te posty do osobnego tematu niż co chwilę usuwać w tych Waszych mitycznych &#39;działach&#39; pytanie o streamy czy jak idzie Manchesterowi ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
-wnioski Ktoś ogląda dane spotkanie to może napisać kilka słów o nim. Tylko tu też zastrzeżenie żeby nie było to za często co by pusiaki po każdym przełamaniu nie pisały. Powiedzmy w przerwach między połowami/tercjami/kwartami/setami itp.
utopia - nie do ogarnięcia..
....Panowie/Panie moderatorzy macie archiwum poprzednich DnTb przejrzyjcie zobaczcie kto nagminnie łamał reguły i dajcie kartki/bany co tam uważacie za słuszne/ ja wiem ze żeby stosowac sie do wszystkich reguł dntb to 99% userów z banem by było...
.... napinacze, szukajacy zaczepki, chcący komuś tam dos..ć- tacy ludzie zawsze byli, są i będą....jednak jest archiwum czyli materiał do analizy...
....zaraz ktoś napisze, że jest 100 tys userów - no tak ale w HP pisze moze z 1000 userów/ choc to i tak liczba chyba na wyrost
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Dzielny i nieustraszony Zuchman przesyła swoją opinie:
Panie &amp; Panowie!
Po pierwsze! Zastanówcie się do czego służy forum bukmacherskie?
Mnie się wydaje że do ograbiania buków, ale mogę się mylić... ????
Moderatorom chyba chodzi obecnie o rozwój forum, więc może tu jest jakiś problem? Jeżeli chcecie rozwijać forum, to sorry ale chyba nie tędy droga, baaa śmiem twierdzić że większość użytkowników po prostu zrezygnuje z korzystania i zacznie grać na własną rękę... o to Wam chodzi? Większość użytkowników gra na żywo, a działu do gry live tutaj niestety nie ma. DNTB był jedynym miejscem zbiorczym, gdzie wszyscy mogli podawać typy live.
Piszecie że burdel w HP itp... Jesteście Moderatorami, bo tak świetnie znacie się banowaniu i zarządzaniu forum, czy po prostu dostaliście tą rangę za Waszą wiedzę, którą podzieliście sie na forumku? Jak dla mnie to są dwie różne rzeczy... może lekko powiązane, ale zamiast komentować, prostować fakty, to omijacie je szerokim łukiem. A może to częściowo Wasza wina że nie potraficie pilnować porządku? Przykład? Od dwóch miesięcy proszę aby zablokować użytkownika &quot;Klata&quot; i co? Efektów brak! Podpowiadałem co zrobić i jak, ale nikt się nie interesował. Nadal mógł wypisywać swoje &quot;co XXX odpierdala?&quot; Kolejny przykład to taki, przez który ja przestałem pisać w działach. Moderator KubaMajcher (czyli obecnie qBali) zaczął usuwać posty których treść była sprzeczna z jego teorią. Po co mam pisać w dziale jak za chwilę mój post zostanie usunięty? Takich osób jak ja jest więcej... np. Szef który się już wypowiedział. Ja się pytam - po co mam pisać coś w dziale, jak zaraz to ktoś usunie? Zamiast podyskutować, porównać argumenty?
Zamiast odwalać robotę jak najlepiej, korzystać z typów, wyciskać z buków many many, to Wy zamykacie najbardziej dochodowy dział... Zamykacie kopalnie pieniędzy. Zamykacie w szafce piłkę, jak dzieciom w podstawówce, które coś przeskrobały i nie mogą pokopać na przerwie na boisku... Jesteśmy dziećmi czy dorosłymi ludźmi 18+??? Noooo chyba że pracujecie dla bukmacherów i chcecie ograniczyć nasze zyski...??? Albo nie chce Wam się zajmować tym działem?
@Ramzesa
Pisałeś o typach we własnych tematach.
Nie wyobrażam sobie mieć otwartych 30 zakładek z typami live od wszystkich zaufanych użytkowników, odświeżać ich co 5 sekund bo nie wiem czy coś zagra wartego uwagi na live? Są to osoby którym zawdzięczam kilka dobrych PLN na koncie, osoby których podziwiam za wiedzę, którym zacząłem ufać... Są wśród nich między innymi osoby które wypowiadały się w tym wątku. Niestety nie każdy z nas jest Bogiem i ma nieograniczoną wiedzę. W DNTB były osoby które sobie pomagały i chwała im za to! Były też osoby które przeszkadzały i może nimi trzeba było się zająć? Zrobił się burdel, trzeba było go za wczasu posprzątać... teraz jest kumulacja i wszystko wybuchło z opóźnionym zapłonem. My też nie jesteśmy do końca bez winy, ale prawda jest penie po środku.
Gdzie mamy podzielić się sytuacją z boiska jak nie w temacie DNTB? W działach tematycznych? Nikt nie jest w stanie ogarnąć wszystkich meczów na live, a dzięki takim wpisom, jak X źle nadepnął - kontuzja, drużyna Y zaraz spuchnie, Z z kolei kopnąłem w kępe trawy, a Suarez znowu kogoś ugryzł. ;)
Spróbujcie obejrzeć sobie w sobotę o godzinie 16:15 mecze ligi niemieckiej i angielskiej. Jest to około 10 meczów w danej chwili. Nie da się wyciągnąć wniosków ze statystyk danego meczu... Głupie wpisy? Nie sądze.
Z mojego przykładu! Nie oglądałem dwóch meczów z MŚ w siatkówkę, bo mnie nie było i co robię? Wchodzę w DNTB i szukam godziny w której mecz się odbywał i co widzę? Drużyna A grała życiówkę, Drużyna B przestój, niewykorzystane kontry. W piłce nożnej to samo - 500 słupków, 100 kontr niewykorzystanych, pełno sytuacji bramkowych.. To samo mogę powiedzieć o innych dyscyplinach. Co z tym robię? Wykorzystuję tą wiedzę do analizy kolejnego spotkania!!! Proste wpisy, ale bardzo przydatne!
Kto ile czasu kto spędza przed PC Was obchodzi? Wasze życie? NIE! Przejmujecie się tym? Posiadamy własny rozum czy NIE? Każdy planuje swoje życie jak chce. Jeżeli dział DNTB pomaga przeżyć je lepiej większości użytkownikom, to dlaczego go zamykać? Ktoś podaje typ to obowiązkiem jest go zagrać? Posiadamy własny rozum czy NIE? Takie rzeczy nie powinny mieć wpływu na nas.
Zostałem zbanowany wczoraj na forum za link do Haxballa, który podałem wczoraj w dziale Gry. Chciałem dać Wam zajęcie na czas braku DNTB (poharatać w gałę ;)) oraz możliwość do wypowiadania się na czacie w sprawach bukmacherskich, której Wam brakuje. Wczoraj dołączyło ok 20-30 osób, miałem pełny serwer, nie chciałem Wam ukraść użytkowników, tylko znaleźć wyjście. Wszyscy pytali kiedy odwołacie decyzję itp. Był też poruszany temat alternatywy działu DNTB, ale takiej niestety nie znaleźliśmy. Myśleliśmy Shoutboxie czy nawet komunikatorze głosowym typu Skype, albo TeamSpeak3. Jednak po dłuższych przemyśleniach stwierdzam, że najlepszą opcją był i mam nadzieję będzie dział DNTB. To co zapisane w dziale nigdy nie zginie, każdy będzie maił do tego dostęp i informacje z których będzie mógł korzystać (tak jak ja opisałem wyżej).
Dzisiaj również założyłem serwer w śmiesznej jakby nie było gierce. Przewinęło się około 20 osób? Nei wiem, nie liczyłem.
Dzięki uprzejmoście użykownika @yamakashi, @Grembi mogę dodać kilka słów od siebie. Takich osób, które postawiły się za moimi plecami było wielu i każdy z nich chciał wkleić tych parę słów ode mnie. Znając życie po 5 minutach post zostanie usunięty, ale... może się uda. ;)
Drodzy Moderatorzy! Mam do Was szacunek za Waszą wiedzę, za to co robicie! Ale zastanówcie się też sami czy wina nie leży po środku i czy Wy też trochę niezadbaliście swoich obowiązków jako administratorzy tego forum. Nie spycham na Was winy, tylko próbuję dojść do jakiegoś porozumienia. Podsumowując ✅ i ⛔ zamknięcia stwierdzam jak większość, że na zamknięciu działu DNTB stracą wszyscy...
Proszę przemyślenie na spokojnie jeszcze raz wszystkich plusów i minusów, oraz o pomyślne dla NAS wszystkich rozptrzenie wniosku o nowym otwarciu tematu DNTB. ;) Wstawcie sobie odpowiedni znak, kto jest ważniejszy na tym forum (&lt; &gt; =):
MY...BUKMACHER

Z poważaniem,
Zuchman
E. mogę się nawet podjąć banowania tych wszystkich klaunów typu &quot;Klata&quot;
E2. Gdzie będę wklejał link do Haxballa? Zaraz sezoz się zaczyna, a potrzeba treningów co niektórym!
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Z wieloma zdaniami się mogę zgodzić, że szkoda zamknięcia DntB ale jest też kilka, które ewidentnie pokazują, że człowiek nie potrafi się zachować i to jest przyczyną zawieszenia tamtego tematu.
Mnie do działów to w zasadzie zraził pewien moderator. Kumaci wiedzą. O sobie pisał Ja z wielkiej litery, a kto miał inne zdanie tego gnoił i mieszał z błotem na każdym kroku lub w co drugim poście.
ojojoj &quot;Gbur Rażąco Złośliwy Egoistyczny Sukinkot I Ogólnie&quot; zły moderator starał się trzymać swój dział na poziomie i nie chciał pisania głupot tak Cię mocno skrzywdził, że ukojenie znalazłeś tylko w DntB?
Właśnie przez takie napinki między userami, które przeradzały się w kłótnie na 50+ stron, które robiły burdel z tematu i przesłaniały pytania o przebieg meczu, o typie, o opiniach itd. Wystarczy wejść w temat o wyborach do PE gdzie było 3-4 userów na okrągło wyzywających się od lewaków, komuchów, przytykając wyższość JKM nad resztą i na odwrót.
Tym zielonym ustroje się pomyliły i myślą, że to my jesteśmy dla nich Coś jak w PRL. A to oni są do NASZEJ dyspozycji.
Czyli co?
Ignorują głupie posty = niic nie robią.
Usuwają offtop, dają kartki &quot;recydywistom&quot; = cenzura
Zamykają DntB = nie radzą sobie
Takie wrażenie wyciągnąłem z Twojego postu.
Po prostu cały problem wynika ze złej pracy części moderatorów którzy nie wykonują swojego zadania
Nie. Problem siedzi w użytkownikach, którzy zachowują się jak zwierzęta lub gorzej - jak gimbaza, do których nie dociera, że DntB czy inne tematy to nie jest ich prywatne podwórko, gdzie mogą robić co chcą.
Dopuścić tylko trzy rodzaje wpisów:
Też nie przesadzajmy. Pytania typu: &quot;kto z Poznania może polecić fajną knajpkę&quot;bo akurat przyjechał albo &quot;jakie buty polecacie w góry&quot; czy &quot;widzieliście już skradzione zdjęcia JLaw&quot; nie powinny być karane, bo DntB to jednak luźniejszy temat i - o ile nie przerodzi się ta dyskusja na 50+ stron albo jakaś napinka - to jest całkowicie w porządku. Wolę to niż 3 strony spamu &quot; juve karny&quot;.
A co do ograniczonego dostępu - jestem jak najbardziej na tak.
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zupełnie nie rozumiem tego poruszenia po zamknięciu Dyskusji. Jak dla mnie wystarczy przeczytać ze zrozumieniem co napisał Vader i wszystko będzie jasne:
Za jakiś czas (np. kilka dni) zostanie otwarty. Każdy z towarzystwa &quot;wzajemnej adoracji&quot; niech się zastanowi nad tym po co ma służyć ten temat.
Gdy temat zostanie ponownie otwarty i ponownie będą pojawiały się idiotyczne posty/dyskusje ponownie zostanie zamknięty - może to czegoś was nauczy.

Polecam ponownie przeczytać w wolnym czasie jaki jest cel i zasady tego tematu ==&gt; KLIK &lt;==
Chyba to dość jasno wyrażone, że zamknięcie tego popularnego tematu jest czasowe, a te parę dni ma posłużyć do ochłonięcia co poniektórych. Jeśli wszystkim innym normalnym userom taka przerwa od DNTB wydaje się nie do przetrwania, to obawiam się, że nie jest z wami najlepiej i może taki przymusowy odwyk dobrze się wam przysłuży.
Przypuszczam, że po jakiejś przerwie temat po jakichś gruntownych zmianach w organizacji czy regulaminu tegoż zostanie ponownie otwarty. A taka przerwa przynajmniej się przysłuży temu, że niektórzy w ogóle dostrzegą, że na Forum są też inne działy.
Dlatego w takim kontekście trochę śmiesznie brzmią te wszystkie strzeliste deklaracje: &quot;Zawieszam działalność!&quot;, &quot;Moja noga tu więcej niepostanie!&quot; itd. A wystarczyło przeczytać uważnie co napisał Vader w poście zamykającym.
---------------------------------------
Tylko jedno mnie martwi, taki dziwne szczucie na Modów, że sobie nie radzą, że powinno się wymienić wszystkich itd (Na kogo? macie kandydatów?!).
Otóż chciałem wyjaśnić, bo może niektórzy tego nie wiedzą. Moderator to nie narzucona w z góry władza. Moderator to zwykły user Forum, który poprzez swoją działalność typerską na Forum sprawdził się jako solidny typer (wcale nie musi być ekspertem z bukmacherskim Noblem na koncie), uzyskał pewną renomę czy pozytywną reputację (w tym normalnym tego słowa znaczeniu, nie cyferki pod nickiem), cieszy się poważaniem innych userów i dzięki takim cechom daję jakąś gwarancję, że zaopiekuje się powierzonym mu działem.
Jednym słowem Moderator to też user i członek tego Forum, więc robienie jakichś konfrontacji &quot;my-oni&quot; jest z definicji bez sensu. Wiekszość Moderatorów od zwykłego usera różni się tym, że może edytować posty i tematy w wybranych działach które ma pod opieką i w ten sposób go organizować. Tylko tyle i aż tyle.
Tym zielonym ustroje się pomyliły i myślą, że to my jesteśmy dla nich :grin: Coś jak w PRL. A to oni są do NASZEJ dyspozycji.
Forum powinno być dla forumowiczów, a nie dla modów i adminów. Mody powinni służyć forumowiczom w myśl zasady klient nasz Pan. A admini są od liczenia kasy.
Jeśli zarządca tego nie pojmuje, to forum zginie w natłoku internetów. Bo to co robi, to nie jest biznes.
Sorry, stary.. ale chyba ci się coś popieprzyło konkretnie.
Forum to PRL, a ty pewnie to Anna Walentynowicz strajkująca na swojej suwnicy?
Come on, bez jaj..
Modzi są dla ciebie i zasada &quot;klient nasz pan&quot;?
Gdybyś mi płacił, to byłbyś moim klientem i wtedy zgoda, wymagaj wszystkiego co chcesz. Przypominam tylko, że Moderator to funkcja społeczna, całkowicie dobrowolna, nie wynagradzana i może warto byłoby okazać trochę szacunku osobom, które dobrowolnie, z własnej woli poświęcają swój wolny czas, żebyś ty miał gdzie zajrzeć i co przeczytać. Tym bardziej by to było wskazane tym, którzy mają w dupie takie pierdoły, bo są stworzeni do wyższych celów w DNTB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
grembi 70

grembi

Użytkownik
Zupełnie nie rozumiem tego poruszenia po zamknięciu Dyskusji. Jak dla mnie wystarczy przeczytać ze zrozumieniem co napisał Vader i wszystko będzie jasne:
Chyba to dość jasno wyrażone, że zamknięcie tego popularnego tematu jest czasowe, a te parę dni ma posłużyć do ochłonięcia co poniektórych. Jeśli wszystkim innym normalnym userom taka przerwa od DNTB wydaje się nie do przetrwania, to obawiam się, że nie jest z wami najlepiej i może taki przymusowy odwyk dobrze się wam przysłuży.
A to czytałeś?:
DNTB to jedynie miejsce, gdzie można bezproduktywnie spędzić czas. Od czasu do czasu zaczerpnąć nieco bardziej wartościowej informacji. Część osób może odejdzie, część jednak zostanie. Temat nie zostanie już więcej otworzony.
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A to czytałeś?:
A to czytałeś??
Otóż chciałem wyjaśnić, bo może niektórzy tego nie wiedzą. Moderator to nie narzucona w z góry władza. Moderator to zwykły user Forum, który poprzez swoją działalność typerską na Forum sprawdził się jako solidny typer (wcale nie musi być ekspertem z bukmacherskim Noblem na koncie), uzyskał pewną renomę czy pozytywną reputację (w tym normalnym tego słowa znaczeniu, nie cyferki pod nickiem), cieszy się poważaniem innych userów i dzięki takim cechom daję jakąś gwarancję, że zaopiekuje się powierzonym mu działem.
Jednym słowem Moderator to też user i członek tego Forum, więc robienie jakichś konfrontacji &quot;my-oni&quot; jest z definicji bez sensu. Wiekszość Moderatorów od zwykłego usera różni się tym, że może edytować posty i tematy w wybranych działach które ma pod opieką i w ten sposób go organizować. Tylko tyle i aż tyle.
Ramzesa ma prawo do swojego poglądu, jak każdy z nas. Niewielu jest takich gości jak on w ogóle, a na Forum w szczególności, ale to nie znaczy, że wszystko co on napisze ma być czytane jak Ewangelię.
Dobra, napisałem co chciałem i na tym chciałbym poprzestać, bo można cytować nawzajem do usranej śmierci, a chyba nie o to chodzi. Ale naprawdę nie sądziłem, że zamknięcie DNTB wywoła takie poruszenie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zuchman, popieram Cię. Nie ma gdzie wstawiać linku do Haxballa. :grin:

DNTB dział otwarty dla użytkowników z 3 miesięcznym stażem na forum, z reputacją over 300, z postami over 200. I dzieciaki out z HP, napinek nie będzie. A poza tym, ja za głupie ku*** otrzymałem od niektórych kilka razy żółte kartki, to jak ktoś prowokuje to nie można dać mu na stałe bana?

Ja siedziałem czasami sporo w HP, i udzielałem się w działach tematycznych. Od października startuje NBA i znowu będę aktywny w dziale, ale chętnie bym sobie popisał w nocy z Sewerynem, Karmolem, Lucasem, Hardisonem, Matim, i innymi oraz wymienił opinię jak kto i co ogląda i czy warto postawić jakiś typ live. Nie dajecie tej szansy userom którzy dla tego forum też zrobili wiele dobrego. To, że kilku dzieciaków się napina, wyzywa zawodników bo stracili poprzez błędne typy ostatnie kieszonkowe nie może być powodem tego, że zawieszacie 1 dział który większość ludzi popiera/ła.

Zamknięcie DNTB nie spowoduję aktywności w działach tematycznych, raczej ludzie przestaną wchodzić na to forum. Przede wszystkim w niektórych działach tematycznych to jest taki burdel, że nawet szkoda tam coś pisać. Nie wiem co robią niektórzy moderatorzy. Trzeba najpierw wziąć się za porządek w działach tematycznych, a później ewentualnie robić porządki w HP. Tyle ode mnie ;) Pozdrawiam normalnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 516

lipny

Użytkownik
Ale naprawdę nie sądziłem, że zamknięcie DNTB wywoła takie poruszenie.
Szeroki odzew użytkowników ogarniętych w temacie wypisujących argumentacje przywrócenia DNTB pokazuje jedynie, ze temat o takim profilu na forum bukmacherskim powinien funkcjonować. Vader w swojej wypowiedzi pokusił się o stwierdzenie że takowy temat może zniknąć na stałe...
Ale ja się nie znam, dołączyłem by zarabiać jak każdy z was tu obecnych.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Odpływu uzytkownikow... regularnie sie w Hydeparku moze 25 osob udzielalo, mysle ze wladze tutaj sa sklonne poswiecic ta garstke [patrzac na wszystkich zarejestrowanych na forum] by wprowadzic swoje zasady i miec swiety spokoj. Same tutaj wpisy pokazuja ze ile osob sie wypowiedzialo na ten temat 10 ? Mysle ze przeceniamy/cie swoje sily hehe Takze &quot;Dyskusje&quot; moga zniknac, a forum i tak sobie poradzi
Taka prawda.
Wiec nie ma co sie gorączkować panowie ;)
 
qnik 0

qnik

Użytkownik
Odpływu uzytkownikow... regularnie sie w Hydeparku moze 25 osob udzielalo, mysle ze wladze tutaj sa sklonne poswiecic ta garstke [patrzac na wszystkich zarejestrowanych na forum] by wprowadzic swoje zasady i miec swiety spokoj. Same tutaj wpisy pokazuja ze ile osob sie wypowiedzialo na ten temat 10 ? Mysle ze przeceniamy/cie swoje sily hehe Takze &quot;Dyskusje&quot; moga zniknac, a forum i tak sobie poradzi
Taka prawda.
Wiec nie ma co sie gorączkować panowie ;)
Może więcej użytkowników wypowiadałoby się w tym temacie, gdybyście nie usuwali naszych postów. :-|
Ja już napisałem, że zamykanie DNTB jest po prostu śmieszne. Proszę tylko nie piszcie, że to ze względu na to, że ktoś na stronie 236 tego tematu w dniu x napisał w jednym poście na kogoś, że jest głupi. A jeżeli nawet to kto to w ogóle czyta i kto się tym jeszcze przejmuje. Internet jest pełen trolli i nigdy z nimi nie wygracie. Tak jak napisali doświadczeni userzy z góry. Zgadzam się w 100% - ten temat to była kopalnia złota. Było to miejsce gdzie człowiek na żywo mógł wymienić się swoimi przemyśleniami. W danej chwili mógł na coś zwrócić uwagę, wiedział co pograć lub tez nie. Jako nowy użytkownik nauczyłem się grać dzięki temu tematowi. Przegrywałem i wygrywałem mnóstwo pieniędzy dzięki temu tematowi. Codziennie go przeglądałem i czasami potrafiłem przejrzeć wstecz 40 stron po pracy i znaleźć coś wartościowego, już nie wspominając o niektórych perełkach. Nie jesteśmy dziećmi, każdy ma mózg, podejmuje swoje decyzje. Obstawia własne pieniądze. Blokowanie tego tematu jest to szczyt lewactwa i to wszystko przez kilku gimbusów. Takie konflikty powinni rozwiązywać moderatorzy przez banowanie takich użytkowników. Jeżeli faktycznie przeszkadza Wam to, że ktoś da linka do haxballa, albo obrazi kogoś mamę to dajcie rangę moderatora osobie, która najwięcej czasu wolnego poświęca w tym miejscu, albo ustalcie w końcu jakieś zasady.
 
Do góry Bottom